Tyto dvě kešky se měly vyexportovat takto:
<wpt lat="49.908967" lon="13.970467">
<time>2007-11-04T00:00:00.000</time>
<name><![CDATA[T:ZdickaSkalaZ]]></name>
<desc><![CDATA[(GC175TA) Zdicka skala / Zdice rock (3/2) Regular:Vedle krovi pod velkym kamenem zakryto drny travy]]></desc>
<link href="file://C:/Garmin/Data/POI/Cache_T.bmp"/>
<sym>Geocache</sym>
<type>Geocache|Traditional Cache</type>
</wpt>
<wpt lat="49.6755" lon="15.468333">
<time>2007-11-04T00:00:00.000</time>
<name><![CDATA[T:ZizkovaStuda]]></name>
<desc><![CDATA[(GC16WT2) Zizkova studanka (1.5/1.5) Small:Koreny silneho stromu priblizne ve smeru, kterym se diva J. Zizka.]]></desc>
<link href="file://C:/Garmin/Data/POI/Cache_T.bmp"/>
<sym>Geocache</sym>
<type>Geocache|Traditional Cache</type>
</wpt>
Co ta funkce děla vyplyva z jejiho názvu: převádí text ze znakové sady UTF do ASCII - tedy odstraňuje diakritiku a jiné "nevhodné" znaky. Tobě se (bez této funkce) nevypisují HINTy, vypadá to, že tam bude problém.
Pro ověření smaž
':' + OneLine(HintOut))+
ze souboru POI_Export.gge.pas (je tam jen jednou) - nezapomeň si udělat zálohu. Jestli je to tím HINTem, mělo by to chodit.
Jo, nedoporučuji dávat LINK na ikony do adresáře, kde máš diakritiku - ta funkce UTFTOASCII ti diakritiku odstraní a POIloader pak soubory nenajde. Na to jsem zapomněl upozornit.
Jo, soubory jsou velké. Např. GC-Tradi má 2103KB. Pokusím se přiložit ten nejmenší (7kb).