Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#1041 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 09 February 2009 - 19:14

Jako ze bych zkratil adresu serveru o tri znaky a odmenou by mi byla naprosto nelogicka TLD domena? K cemu by to bylo uzitecne?
  • 0

#1042 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 228 příspěvků(y)

Publikováno 09 February 2009 - 19:41

HaLuMa napsal/a:
Jako ze bych zkratil adresu serveru o tri znaky a odmenou by mi byla naprosto nelogicka TLD domena? K cemu by to bylo uzitecne?


web geogetu má adresu geoget.ararat.cz a doména geoget.tk se mi zdá srozumitelnější a lépe zapamatovatelnější , než geoget.ararat.cz ( určitě nejsem jediný , kdo má ve zvyklosti zkracovat ararat na arat ;) ). a navíc když je to zadarmo a bez reklamy ;) (až na favicon).
  • 0

#1043 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 09 February 2009 - 19:44

Prijde mi to blbost, protoze stejne jako si musis pamatovat Ararat, tak si musis pamatovat nic nerikajici TK. To mi prijde jeste horsi. Navic nezapominej, ze webovy prostor nema Geoget zadarmo! Neco stoji, a sponzoruje jej prave firma Ararat s.r.o. Proto mi prijde nanejvyse nevhodne ji z domeny odstranit.
  • 0

#1044 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 09 February 2009 - 19:45

.. a pokud ti dela problemy si tu adresu zapamatovat, tak od toho mas preci bookmarky, nebo tam chod odkazem odsud. :D
  • 0

#1045 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 228 příspěvků(y)

Publikováno 09 February 2009 - 20:34

HaLuMa napsal/a:
.. a pokud ti dela problemy si tu adresu zapamatovat, tak od toho mas preci bookmarky, nebo tam chod odkazem odsud. :D


už je v záložkách (čerstvě - předtím jsem byl línej si to tam dát :D)
  • 0

#1046 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 09 February 2009 - 23:01

A nebo přímo přes geoget v záložce help se de dostat na stránky geogetu a člověk si nemusí nic pamatovat. A uplně nejlíp ve Firefoxu napsat do adresy: Geoget a vono si to už cestu najde samo ;) Jinak novej design stránek se mi velice zamlouvá:) zdá se mi to takové přehlednější a oku líbivější
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#1047 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 09 February 2009 - 23:10

Existuje funkce pro konverzi (formátování) souřadnic z desetinného vyjádření na běžný GC tvar X dd mm.mmm? Nebo si ji musím napsat sám?
  • 0

#1048 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1397 příspěvků(y)

Publikováno 09 February 2009 - 23:58

GC.GetCoord WP.GetCoord
  • 0

#1049 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 10 February 2009 - 9:33

Nevíte náhodou někdo, proč se mi Tolbar - Filtry vždy posune úplně doprava, i když jej přesunu na jiné místo? Názorné to snad bude z obrázku. Nainstalováno mám jako portable version.
  • 0

#1050 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 10 February 2009 - 9:50

PetrX napsal/a:
Nevíte náhodou někdo, proč se mi Tolbar - Filtry vždy posune úplně doprava, i když jej přesunu na jiné místo? Názorné to snad bude z obrázku.
Nainstalováno mám jako portable version.


Takhle se to chova, kdyz ma predchozi toolbar (tedy ve tvem pripade 'Ref:') nastavenu moc velkou sirku, a tim jej vytlacuje daleko od sebe.

Mel by jit zkrotit tim, ze ty toolbary posprehazis, das ten ref toolbar jinam a zase zpet, aby byl nucen prepsat jeho sirku.
  • 0

#1051 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 10 February 2009 - 10:03

Tak to nepomohlo, ať to zpřeházím stejně se vždy filtry posunou až nakonec, můžou být kdekoliv, ale prostě se posunou. Viděl bych to spíše na problém Tolbaru filtry, protože jsem ho zkoušel dát úplně doleva na jiný řádek a pro změnu odsunul to co bylo za ním zase nakonec. Zkoušel jsem i přeinstalovat, ale pořád nic. No budu se muset hold s tímto smířit ;)
  • 0

#1052 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 10 February 2009 - 10:12

Pak mas jeste sanci jej umoudrit rucne:

najdi si v datovem adresari soubor geoget.ini a v nem sekce bandx. A tams e podivej, jestli nema nejaky ten band (coz jsou jednotlive toolbary) nesmyslne velkou sirku a prepis mu ji tam.
  • 0

#1053 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2009 - 10:07

Jde nějak zařídit, aby se mi některá makra neobjevili v nabídce? Vím, mohu smazat příslušný .pas soubor z datového adresáře, ale: 1) Když ho smažu, vytvoří se příště znovu z distdata 2) Když ho smažu z distdata, tak se při příštím update stejně znovu vytvoří (navíc se pak nemůže kopírovat pro jiný datový adresář) 3) Zkusil jsem vytvořit příslušný soubor s nulovou délkou - to zafunguje, ale jen do příští aktualizace (porovnává se datum a čas souboru a ev. se starý přejmenuje na .old a nakopíruje nový) 4) Zkusil jsem nastavit pro něj Read only atribut - nepomohlo, stejně se přejmenoval Jde to vyřešit nějak jinak, elegantně?
  • 0

#1054 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2009 - 10:37

Pe_Bo napsal/a: ...


Co takhle nejdřív vypnout Geoget a vymazat příslušný soubor naráz ze složky data a distdata?
  • 0

#1055 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2009 - 10:38

V planu je udelat do Geogetu plugin-manager, ktery by umoznovat si makra tridit do podmenu a take by umoznoval si urcovat, ktera makra se maji objevit na liste a ktera maji byt jen v menu. To by, myslim, tvuj problem vyresilo. A casove je to tak, ze ted chci vydat verzi GG s opravou par chyb, a pak bych se na toto rad uz vrhnul. Takze vydrz.
  • 0

#1056 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2009 - 11:07

HaLuMa napsal/a:
V planu je udelat do Geogetu plugin-manager, ktery by umoznovat si makra tridit do podmenu a take by umoznoval si urcovat, ktera makra se maji objevit na liste a ktera maji byt jen v menu.

To by, myslim, tvuj problem vyresilo.

A casove je to tak, ze ted chci vydat verzi GG s opravou par chyb, a pak bych se na toto rad uz vrhnul. Takze vydrz.


To by problém řešilo pěkně. Počkám si - díky!
  • 0

#1057 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2009 - 11:08

HuntBehind napsal/a:
Co takhle nejdřív vypnout Geoget a vymazat příslušný soubor naráz ze složky data a distdata?


Myslím, žes to nepochopil - viz bod 2
  • 0

#1058 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2009 - 11:13

Pe_Bo napsal/a: Myslím, žes to nepochopil - viz bod 2


Tak to pardón, nepochopil...přehlédl jsem. Nečekal jsem totiž, že někomu bude vadit těch pár ikonek distribuovaných přímo Geogetem...
  • 0

#1059 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2009 - 11:16

HuntBehind napsal/a:

Tak to pardón, nepochopil...přehlédl jsem. Nečekal jsem totiž, že někomu bude vadit těch pár ikonek distribuovaných přímo Geogetem...


No, už jich není pár a navíc mám svá makra - začíná v tom být hokej. Jinak by mi to až tak nevadilo.
  • 0

#1060 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2009 - 11:24

Pe_Bo napsal/a:...navíc mám svá makra...


škoda, že se nepodělíš ... ;)
http://geoget.ararat...p/doc:user:file
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama