Přejít na obsah


Fotka

Nemám PM na GC.com, a potřebuju navigaci


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 Z3Lva

Z3Lva

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 15 August 2008 - 14:14

Hojte lidi, Mám problém, koupil jsem si mobil (Sony Erricson P1i), mám k němu GPS modul Evolve touchtraxx, a chci s ním hledat kešky, potřebuju program kterej mi pojede (nemam PM na GC.com), zkoušel jsem například SmartCOM GPS, asi tři verze pro symbian UIQ system ale ani jedna nejede, v handy geocaching se mi zase stahujou kešky z netu, není něco, co bych doma napojil přes USB, stáhnul několik kešek například v okruhu 2km, přetáhl do mobilu, a hledal? Prosím konečně něco funkčního, polovina věcí mi nefacha, buď je poškozen soubor, nebo nemam licence, vím že je tu hodně takových témat, ale potřebuju něco právě pro P1i, díky všem kteří se ozvou...
  • 0

#2 Z3Lva

Z3Lva

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 15 August 2008 - 14:15

Locify mi taky nejede....
  • 0

#3 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 15 August 2008 - 14:30

Z3Lva napsal/a:
Hojte lidi,
Mám problém, koupil jsem si mobil (Sony Erricson P1i), mám k němu GPS modul Evolve touchtraxx, a chci s ním hledat kešky, potřebuju program kterej mi pojede (nemam PM na GC.com), zkoušel jsem například SmartCOM GPS, asi tři verze pro symbian UIQ system ale ani jedna nejede, v handy geocaching se mi zase stahujou kešky z netu, není něco, co bych doma napojil přes USB, stáhnul několik kešek například v okruhu 2km, přetáhl do mobilu, a hledal? Prosím konečně něco funkčního, polovina věcí mi nefacha, buď je poškozen soubor, nebo nemam licence, vím že je tu hodně takových témat, ale potřebuju něco právě pro P1i, díky všem kteří se ozvou...

zkus http://www.gpsj.eu/ , používal jsem to dřív na Nokii 6233, cena 9 euro, zaregistruješ se na jejich portálu a nahraješ si tam soubory keší podle toho co preferuješ - gpx, csv, kml, wpt, program si je pak už dokáže z netu stáhnout..
to tahání z netu mi nevadilo, měl jsem tarif Surf+
  • 0

#4 Z3Lva

Z3Lva

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 15 August 2008 - 14:35

Hmm, ale ja potřebuju něco na Symbian 9.1 UIQ, ne na 6ku....to mi taky nepofachci, a navic tedka nemam prachy no, zapoměl jsem dopsat že potřebuju software ZDARMA :D klido nějakej cracklej...
  • 0

#5 Z3Lva

Z3Lva

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 15 August 2008 - 14:36

Mám handy geocaching, ale newim, poradite jestli se ty kešky nějak dají uložit když je stahnu v kavarně přes WIFInu? Pro pozdější využití....Nějak sem na to nepřišel...
  • 0

#6 Vasa

Vasa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 15 August 2008 - 15:15

MOžná by sa ti hodilo trekbuddy skus hledat ve foru v sekci aplikace na mobil
  • 0

#7 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3566 příspěvků(y)

Publikováno 15 August 2008 - 16:03

Pozri si vlakno o MoZiGo. Svojho casu som tam urobil export pre symbian a viedla sa tu kolo toho diskusia...ked budes hladat urcite najdes, ja si to uz nem pamatam...
  • 0

#8 Misha kulicka

Misha kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 15 August 2008 - 16:58

To: Z3Lva SmartComGps ti na P1 nejede asi proto, že na symbian UIQ3 není(pokud vím). Na UIQ3 ale existuje Smartcom Navigator, je to podobné jako SmartcomGps. Aplikace je to ale placená.
  • 0

#9 Z3Lva

Z3Lva

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 15 August 2008 - 17:21

No, smartcom GPS i smartcom Navigator mi nejdou nainstalovat, píše mi to že instalační program již nelze použít nebo tak něco, trek buddy sem taky nerozjel i kdyz sem mel verzi na UIQ3. Zkusim najit to mozigo, to jsem jěště nezkoušel...
  • 0

#10 krokodyl

krokodyl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 15 August 2008 - 18:30

Symbian si hlídá certifikáty a pokud ti nejdou nějaké aplikace instalovat s hlášením že je prošlý certifikát, posuň systémový čas o několik měsíců zpět, nainstaluj a poté vrať datum na správný. Kontrola data se provádí jen při instalaci. Kdyby nebylo něco jasné, písni klidně na ICQ.
  • 0
HTC EVO 3D, Locus Pro ...

#11 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3566 příspěvků(y)

Publikováno 15 August 2008 - 19:09

Zkusim najit to mozigo, to jsem jěště nezkoušel...

No MoZiGo je program na PC, ktory ti len vygeneruje wpt do programu tusim /je tam specialny export pre symbian/- nasiel som to vo vlakne o MoZiGo na 15-16-17 page...
Aplikacia ktoru asi potrebuejs v mobile je SmartComGPS v1.55( symbian) ..

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama