Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#1701 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2009 - 21:54

Protože jsem tuto kešku - Destinny doplnek odlovil a současně po zalogování na GC.com i upravil statistiky, tak jsem si nevšiml, že by mi GG2 hlasil nějakou chybu.
  • 0

#1702 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2009 - 20:27

Mam jednoduchy dotaz, na ktery jsem nejak nenalezl v navodech odpoved. Jak lze vycistit GeoGet od vsech kesi? Pouzit funkci "Trvale smazat" bohuzel na vice jak jednu oznacenou kes nelze. Jak by to slo jinak?
  • 0

#1703 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2009 - 20:59

Nepouzivas nejakou extrastarou verzi? Jde mazat vice kesi najednou presne tak, jak rikas.
  • 0

#1704 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2009 - 21:07

Je to verze 2.1.12.453...
  • 0

#1705 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2009 - 21:09

Jo, to je pomerne historicka verze. Aktualizuj (o zadna data neprijdes, neboj) a pak to urcite pujde.
  • 0

#1706 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2009 - 21:17

Prave jsem zacal aktualizovat. Nova verze asi chtela prepsat starsi a nefunguje uz vubec nic. Jdu to cele preinstalovat..... achjoo...
  • 0

#1707 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2009 - 21:23

No pockej, to by melo normalne fungovat. Ja to tak delam uz asi rok a pul :-) Proste prepatlam puvodni verzi novou a vse je v poradku.
  • 0

#1708 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2009 - 21:27

Bohuzel. Ani kdyz jsem odinstaloval, ponechal ve stejnych slozkach pluginy a ostatni soubory a chtel to dat znovu. Ted jsem vse rucne smazal a ted se to bez pluginu chytlo
  • 0

#1709 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2009 - 22:09

Tak prima, preinstaloval jsem to, ale mam dalsi problem. Nevim proc, ale kdyz si GG natahl do sebe kese a vyplivnul statistiky, tak v Milnicich se mi totalne rozhazeli jubilejni kesky. Proste se to posunulo a zadna keska, ktera byla lovena umyslne jako jubilejni tam neni. Da se to nejak otagovat treba rucne?
  • 0

#1710 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 8:35

Ty jsi teda ztelesnena sikovnost. ;) Aktualizace GG se skutecne provadi pouhym prepatlanim novejsi verze pres starou, neni v tom zadna zaludnost, delaji top tak vsichni a nikdo nema problem. Odinstalace GG odstrani jen samotny program, nikoliv vsak tva data. Ta jsou uchovavana v datovem adresari, ktery je defaultne ve tvem profilu. Chces-li se zbavit dat a zacit od nuly, staci tento datovy adresar smazat. Na to se naopak GG vubec odinstalovavat nemusi. A do tretice, jakekoliv makro nemuze zpusobit nefunkcnost GG. Maximalne se ti stane, ze nejake stare makro bude GG okazale ignorovano. Tolik k tem zdejsim narkum.
  • 0

#1711 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 8:49

No hele, ja zas takovy jantar na pocitac nejsem, ale tohle byla skutecnost. Stahnul jsem novy GG a pustil ten exe soubor aby se nainstaloval. Pak uz se GG spustil, vyskocilo tam chybove hlaseni, neco ohledne stability a nefunkcnosti, a bylo vymalovano. Pak jsem tedy zkusil GG odinstalovat a datovy adresar ponechat. Vysledek byl ale stejny. Takze jsem zazalohoval Template a html, ktery mam pred statistikama a proste to cely smazal. A ted to dela neplechu, kterou jsem psal ve vlaknu Autostat. Jde priradit nejak rucne do tagu poradi kesky, aby byla v Milniku na tom spravnym miste?
  • 0

#1712 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 8:57

No, skoda, ze jsi mi neposlal detaily te chyby, takhle s tim nemohu udelat vubec nic, ani odhadovat, co to vlastne bylo za chybu.

inak poradi nalezu je presne dano ukamzikem nalezu, mas tam datum a cas. Ve stejne minute jsi vice kesek asi nenalezl... takze si dopln casy nalezu a budes mit poradi presne dane! Pokud se to ti to nechce delat, tak to staci udelat jen u tech kesek, ktere jsi nalezl v den milniku.
  • 0

#1713 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 8:58

majkeld napsal/a:
A ted to dela neplechu, kterou jsem psal ve vlaknu Autostat. Jde priradit nejak rucne do tagu poradi kesky, aby byla v Milniku na tom spravnym miste?


Tohle asi řeší datum a čas nálezu, podle toho má GG nálezy řazené. A to jde upravovat celkem snadno.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#1714 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 9:03

Zkusim se s tim poprat. Ja totiz mam dojem, ze ten posun zpusobuje to, o cem jsem psal ve vlakne Autostat. Cca 15 kesek, ktere jsou jiz archivovane, to nechce proste nacist. Resp. jejich souradnice a nazev, tim padem je to asi nezahrnuje do statistiky. At zkousim cokoliv, proste nevim. Jedna se o cca 15 kousku. Navic mi GeoJarry nestahuje vlastni logy, i kdyz ma nastaveno, aby tak cinil. Stahne vzdy jeden a konec.
  • 0

#1715 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 10:08

HaLuMa napsal/a:
No, skoda, ze jsi mi neposlal detaily te chyby, takhle s tim nemohu udelat vubec nic, ani odhadovat, co to vlastne bylo za chybu.


Tak tady mas tu hlasku: ted mi vybehla, kdyz jsem se snazil stahnout data k tem archivovanym keskam:

"There was an error during the execution of this program.
The application might become unstable and even useless.
It's recommended that you save your work and close this application.

Porucha přístupu na adrese 00585F2D v modulu 'geoget.exe'. Čtení adresy 00000360."
  • 0

#1716 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 15:24

Mozna se ptam blbe, ale bylo by mozne pridat do kontextoveho menu ( pod prave tlacitko :) ) volbu "Zalogovat"? Zkratka to co dela logovaci makro, ale bez nutnosti otvirat okno s keskou.. ja vim, je to o pohodlnosti, neni zase takovy problem to okno otevrit, ale pokud by slo tuto funkci pridat, bylo by to super :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#1717 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 15:31

Muzes si to udelat jako makro na hlavni listu. Pridavat do kontextoveho menu GG zatim neumi, i kdyz se toho nekdy mozna docka.
  • 0

#1718 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 15:40

Navic to makro pak muze pracovat se vsemi oznacenymi nebo i se vsemi zobrazenymi :)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1719 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 15:44

A nedalo by se pouze rozsirit stavajici ggc makra? respektive rozsirit geoget, aby ggc makra zobrazoval po povoleni v plugin manageru i v popup menu? ;-)
  • 0

#1720 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 15:55

medwyn_cz napsal/a:
A nedalo by se pouze rozsirit stavajici ggc makra? respektive rozsirit geoget, aby ggc makra zobrazoval po povoleni v plugin manageru i v popup menu? ;-)


A neni to trochu zbytecne, kdyz je mas v menu pekne usporadane podle tebou navrzenych skupin? Jak by vypadalo to popup menu s nejakymi 40 makry? A pochybuji, ze zrovna ty jich mas o moc min ;)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama