Nahrání více skrýší přes Skrýšotlač
#1
Publikováno 04 září 2008 - 8:17
#2
Publikováno 04 září 2008 - 8:21
krutizlab napsal/a:
Může někdo poradit, jak nahrát více oblastí se skrýšema do GPS přes skrýšotlač? Mám např. stažený soubor GPX s oblastí kolem Českého ráje, dále soubor s oblastí Polabí , když chci dohrát tyto soubory do GPS, jde vybrat ale pouze jeden a tento inkriminovaný lze v pohodě importovat. Děkuji
????
Nějak nechápu otázku :-(
Prostě do GPS pošlu jeden soubor a pak druhý. Stejné body se přepíšou a vejde se jich tam jen 500 nebo 1000 podle typu GPS.
Miroslav Kolombo, k.t.
Garmin Oregon 600
N50 45.701 E015 05.508
ICQ: 343-044-770
kolombo@kolombo.cz
#3
Publikováno 04 září 2008 - 11:30
#4
Publikováno 04 září 2008 - 12:11
krutizlab napsal/a:
Já to do GPS posílám přes Mapsource, kde si vyberu určitou mapovou oblast ze skrýšema a tu exportuju. Ale ta další z jinou oblastí mi vše samozřejmě přepíše. Dělám něco špatně ?
A Tobě se ty WP keší jmenují stejně?
Jinak, samozřejmě, jde otevřít MapSource 2x a zkopírovat si všechny WP do jednoho souboru a pak je nahrát najednou.
Do GPS nahráváš jen WP, to se přihráním dalších WP nemaže.
Miroslav Kolombo, k.t.
Garmin Oregon 600
N50 45.701 E015 05.508
ICQ: 343-044-770
kolombo@kolombo.cz
#5
Publikováno 04 září 2008 - 13:01
#7
Publikováno 04 září 2008 - 14:40
#8
Publikováno 04 září 2008 - 15:17
#9
Publikováno 04 září 2008 - 15:25
http://cacheprinter....on=help&lang=sk
Nebo pouzij tlacitko hledat uz se to tady resilo.
#10
Publikováno 04 září 2008 - 15:50
#11
Publikováno 04 září 2008 - 16:12
Hanysek & Hanculka napsal/a:
Zkus to tady:
http://cacheprinter....on=help&lang=sk
Nebo pouzij tlacitko hledat uz se to tady resilo.
Díky už jsem chilkama zuřil i při registraci garminku :-p tak jsem rád za každou radu
#12
Publikováno 04 září 2008 - 20:36
mrskmi napsal/a:
Hanysek & Hanculka napsal/a:
Zkus to tady:
http://cacheprinter....on=help&lang=sk
Nebo pouzij tlacitko hledat uz se to tady resilo.
Díky už jsem chilkama zuřil i při registraci garminku :-p tak jsem rád za každou radu
No tak došel jsem k základnímu problému vytvořím i GPX soubor ale jen sem tam se podari ze se ulozi tak aby se v GPS zobrazil i popis s obtiznosti a se vsim o keš a nejen souradnice. Kde je tedy problem
Dál zkusil jsem dany soubor pomoci Easy GPS nahrat do GPS a informace o keších se taktéž jaksi vytratily začínám být trošku bezradnej kdyby se našel někdo s chutí vysvětlit to krok za krokem či doporučit jinou lepší metodu tak ať se ozve na ICQ 232463885 (bud dnes 4.9. do 23:00 a nebo až v neděli po 20:00) Děkuji mnohokrát M.
1 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů