Přejít na obsah


Fotka

Blížící se eventy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
19 odpovědí na toto téma

#1 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 8:02

Nebylo by vhodné toto okno zmenšit? Myslím, že zbytečně zabírá hodně místa na stránce.... nebylo by někde možné nastavit třeba kolik eventů chci zobrazovat nebo případně zda chci toto okno vůbec zobrazovat?
  • 0

#2 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 8:17

možné nastavit by to nebylo. Dal jsem to do divu s id="eventy", takže jestli to tvůj prohlížeč umožňuje, tak si to nastyluj, aby se to nezobrazovalo. Ale nevim, jak to bude fungovat, zkoušet to nebudu.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#3 basurazi

basurazi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 20:30

Já myslím, že to okno sedí uplně dobře, že se sem akorát hodí:-) Mě se to prostě líbí:-))B)
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 22:11

Nevím, ale praktičtější bych viděl, kdyby eventy byly sortovaný po krajích, resp. abych si mohl dát nastavení,že chci eventy tom a tom kraji (krajích). Jinak asi většina lidí se stejně o eventech dozví z notifikací nových keší... takže mi to okno tak nějak připadá zbytečné, spíš jen pro info co se kde děje.
  • 0

#5 basurazi

basurazi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 22:26

No je pravda, že po krajích by to bylo přehlednější, to máš recht. Na druhou stranu zas vím, co je za práci s tvorbou www stránek /nějaké zkušenosti vážně mám/ a je toho tolik, co webmaster musí hlídat a kontrolovat..... to by potom mohl jen sedět u compu a nekešovat :-)))));)B)
  • 0

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 22:29

Ano, jsem si vědom toho, že práce webmastera je náročná, ale... jde o volbu systému, na kterém stránky běží... je to na tom umožnit uživatelům přizpůsobit si stránky k obrazu svému nebo vyjít vstříc co nejobecněji většině... ... jsem rád, že vím, že se na Moravě koná nějaký event, ale radši bych místo toho v tom daném místě měl třeba info o TOP 10 keší v mém kraji, nebo přehlednější galerii obrázků nebo třeba anketu...
  • 0

#7 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2008 - 5:41

promazáno co sem nepatří. btw. Sobikovi, proč sem píšeš to co sem nepatří s tím že to promažu, když sám voláš po pořádku? Když budeš takhle marnit můj čas, tak se žádných novinek nedočkáš.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#8 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2008 - 8:40

sobikovi: už jsi viděl nějaký běžně dostupný produkt, který by umožňoval to, co si představuješ? Sem s ním! Já osobně jsem si z dostupných CMS a portálů vybral pro svoje potřeby taky php-fusion a vpodstatě mi vyhovuje. To, co chceš ty, není v php-fusionu realizovatené (s rozumně malými nároky na konfiguraci/implementaci). btw: mně se to líbí tak, jak to je.
  • 0

#9 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2008 - 11:48

Vubec....hlavne nerusit....seznam eventu je super. Rozhodne nechat tak jak je...
  • 0

#10 V.O.S.K.

V.O.S.K.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2008 - 13:08

jj, seznam eventu je bajecnej
  • 0
Fallie & Karabuni & Prťka & Kryštůfek = V.O.S.K.

#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2008 - 22:08

swenney napsal/a:
Vubec....hlavne nerusit....seznam eventu je super. Rozhodne nechat tak jak je...

Ano, je super, ale nepřipadá vám, že na stránkách zabírá zbytečně moc prostoru, že by tam mohlo být třeba jen prvních 10 eventů a pak tlačítko další, které tě posune na stránku eventů, kde budeš mít všechny... a třeba roztříděné podle krajů?

Nepřipadalo by vám třeba vhodné mít na stránkách takto uvedené nové kešky v ČR bez eventů, což je to co asi všechny zajímá, co nového se kde děje?
  • 0

#12 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2008 - 23:01

sobikovi napsal/a:
Nepřipadalo by vám třeba vhodné mít na stránkách takto uvedené nové kešky v ČR bez eventů, což je to co asi všechny zajímá, co nového se kde děje?

Nemyslim si ze je tohle pri stavajicim tydenim prisunu dat realne.

Eventy mi vyhovuji presne tak jak jsou.

EDIT: Tak me ted napadlo, ze nove kese si muzes celkem jednoduse zobrazit v mistni mape (ovsem jsou tam porad ta stejna jednotydene obnovovana data)
  • 0

#13 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2008 - 23:09

Proč myslíš že ne? Bylo by to ono today new nebo this week a ne this 2 month events.. a když bych kliknul na další, pak bych viděl nejnovější tak jak jsou na gc.com.. určitě by to byla užitečná funkce. Když to budu brát ještě extrémně, tak by se mi to líbilo jako mapa čr a blikají ikonka today new nebo last new...
  • 0

#14 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2008 - 1:08

Libi se me to tak jak to je, protoze staci mrknout a vim jestli neco nepribylo....kdybych musel klikat na "next month" tal bych urcite zapomel a neco by me uteklo;)
  • 0

#15 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2008 - 5:49

sobikovi napsal/a:
Když to budu brát ještě extrémně, tak by se mi to líbilo jako mapa čr a blikají ikonka today new nebo last new...

Vzhledem k tomu, že považuješ místní mapu zbytečnou a nepoužíváš jí a preferuješ tu na gc.com, neměl by ses s tímto požadavkem obrátit spíš na groundspeak?
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#16 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2008 - 7:32

Zatímco eventy mě zajímají v celé ČR, protože si kvůli eventu klidně naplánuju cestu s lovem přes půl republiky, tak nové keše v celé ČR mě ani trochu nezajímají.
  • 0

#17 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2008 - 7:41

pepa.z.pocernic napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Když to budu brát ještě extrémně, tak by se mi to líbilo jako mapa čr a blikají ikonka today new nebo last new...

Vzhledem k tomu, že považuješ místní mapu zbytečnou a nepoužíváš jí a preferuješ tu na gc.com, neměl by ses s tímto požadavkem obrátit spíš na groundspeak?

Ano, svým postojem ke zdejší mapě se nijak netajím i když vím, že je za tím moc práce a snaha to vypiplat k dokonalosti.... ale možná právě toto je úloha té "alternativní" mapy - poskytovat to, co GS neposkytuje.
  • 0

#18 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2008 - 7:56

sobikovi napsal/a:
Ano, svým postojem ke zdejší mapě se nijak netajím i když vím, že je za tím moc práce a snaha to vypiplat k dokonalosti.... ale možná právě toto je úloha té "alternativní" mapy - poskytovat to, co GS neposkytuje.

To poskytuje i teď, záleží na tom, co od mapy chceš.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#19 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2008 - 9:53

sobikovi napsal/a:
Proč myslíš že ne? Bylo by to ono today new nebo this week a ne this 2 month events.. a když bych kliknul na další, pak bych viděl nejnovější tak jak jsou na gc.com.. určitě by to byla užitečná funkce. Když to budu brát ještě extrémně, tak by se mi to líbilo jako mapa čr a blikají ikonka today new nebo last new...

Stejne si porad nedokazu predstavit jak by jsi to pri stavajicim prisunu dat chtel zaridit. Mozna by se dalo zridit neco jako Novinky tohoto tydne. Tady by mozna nastal problem jak ony kese seradit, protoze datum zalozeni, ktere se vyplnuje pri zakladani kese se vetsinou neshoduje s datem publikace.
Nejjednodussim resenim by bylo pridani odkazu an List newest in Czech Republic, cimz ovsem nechci rict, ze my zde takovy odkaz chybi..
  • 0

#20 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2008 - 15:19

A proč jako? Jednou týdně máš nové cache v emailu. Pokud o nich chceš vědět hned, nastav si notifikace.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama