Přejít na obsah


Fotka

Nezobrazení keší v coloradu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#21 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 10:37

Mion napsal/a:
umí to například GSAK a asi i Skrýšotlač
Pokud se mi podaří někde nahnat necelou hodinku času, udělám prográmek na sloučení mnoha GPX do jednoho a dám to tady vědět. Pokud mne někdo schopnější nepředběhne... :)

Petr1868 napsal/a:
Děkuji za radu, jak jsem se podíval mám již nahráno cca 200 keší.
Chtěl bych však ještě poradit jak mám tedy vytvořit gpx soubor obsahující balík keší.

Mohl bych poprosit o uvedený prográmek na sloučení gpx souborů. Děkuji velice.
  • 0

#22 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 10:45

Zřejmě proto, aby se zkrátil čas startu, se GPX znovu načítají jen tehdy, pokud si Kolouš myslí, že od předchozího startu došlo k jejich změně, nebo přidání. U stávajících GPX reaguje m.j. i na čas poslední aktualizace souboru - pokud je různý od předchozího, GPX znovu načítá. Napíšu svůj postup, který mi funguje, když chci aktualizovat/přidat/ubrat GPXy: 1. ručně na Koloušovi smažu přes správce bodů všechny waypointy (kvůli tomu, že GPX listingy child waypointy exportují mimo geocache do user waypointů a mohlo by dojít snadno ke kolizi s předchozími waypointy) 2. Přes Total Commander smažu nepotřebné GPX 3. Nakopírují nové GPX a ostatní GPX ponechám (mám například v samostatném GPX souboru vlastní waypointy, netýkající se GC) 3. U všech GPX následně zaktualizuji čas (total commander: menu -> soubor -> změna atributů -> změnit datum a čas -> Aktuální 4. Odpojím Kolouše a nastartuji a vše je OK. Dodatek: Jak psal Dáin, je určitě vhodné mezi body 2 a 3 ještě provést jedno odpojení od USB, restart Kolouška a znovu připojení na USB, aby se staré nepotřebné geocache odmazaly. Ale pozor, ty user waypointy je nutné odmazat předem ručně přímo na GPX.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama