Přejít na obsah


Fotka

Nesmyslné mystérky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
85 odpovědí na toto téma

#81 arthurdent

arthurdent

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 10:16

berda napsal/a:
Nevím, ta věta podle mne tvrdila, že kdo si platí PM, myslí to s geocachingem vážně, s čímž se ostatně ztotožňuju. Překvapivě ale nic jiného. Nebylo tam nic o basic memberech, natož snad o tom, že ti by geocaching vážně brát nemohli, nebylo v ní nic o prasatech mezi PM (to až v řádcích dále), nebylo tam nic o puncu poctivosti-zkouším číst i mezi řádky a prostě to tam nevidím. Můj názor zase je, že když někdo na podobný příspěvek reaguje větou "to snad nemyslíš vážně" s několika otazníky a vyvaleným smajlíkem, je to reakce hysterická. A tím ukončuji svůj offtopic, omlouvám se za reakce mimo téma.

¨
Nemá cenu se hádat .... ať tou větou bylo myšleno cokoliv. Co člověk, to jiný názor. Jen pro upřesnění - tu reakci jsem psala já, ženská polovička našeho týmu. Proto možná ta podle tebe "hysterická" reakce. Mě ta věta dost zaskočila ..... ale o jejím obsahu už se fakt hádat nebudu. Přeji hezký den :D.
  • 0
NEPROPADEJTE PANICE

#82 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 10:28

arthurdent napsal/a:
Co člověk, to jiný názor.


nevím, jestli to až tak platí zrovna u formální logiky ;) ale jinak je to samozřejmě fakt.
  • 0

#83 Luckyn

Luckyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 15:01

arthurdent napsal/a:

berda napsal/a:
Nevím, ta věta podle mne tvrdila, že kdo si platí PM, myslí to s geocachingem vážně, s čímž se ostatně ztotožňuju. Překvapivě ale nic jiného. Nebylo tam nic o basic memberech, natož snad o tom, že ti by geocaching vážně brát nemohli, nebylo v ní nic o prasatech mezi PM (to až v řádcích dále), nebylo tam nic o puncu poctivosti-zkouším číst i mezi řádky a prostě to tam nevidím. Můj názor zase je, že když někdo na podobný příspěvek reaguje větou "to snad nemyslíš vážně" s několika otazníky a vyvaleným smajlíkem, je to reakce hysterická. A tím ukončuji svůj offtopic, omlouvám se za reakce mimo téma.

¨
Nemá cenu se hádat .... ať tou větou bylo myšleno cokoliv. Co člověk, to jiný názor. Jen pro upřesnění - tu reakci jsem psala já, ženská polovička našeho týmu. Proto možná ta podle tebe "hysterická" reakce. Mě ta věta dost zaskočila ..... ale o jejím obsahu už se fakt hádat nebudu. Přeji hezký den :D.


Ach, jo... samozrejme jsem nechtel rict ze kdo neni PM jako by nebyl. Chtel jsem jenom rict, ze kdo uz se rozhodl a poridil si PM tak asi vy proc to udelal a ze se geocachingu venuje vice. Preci jen PM prinasi mnoho vychytavek bez kterych by si kacer uz moc neporadil. Tim jsem ale samozrejme nechtel rict ze BM je odepsany a ze je nikdo. Znam hodne BM a jsou to lidi v klidu. Stejne tak znam PM, kteri asi nemaj mozek. Ale s tim nikdo nic neudela. Takze pokud jsem se dotkl nejakeho BM tak se omlouvam, nebylo to cilene a vse se da pochopit ruznymy smery. :)
  • 0

#84 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 17:28

arthurdent napsal/a:

Luckyn napsal/a:Spatne jsi me pochopil, predpokladam ze kdo si plati PM, tak to s geocachingem mysli vazne.


To jsi nemyslel vážně, že ne???? :o Opravdu si musíme pořídit PM jen proto, abychom měli punc těch, kdo to s GC myslí vážně? Co je na PM tak úchvatného ? A hlavně - co na PM zaručuje, že se nebudeme u keše chovat jako prasata?

Určitě PM členství nezaručuje morální čistotu a fair play od každého kačera. Ale arthurdent chtěl asi říci to, že v každé normální činnosti, když ji myslíš vážně si pořídíš "značkové" vybavení aby jsi ji mohl dělat efektivněji a lépe, i když ani to není zárukou toho,že to budeš dělat efektivněji a lépe... Nemyslím si, že např. ti co schválně ničí kešky nebo zakládají falešné kešky jsou PM. Na druhou stranu být PM je asi fajn, když sleduji co se zase děje po včerejších úpravách GC.com s těma všema "alternativníma" řešeníma...
  • 0

#85 supermudla

supermudla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2008 - 13:03

> Na druhou stranu být PM je asi fajn, když sleduji co se zase děje po včerejších úpravách GC.com s těma všema "alternativníma" řešeníma... PM používá Pocket Queries, což je velmi špatné. Přijde tím totiž o tuhle bonusovou mystery, jejímž řešením je jednořádkový patch synchronizačního skriptu. :)
  • 0
SUP DAWG, I HERD U LIEK FTFS SO WE STOLE ALL YOUR CACHES SO YOU CAN FTF WHILE YOU RESTORE EM!

#86 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2008 - 17:34

blbá keš? Trochu se rozpovídám:
Blbé keše jsou buďto všechny, nebo žádná. Pojem "keš" znamená pixlu umístěnou v terénu. To je (jednoduše řečeno) ta nejstěžejnější podmínka. Pak už záleží na tom, co kdo od kešingu očekává.
Mám založeno 12 keší a využiju je na příkladě:
Co očekáváte od geokešingu?
Body? Pak je blbá každá mysterka, každá keš na kopečku, kam se nedá dojet autem, každá multina o třech a více stagích...
+Bošovice, Seykorova studánka
-Nazca, všechny OD, Jižní vyhlídka, Keš na Kešůvce
Zážitky?
+Nazca, Seykorova Studánka, Bošovice, Jižní vyhlídka,
-všechny OD
chci se něco nového naučit, nebo dozvědět
+všechny OD (krom Interšpáru), Bošovice, Seykorova studánka
-Nazca, Keš na Kešůvce, Jižní vyhlídka
-------------------
Mohl bych pokračovat v dalších parametrech a opět by se kešky prolnuly. Na těchto třech parametrech je doufám dostatečně vidět, že definice "zajímavé" a "nezajímavé" keše spočívá výhradně na subjektivním názoru toho kterého člověka a výše požadovaný parametr kvality keše 1-5 ve skutečnosti bude jen průzkumem veřejného mínění a kešink by degradoval.
-------------------
Na DMS-keš nebudu dávat žádné vyjádření, nekloní se ani k jedné z vašich dvou variant a byl bych označen (neprávem) za nelidu.
-------------------
Abych tak nějak shrnul můj pohled na svět geokešinku:
jsou dny, kdy služebním autem mám možnost jen drive-in zastávek na keších u silnice, pak beru jen driveky u silnice.
A jsou dny, kdy se jdu rád podívat na Babí Lom a rád vezmu tuhle "blbou keš" (protože je na kopci - myšleno ironicky).
Můžu vám zrovnatak tvrdit, jak je hudební skupina Polemic skvělá, a pokud to nebude názor většiny (nedej bůh všech), prohlásíme ji za blbou? Já nikdy, protože můj názor je, že zpívaj s nápadem a dobře. Problém už spočívá pouze v těch, kteří holt ska-jazz od srdce nenávidí. Ale rozhodující je, že slovo "problém" v minulé větě nepřišlo zarážející nikomu - a to je prostě duch téhle doby.
Lovte, co chcete a co nechcete, nechte koňovi. Howk!:|
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama