Přejít na obsah


Fotka

Změna stránek gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
137 odpovědí na toto téma

#61 Paw&lucima

Paw&lucima

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 12:56

Aktualni podobna nahledu pocket query - jsou to strelci, fakt to ladej na ostrejch strankach :)
  • 0

#62 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1094 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 13:03

Tak moje listingy naštěstí přežily, ale řada jiných je na IE zleva ožíznutá tak, že se nedají číst... změnu příliš nevítám a zejmána statistiky u kamarádů mne krkaj...
  • 0

#63 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 13:04

b-i-k-e-r napsal/a:
No me to docela nastvalo...zitra jedu na dovolenou do Norska a chtel jsem si ze Skrysotlace stahnout nejake kesky a ted se nemuzu prihlasit...nevite nekdo jak v soucasne dobe stahnout seznam kesi ve formatu GPX?

Nastav si PQ na Norsko a je to..
  • 0

#64 straw.berry

straw.berry

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 14:57

sobikovi napsal/a:

b-i-k-e-r napsal/a:
No me to docela nastvalo...zitra jedu na dovolenou do Norska a chtel jsem si ze Skrysotlace stahnout nejake kesky a ted se nemuzu prihlasit...nevite nekdo jak v soucasne dobe stahnout seznam kesi ve formatu GPX?

Nastav si PQ na Norsko a je to..


PQ je co?
  • 0

#65 marwillCZ

marwillCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 15:17

Zkusili jste si vytisknout nejaky listing. To je strasny, to se vubec neda. Ach jo, ted pred cestou za keskama to fakt potesi.
  • 0

#66 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3566 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 15:32

Som ochotny Vam pomoct pokial skrysotlac nejde a s MoZiGom neviete pracovat...s tym, ze Vam stiahnem MoZiGom wpt resp. gpx suradnic kesiek z okolia nejakeho bodu povedzme do 100kusov - 5Page... Potrebujem, ale od Vas vediet lat,long a format suboru pre ake zariadenie to potrebujete V "ponuke" su formaty 1.wpt - Ozi a PDA 2.gpx pre Mapsource 3.gpx pre colorado Takze sa nehanbite a davajte poziadavky,,,MoZiGo caka...:)
  • 0

#67 V.O.S.K.

V.O.S.K.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 15:38

tak jsem kouknul na svoji kešku, co jsem zakladal v IE a des, hruza, hnusny, ted abych napsal do zahlavi: divejte se na to ve Firefoxu, protoze tam to je v pohodě. Takze reseni: hromadna instalace Firefoxu :D
  • 0
Fallie & Karabuni & Prťka & Kryštůfek = V.O.S.K.

#68 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 16:03

straw.berry napsal/a:
PQ je co?

PQ je Pocket Querie kterou si můžeš nechat zasílat informace o keškách v gpx formátu na email dle vlastních požadavků, tedy např. kešky v Norsku.
  • 0

#69 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 16:15

sobikovi napsal/a:

straw.berry napsal/a:
PQ je co?

PQ je Pocket Querie kterou si můžeš nechat zasílat informace o keškách v gpx formátu na email dle vlastních požadavků, tedy např. kešky v Norsku.

sobik ale nerek to nejdulezitejsi - je to jen pro PM (premium members)
  • 0

#70 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 17:51

Paw&lucima napsal/a:
Aktualni podobna nahledu pocket query - jsou to strelci, fakt to ladej na ostrejch strankach :)


Kde se da dostat v tehle obrazovce v nahledu PQ? Nikde to tam nemam. Spis to pripomina filtrovaci obrazovku u mapy.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#71 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2002 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 19:04

super, tak už jim zase nefunguje vyhledávání českých měst a přitom ještě před 10-ti minutama šlo :@
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#72 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 21:51

Celkem jsem spokojen. Az na tri vyjimky: 1. z te fialove u navstivenych odkazu uz me je zle (nevim vubec proc, ale ta barva mi nesedi :D) 2. My friends ztratou prehledu bodu pratel asi i zaroven ztratily jediny svuj smysl 3. znovunacitani stranky pri rozlusteni hintu (pri nejake posledni zmene to taky tak fungovalo, ale pak to nastesti zas vratily zpet)
  • 0

#73 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 22:35

No, ti to teda vedou. Testujou naživo a to bych si teda netrouf u daleko menších webíků, natož pak u giganta, jako gc.com. Co se mapy týče, tak nevím, co na ní shledáváte novýho, pořád to snad jsou google maps, akorát místo klasický mapy se to implicitně zobrazuje s vrstevnicema. Mně to teda zrovna moc nevyhovuje, většinou hledám ve městě. Spíš bych ocenil možnost jinýho výchozího bodu, Seattle už znám zpaměti, chtěl bych tam rovnou Prahu. Mimochodem, teď nejdou hledat žádný města, nejen český, ale i americký, takže klid :-)¨Snad je to otázka času. Chybějící statistiky u přátel jsou na zabití. Bylo to skutečně to jediný, co mělo smysl. Rozhozené listingy jsem zatím nezaznamenal. Celkově se mi nový design hodně líbí. Je vzdušný, přehlednější, rychlejc vím, kam kliknout, větší font v menu už jsem taky čekal dlouho. Žádné zmenšování fontů jsem nezaznamenal. Až to odladěj, tak to zřejmě bude skok kupředu. Ale já bych to teda asi ladil offline :-)
  • 0
Qstarz BT-q1000x GPS modul/track logger, HTC Touch Pro2

#74 Novaci_KH

Novaci_KH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 22:49

Docela vam zavidim, mne se pro jistotu nenacita mapa vubec:@
  • 0

#75 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 22:52

Johny_r napsal/a:
No, ti to teda vedou. Testujou naživo a to bych si teda netrouf u daleko menších webíků, natož pak u giganta, jako gc.com.
Co se mapy týče, tak nevím, co na ní shledáváte novýho, pořád to snad jsou google maps, akorát místo klasický mapy se to implicitně zobrazuje s vrstevnicema. Mně to teda zrovna moc nevyhovuje, většinou hledám ve městě. Spíš bych ocenil možnost jinýho výchozího bodu, Seattle už znám zpaměti, chtěl bych tam rovnou Prahu. Mimochodem, teď nejdou hledat žádný města, nejen český, ale i americký, takže klid :-)¨Snad je to otázka času.
Chybějící statistiky u přátel jsou na zabití. Bylo to skutečně to jediný, co mělo smysl.
Rozhozené listingy jsem zatím nezaznamenal.
Celkově se mi nový design hodně líbí. Je vzdušný, přehlednější, rychlejc vím, kam kliknout, větší font v menu už jsem taky čekal dlouho. Žádné zmenšování fontů jsem nezaznamenal. Až to odladěj, tak to zřejmě bude skok kupředu. Ale já bych to teda asi ladil offline :-)

Máš zadané domácí souřadnice???
Tím se Ti ten výchozí bod změní a mapa se Ti bude otevírat nad místem bydliště.
  • 0

#76 Dr. Taby

Dr. Taby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 25 July 2008 - 6:00

Tomaaas napsal/a:
Máš zadané domácí souřadnice???
Tím se Ti ten výchozí bod změní a mapa se Ti bude otevírat nad místem bydliště.


Já mám zadaný souřadnice, a v tom náhledu Home coordinates v pohodě. Ale když zadám hledat před google maps, tak vždycky Seatle. Kde to mám ještě nastavit? Prosím.
  • 0
Zdraví Dr. Taby

#77 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 25 July 2008 - 7:04

wow....tak ta fialova je mazec;)
  • 0

#78 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 25 July 2008 - 7:05

jj fialovka je fakt strasna...
  • 0

#79 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 25 July 2008 - 7:28

Dr. Taby napsal/a:

Tomaaas napsal/a:
Máš zadané domácí souřadnice???
Tím se Ti ten výchozí bod změní a mapa se Ti bude otevírat nad místem bydliště.


Já mám zadaný souřadnice, a v tom náhledu Home coordinates v pohodě. Ale když zadám hledat před google maps, tak vždycky Seatle. Kde to mám ještě nastavit? Prosím.


Myslíš tím, že ve výpisu keší klikneš na Search for caches with Google Maps ??

To mi chodí, jen výchozí mapa je ta terénní, ale na HOME mi to vede.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#80 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 25 July 2008 - 7:29

Dr. Taby napsal/a:

Tomaaas napsal/a:
Máš zadané domácí souřadnice???
Tím se Ti ten výchozí bod změní a mapa se Ti bude otevírat nad místem bydliště.


Já mám zadaný souřadnice, a v tom náhledu Home coordinates v pohodě. Ale když zadám hledat před google maps, tak vždycky Seatle. Kde to mám ještě nastavit? Prosím.


nesmis jit pres hide a seek>google maps, ale na strance my account > vpravo ikona MAP IT. pak se ti otevre uplne stejna stranka jako v predchozim pripade, ale mapu uz bude nastavena na home coords.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama