Přejít na obsah


Fotka

Kam až se dostal Váš TB nebo GC?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#21 *beran*

*beran*

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2009 - 18:17

Můj Garfield [tb]TB1QWF8[/tb] byl ze začátku docela v pohodě, a pak až donedávna trčel u někoho 4 měsíce doma. To německo má nějakej problém. A i další TB a GC co sleduju u kamarádů maj často v německu problémy.
  • 0
Nikdy neříkej, že to nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde a udělá to. :-)

#22 c.jirin

c.jirin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2009 - 22:25

Můj GC se dostal díky kámošovi na Floridu.Jiné ale končí i hned v první keši.TB modrý pes ukradl kopejtko007,chariti coin zmizel na Moravě kvůli LadyCroft,a TB červený fiat zmizel v keši Cikánský hrad-jak příhodný název,že.Také v Holandsku je to zaseklé.:(
  • 0

#23 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2009 - 23:07

To můj grošík TB1TP6F je teď na Novém Zélandu... Už tam prošel pár českých keší ;)
  • 0

#24 Pechy-Tce

Pechy-Tce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2009 - 23:10

Moje se dostali k tem sudetackejm p.i.t.o.m.c.u.m a u nich oba zamrzli .... jeden TB a jeden GC... takze jsem na dalsi napsal , ze nechci mimo CR....
  • 0
PDA HTC TYTN BT Qstarz - BeeLineGPS ; GCZ II OREGON 300 mapa TOPO3 PRO

#25 Baron-14583

Baron-14583

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 11:46

Naše GC se podívalo až na Bali. To se ale má.:)
  • 0

#26 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 11:59

Jeden nas GC se zastavil v Mexiku a ted ho ma jeden kacer v Kanade - psal mi, ze nemuze lovit, protoze tam maj -25. Jeden TB se nam momentalne potuluje po Portugalsku.
  • 0
MaFa

#27 Celestyn

Celestyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 12:25

Muj prvni coin Area51 se dostal par desitek km do prvni kese (GC1F5FA), a tu vzapeti pravdepodobne nekdo ukradl. No tak zkusim poslat dalsi, treba bude uspesnejsi. Kruci musel jsem to napsat, pac me to fakt nastvalo.
  • 0

#28 sakypaky

sakypaky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 12:59

Tak z našich celkových 12ti trackables jsou na cestách 4 - 1 GC , 1 TB, 1 TL a 1 Travel Express, coin se již nějaký pátek potuluje po slovensku, kde opravdu dělá radost, travel bug zůstává ve středních čechách, lizard se potuluje po zasněžené Anglii a Express letí v Pondělí do USA :) Takže docela spokojenost ... ;)
  • 0
SAKYPAKY team = Garmin OREGON 300, PNA MIO H610+, OLYMPUS E-520, SAMSUNG S5230 Star ; VitoNavigator II 1.3, BeeLine GPS, TOPO Czech 3 PRO

#29 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 985 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 14:59

No u mne se dostali nektere do nepovolanych rukou :( a ty ostatni putuji a putuji :)
  • 0

#30 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 17:22

Náš GC Ještědský stříbrňák věznil Avela v Německu 5 měsíců. Po třítýdením bombardování e-maily jej položil do keše. Zajásala jsem, konečně! Vzápětí jej vyzvedl kačer chystající se do Chile. A taky jej tam odvezl. To jsem ještě jásala.:D Keška do níž GC uložil je na ostrůvku a GC tam zamrzl na 5 měsíců. Po této době jej vyzvedl chilský tým a odvezl jej na pevninu. Opět jsem zajásala. Předčasně! 24.března 2008 založili kešku v horách a jako lákadlo vložili náš GC. FTF ještě nepadlo...:o

TB Sladký Méďa se zasekl taky v Německu. Použila jsem vyzkoušený způsob a začala geověznitele bombardovat e-maily. Po dvou týdnech se ozval: boural, auto je ve šrotu a on po půl roce léčení začíná opět kešovat. TB zůstal ve zničeném autě. Škoda, ale hlavně, že kačer přežil!

GC Jizerský zlaťáček zamrznul ve Španělsku. Od začátku září loňského roku jej vězní kačer-nováček s asi 20-ti nalezenými poklady.
NEUMÍ NĚKDO Z VÁS ŠPANĚLSKY?:D
  • 0
1.

#31 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 17:24

Můj TB1TPNC zamrzl hned v první kešce. Ne, že by se ztratil, ale nikdo ji od té doby neodlovil... http://www.geocachin...01-f72a16abf129
  • 0

#32 Biegl

Biegl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 18:09

Ivank napsal/a:
GC Jizerský zlaťáček zamrznul ve Španělsku. Od začátku září loňského roku jej vězní kačer-nováček s asi 20-ti nalezenými poklady.
NEUMÍ NĚKDO Z VÁS ŠPANĚLSKY?:D

Nabízím své jazykové schopnosti k překladu výhrůžného emailu, jen podotýkám, že nadávek umím jenom pár :-D
  • 0

#33 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 18:37

Já jsem vložil svůj GC Gitt´s Czech geocoion do Francie, kde začínal své putování. Umístil jsem ho do Nice - jižní Francie teď v létě - červenec, jeho úkol je doputovat do mojí kešky ve východních Čechách - Pardubicko - Chvaletice - Chvaletický výhled. Přes pár zastávek ve Francii a Německu je už v ČR, ale už měsíc mrzne v kešce, nikdo pro něj ještě nebyl. Tak honem ...
  • 0
Honza

#34 MArtinPP69cz

MArtinPP69cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2009 - 17:30

Ivank napsal/a:
TB Sladký Méďa se zasekl taky v Německu. Použila jsem vyzkoušený způsob a začala geověznitele bombardovat e-maily. Po dvou týdnech se ozval: boural, auto je ve šrotu a on po půl roce léčení začíná opět kešovat. TB zůstal ve zničeném autě. Škoda, ale hlavně, že kačer přežil!


Ne že bych každého podezíral, že si vymyslí takovou událost, aby se zbavil bombardovacích mejlů, ale stejně bych se kouknul, jestli je teda zase aktivní...
  • 0

#35 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2009 - 19:18

TB Hroch je na cestě do podkrkonoší a Teplická ještěrka je zazimovaná v In Captains bridge of Liptov GC1FBTC
  • 0

#36 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2009 - 22:14

Já mám momentálně jeden na Tenerife (naposled ho někdo jen discovernul :( ), jeden ve Švýcarsku (ten to vzal přes Sýrii) a dva v Německu. Z něj moc nadšenej nejsem. V Německu jsou s logováním dost problémy. Tamější kačeři na to dlabou.
  • 0

#37 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 7:28

Nas coin se vcera zacal rochnit na plazi v Mexiku. Netusila jsem, ze dosahne takoveho uspechu, obzvlast ze doted jsme moc stesti s TB/GC nemeli a motali se nam v okoli Prahy. Najednou hop a je tam. A ty fotky ... no reknu vam, ze nevim, co delam tady, v zime, v prudkem ochlazeni na prvni jarni den. Asi vlezu do nejake kese, vyrazim na sebe trackovaci cislo a necham se taky nekam odvezt. Jen abych omylem ale neskoncila na Antarktide, pri svem stesti by to tak dopadlo :D.
  • 0

#38 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 11:26

Udělali jsme si s Čitou "dvojčata" Peta a Čitu, s úkolem vzdálit se od sebe - tedy uběhnout 500 mil - a pak se zase zkusit potkat. Čití bug po chvíli skočil do ještě nepublikované keše, a její souřadnice tou dobou byly někdy v Lybii... po publikaci se to opravilo, ale v databázi, v mapě i v kilometrech Lybie zůstala :D Co, kačeři, máte někdo bug co byl v Lybii? Ha? :D A můj se koutoulel kolem Písku a pak najednou hop, odskočil si do Alp, kde den po vložení do keše byla archivovaná! (huh...) ale owner udělal záchrannou misi a šup, bug odvezl do Amsterodamu... se mi mrška pěkně rozběh! A v sobotu v nový keši vypustíme další, má za úkol objet všechny keše na Lesbosu (je jich tam asi 11 a Čita, když tam byla v létě na dovolený, neměla sebou GPS... sbalila si kdeco, ale pípátko ne... tak alespoň ten bug aby si zahledal). Úkol nelehký, tam jsme zvědaví.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#39 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 18:09

c.jirin napsal/a:
Můj GC se dostal díky kámošovi na Floridu.Jiné ale končí i hned v první keši.TB modrý pes ukradl kopejtko007,chariti coin zmizel na Moravě kvůli LadyCroft,a TB červený fiat zmizel v keši Cikánský hrad-jak příhodný název,že.Také v Holandsku je to zaseklé.:(



Jeden náš ukradl také kopejtko007 - upadne mu ruka :(
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#40 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 10:50

Zlodej, to je blby, ale snad jeste horsi jsou lidi, co zacnou, ulovi par kesek, nastradaj TB/GC a pak se na to vykaslou vcetne tech predmetu.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama