Přejít na obsah


Fotka

Cache Tea 4 Free! obnovena


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2005 - 23:15

Zdravim,

konecne jsem se dokopal k premisteni a obnoveni prazske cache Tea 4 Free!. Po zkusenostech s nekterymi jedinci :-) jsem velice vyrazne zjednodusil vypocet souradnic umisteni cache. Tim padem se zmenil cely listing, takze pozor! Jinak startovni souradnice zustavaji stejne... Takze se urcite stavte na caj, nebo treba na pivo zdarma, jako dneska Adp... :-)

Ahoj Who
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2005 - 15:27

Vzhledem k tomu, že současná cache je umístěna jinde, než cache původní; vzhledem k tomu, že i výpočet finálních souřadnic je nyní zcela odlišný; vzhledem k tomu, že se v práci často nudím a rád Vás všechny uvidím, rozhodl jsem se, že budu uznávat u cache Tea 4 Free! i logy cacherů, kteří ji absolvovali před jejím odcizením.

Těším se,
ahoj Whoever
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2005 - 16:24

No, Who, to je moc hezký, ale když jsem tam chtěl hned na druhý den po obnovení Tea4Free vyrazit, zase s tebou pokecat a hlavně odčinit ten DNF log, tak jsem se dozvěděl, že nejbližší vhodný termín je přespříští týden! :-)))
Takže vlastně je keš stále "disablovaná", aspoň pro ty, co chtějí využít interaktivního prvku se zakladatelem keše. No, aspoň že adp. tě tam ještě zastihl :-)
Jo, a jak povoluješ to druhé zalogování, v tom případě já chci aspoň taky druhé kafe zdarma, když už jsem o jeden log přišel !!!! ;-)
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama