Přejít na obsah


Fotka

Článek "Cesta za pokladem" v Cykloturistice


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2005 - 19:06

Prave jsem otevrel casopis Cykloturistika 9/2005 na str. 48 a ejhle je tam clanek o geocachingu. Jestli jsem to spravne pochopil, tak ho napsal Klipnik. Clanek velmi pekne popisuje geocaching s mnozstvim obrazku. Takze tesme se na novy priliv geocacheru z cykloturisticke obce.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2005 - 10:32

Prave jsem otevrel casopis Cykloturistika 9/2005 na str. 48 a ejhle je tam clanek o geocachingu. Jestli jsem to spravne pochopil, tak ho napsal Klipnik. Clanek velmi pekne popisuje geocaching s mnozstvim obrazku. Takze tesme se na novy priliv geocacheru z cykloturisticke obce.



Nejakej scan nebo tak neco bys zverejnit nemohl? :-) Ja jsem zatim nenarazil na popularizacni clanek, kterej by se mi libil a vyjadril to tak, jak to cejtim ja :-( Nejhorsi byla asi ta strasna slatanina uz nevim kde o loveni kesek nekde v paname ....
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2005 - 11:01

Prave jsem otevrel casopis Cykloturistika 9/2005 na str. 48 a ejhle je tam clanek o geocachingu. Jestli jsem to spravne pochopil, tak ho napsal Klipnik. Clanek velmi pekne popisuje geocaching s mnozstvim obrazku. Takze tesme se na novy priliv geocacheru z cykloturisticke obce.

Nemohl bys ten clanek oscanovat?
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2005 - 11:58

Jo pokusim se to oscanovat a soupnout to na web, ale bude to az zitra.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2005 - 13:04

Dik za poklonu, nejake chybicky se tam urcite najdou. Psal jsem to uz pred dvema mesici. Casopis odebiram od zacatku a je fakt pro cykloturisty dobrej. Tak jsem jim chtel dat nove cile na vylety, jako to delam ja.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2005 - 21:10

Prave jsem otevrel casopis Cykloturistika 9/2005 na str. 48 a ejhle je tam clanek o geocachingu. Jestli jsem to spravne pochopil, tak ho napsal Klipnik. Clanek velmi pekne popisuje geocaching s mnozstvim obrazku. Takze tesme se na novy priliv geocacheru z cykloturisticke obce.

A tady máme výsledek:

www.bike-forum.cz -- Geocaching - hledání pokladů pomocí GPS

  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2005 - 14:46

Nejakej scan nebo tak neco bys zverejnit nemohl? :-) Ja jsem zatim nenarazil na popularizacni clanek, kterej by se mi libil a vyjadril to tak, jak to cejtim ja :-( Nejhorsi byla asi ta strasna slatanina uz nevim kde o loveni kesek nekde v paname ....

Ech Solim, potvora hbita, otevrel casak o hodinu driv nez ja. :-) Bez obav, zadna Panama to neni, nevahejte a bezte do nejblizsi trafiky utratit 49 Kc za nejlepsi clanek, jay byl zatim o GC v Cesku napsan. Ofotil jsem a dal bych na web, jenze si momentalne nemuzu vzpomenout na jmeno, pod kterym jsem na tech strankach prihlaseny, takze zatim leda na vyzadani mailem (2x .jpg cca 340 kB).
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2005 - 15:52

Pekny clanok, vidno ze ho pisal geocacher, insider :)
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2005 - 9:03

Tak jsem to oscanoval
Obalka, Str. 48, Str. 49, Str. 50
ale i cely casopis je zajimavy, je tam spousta zajimavych mametu na turistovani.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2005 - 9:48

A tady máme výsledek:

www.bike-forum.cz -- Geocaching - hledání pokladů pomocí GPS

No to zadna slava fakt neni. Bohuzel ty rychle zavery jsou od lidi, kteri fakt nevedi o cem mluvi. Skoda !
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2005 - 15:31

1. stránka, 2. stránka
tady je to od toniczka. u nás v trafice se po cykloturistice zaprášilo a jediný výtisk, který měli, si hned ráno někdo odnes.
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2005 - 19:27

Diky, uz jdu cist :-) Ale nejdriv me napadlo, co udelat tady na strankach nejaou rubriku typu "Tiskove zpravy" a tyhle clanky tam nejak shromazdovat? Preci jen se to zacina hromadit, aby to bylo pekne pohromade na jednom miste jako zdroj referenci pro soucasne i budouci kacery? :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama