Přejít na obsah


Fotka

Znehodnocený TB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Lisak

Lisak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 08 srpen 2008 - 17:56

Všechny Vás zdravím.
Není to tak dlouho, co jsem vypustil TB ŠKODA AUTO/SKODA CAR, bohužel
jsem se po nějakým čase dozvěděl, že někdo vyměnil předmět který měl nadále cestovat.
Na TB byl disk kola se znakem škodovky který měl putovat po celém světě,
bohužel nějaký ,,dobrák´´přívěšek vyměnil za nějakou rolničku.

Zajímalo by mě, zda se Vám stalo něco podobného a co si o tom myslíte.

Jinak jsem už domluvený na obnově TB s kačerem SirSkluzman , pošlu mu poštou nový předmět.

Díky Lišák

Info o TB : http://www.geocachin...9e-867084f5087c
  • 0

#2 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 18:50

Zdar, nezoufej a bud rad, ze ti nekdo neukradl cely TB. Stalo se to snad 80 prc kaceru. To se hold stava. Pri tom mnozstvi lidi, kteri gc provozuji se ani neni mozne divit. Sam si rikam, ze snad pomer tech lidi kterym TB udelal radost je snad vetsi nez toho jednoho blba, ktery si TB nechal.
  • 0

#3 bobiCZek

bobiCZek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 20:50

Mě se nedávno dostal do rukou TB, u kterého byl pověšený pouze trošku zvláštní malý volant. Až při logování jsem zjistila, že původni podoba TB bylo závodní autíčko. Tak jsem jen neuhodla, zda ho někdo záměrně rozebral, nebo se holt cestováním opotřebovalo;) Mě by vyměněný TB taky naštval, tak nějak podvědomě počítám s tím, že většina lidí je slušných, ale občas to holt nevyjde.. Tak přeju at to náhradník dotáhne trochu dál!
  • 0

#4 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 21:14

Jo to znám taky viz [tb]TB11K8C[/tb] Neboj, po čase to přebolí a alespoň ušetříš za další TB a GC který by jsi ještě někdy náhodou chtěl vypustit. B)
  • 0

#5 Honzula

Honzula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 21:53

jj, taky se mi stalo že mi "Boticku" nekdo vyměnil za telefon. Dotyčný si to pak uvědomil a omluvil se, holt začátečník. Stalo se to někde na Slovensku, pak hned TB směřoval do Prahy, do Brna a pak v keši, která byla v tu dobu má nejbližší neodlovená :P Celé to trvalo snad míň než měsíc, takže nakonec se vše v dobré obrátilo B)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama