Přejít na obsah


Fotka

Geocaching shop EU


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#21 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2008 - 17:27

Tak jsem z toho jelen.Ostatní ze sekce obchody mi nabíhají úplně normálně,ale ty dva e-shopy mi prostě nenalezou,ať je zkouším zadat jak chci,přes IE,přes Operu.No,chyba bude tedy někde u mě,nebo mého "báječného" poskytovatele internetu.:|
  • 0

#22 RaTTeam

RaTTeam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 15 September 2008 - 13:03

RaTTeam napsal/a:
O dodacích lhůtach nemluvim, je mi jasné že za všechno může pošta :| ,
Ale když si objenám zboží a chci v platit předem, protože jim důvěřuji je tam napsano "V případě platby předem vyčkejte na potvrzovací mail, zda je zboží skladem." Dobře čekal jsem, za dva dny přišel potvzovací email - zaplaťte. Obratem posílám peníze, přichází email zaplaceno-vyřízeno. Těším se na těch pár blbůstek co jsem si obědnal, jako malý kluk. Další týden se nic neděje. Píšu dotaz a v zapětí volaji, že mnou objednané a zaplacené zboží nemají. Kde jsem udělal chybu?:@


Dokončuji příběh: Můj první upozorňovací a všechny ostatní emaily včetně televonátu z shopu jsem absolvoval ve středu, kdy řekli "promiňte zboží dostanete v pátek" a stalo se. Děkuji
  • 0

#23 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1185 příspěvků(y)

Publikováno 18 September 2008 - 16:40

Ja pridam cerstvou zkusenost. Objednaval jsem u nich ted GC a 2 PET-kesky. Objednano v patek, vcera dorazilo, takze maximalni spokojenost. Stejne tak s razitkem, ktere jsme brali driv. A jako prelicku k Ceske poste: pritelkyne si objednavala z anglie pres ebay ibisky. Bylo toho celkem 9 baliku, dorazilo jich jen 8 a ten posledni nikde...to bylo 14 dnu nazpet. Dneska se objevil i ten posledni, priletel z australie, kde byl v karantene :D Takze ne jen nase posta ma sve mouchy :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#24 Tacmud

Tacmud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 08 October 2008 - 12:10

Moje první zkušenost s Geocaching shop EU: 26.9.2008 jsem si objednal pár drobností. ještě ten samý den jsem zaplatil převodem. 30.9.2009 byl aktualizován status objednávky na "Vyřízeno - zaplaceno" 7.10.2008 ... čekám a stále nic nedorazilo. Koukám, že tel. podpora je tam do 16:00 tak tam v 15:30 volám. Paní na druhém konci kabelu (bezdrátu) řekla, že už není u PC a že se ozve zítra ráno. 8.10.2008 - je poledne a nikdo se neozívá. Beru telefon a volám (několikrát)... zdá se že tam všichni umřeli (nikdo to nezvedá). pak jsem jim napsal email. Na email se ozvali obratem. Tento týden jim dorazí zbož, které obratem zašlou! Závěr: po obdržení zprávy o uhrazení objednávky to chce ihned preventivně napsat emailem urgenci objednávky, jinak se na zboží budete dlouho těšit...
  • 0
Lidé o mě říkají, že jsem flegmatik, mě je to ale jedno!

#25 Labsky

Labsky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 08 October 2008 - 12:29

Tak nevím co jsem kdy u nich objednal, bylo potvzreno skoro obratem :D a do pěti pracovích dni přišlo poštou :P(z toho sama pošta zabrala tři dny:@) takže spokojenost. Jen sortiment by mohl být rozsáhlejší.
  • 0

#26 LunaWZN

LunaWZN

    LunaWZN

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2008 - 13:01

Přidám svoji zkušenost. Rozhodl jsem se pořídit si Oregon 300 a aniž bych si četl tyhle články, tak ve středu 8.10.2008 dopoledne jsem poslal přes jejich stránky objednávku. Večer byla potvrzená a druhý den zpráva, že balík byl odeslán. Dnes, t.j. v pátek ráno, zvonil u mých dveří pošťák s vysněným balíčkem. Maximální spokojenost. LunaWZN
  • 0
-- http://ok2wzn.blogspot.com geocaching.lunawzn@gmail.com

#27 Tacmud

Tacmud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2008 - 13:50

Tak mě nakonec telefonicky kontaktovali a omlouvali se za zpoždění. Prý měli několik reklamací čelovek z poslední dodávky, tak se rozhodli vyzkoušet ty co maj na skladě a prý jsou všechny nefunkční. Řešily se svým dodavatelem a teď čekají na novou dodávku. ... no a já už se nemůžu dočkat. Včera jsem ji chtěl odskoušet na Bludičce GC17NE4.
  • 0
Lidé o mě říkají, že jsem flegmatik, mě je to ale jedno!

#28 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2008 - 18:05

Objednával jsem teď pár věcí a maximalní rychlost a korektnost. Nebojím se od nich objednat cokoliv nového někdy příště..
  • 0

#29 adosek

adosek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 16 April 2009 - 13:04

Já jsem si u nich objednával dvakrát. Ten první už ani nevím jak dlouho to bylo, ale druhý jo. 5.4-odeslána objednávka(GC Cake a CMG), ještě ten den byla objednávka potvrzena. 6.4. jsem dal příkaz k uhrazení částky. Netrpělivě jsem čekal až se penize převedou. 12.4. konečně platba přijata. 16.4. odesláno. Tak neni to nejrychlejší, ale zase to můžu objednat v ČR.;)
  • 0

#30 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 16 April 2009 - 19:30

tak zkus třeba i náš shop (myslím, že budeme rychlejší :) Pro adresu piste PM
  • 0
ty,ty,ty a golfy




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama