Přejít na obsah


Fotka

anti geocaching team


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
144 odpovědí na toto téma

#141 pistolnik

pistolnik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2009 - 10:54

Nepřestávám žasnout, co si lidi nevymysli:) Jeste ze to neskoncilo trestnou vypravou ci komandem ala novy film Quentina Tarantina Hanebny pancharti:):D
  • 0

#142 simon gregar

simon gregar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2009 - 15:17

O geocachingu by se nemělo moc šířit, myslím tím média atd... mělo by to být tajné, a nezasvěcovat jen tak někoho, pak by nevznikaly takové problémy;)
  • 0

#143 pistolnik

pistolnik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2009 - 16:12

Já jsem stejného názoru, o Geocachingu jsem se dozvedel od jineho kacera, ne z televize. Ze sve podstaty by o tom melo vedet co nejmene lidi, kdyz jde o to neco ukryt pred ostatnimi. Pak nevznikaji takovehle veci. GPS uz ma dnes holt kazdy a pres prazdniny a tyto prazdniny je velice citelny narust novacku. Na me kesce je to kazdy den 1-2 lovci se skore dve az tri kese. Urodilo se jich jako hub. Nerikam, ze je to spatne, ani nemuzu rict, ze uplne dobre. Holt ale kdyby to bylo az tak exkluzivni, sam bych tu ted asi nepsal:)
  • 0

#144 petrarcon

petrarcon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2009 - 17:31

Broupal napsal/a:

frettie napsal/a:

mpistora napsal/a:
Když jsem se v pátek díval na mapu hradeckých keší, nechápal jsem nejdřív co se děje.
Myslím , že pravděpodobnost někoho načapat u keše je velmi malá. A pokud nelogují na webu, tak ani tato, i tak obtížná metoda identifikace, není k ničemu.
Já bych navrhl hradecké komunitě postup dle zásady moudřejší ustoupí, s kterým asi leckdo nebude souhlasit:
Vlastníci si krabičky odnesou domů a listingy disablují. Třeba na 2 měsíce.


Ale to by byla škoda, ne? :/

Byla, ale taky už sem nad tím přemýšlel, že je to asi jediná jistá možnost. Bohužel pro lovce ... :| šance je někde chytit "in flagranti" je opravdu malá.


Trochu nesouhlasím. Zkuste strčit cache pod kontrolu nějaké třeba web kamerky (někde na věřejné místo) a ze záznamu budete moci vysledovat kdo to je. Používáme nejmodernější technologie, tak zkusme je použít i takto.

Jinak jsou to parchanti. Osobně doporučuji zastřelit. Ale jinak odhaduji je na 15-17 let kterým rodiče (nemající na ně čas) koupili GPSky, a protože registrace nevyžaduje citlivá data, a celý geocach je založen na free není možnost dosledovat kdo je kam. Takže jedině zpětný záznam. Soudím, že budou míti na triku i jiný vandalizmus.
  • 0

#145 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2009 - 19:14

WEBky na ně na sráče přesně tak ! Jinak, není to tak dlouho co se mě ptala jedna maminka přesně takových parchantů, že by je taky ráda uvrtala do kešování. Ptala se jich, dočkala se "dej mi šest tisíc na navigaci a já začnu" tohle je podle mě blbost. Měli by si uvědomit, že když do toho ty děti dostanou násilím, akorát nám likvidují koníček. Teda alespoň tak jsem jí to formuloval já.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama