Přejít na obsah


Fotka

razítko


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
54 odpovědí na toto téma

#21 Psenda

Psenda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2008 - 13:47

jo inkscape me taky napadl. Nemam nejaktualnejsi verzi. Ta co mam neumi export do *.cdr (nativni format corel). S vyrobcem by mel jit domluvit jinej format, kterej corel nacte.
  • 0

#22 razitkujeme_cz

razitkujeme_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2008 - 14:14

Psenda napsal/a:
jo inkscape me taky napadl. Nemam nejaktualnejsi verzi. Ta co mam neumi export do *.cdr (nativni format corel). S vyrobcem by mel jit domluvit jinej format, kterej corel nacte.


Je možné také vektorové formáty eps a ai. Myslím, že inkscape dovede export do eps.
  • 0

#23 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2008 - 14:24

jak tu resite porad ten corel.. tak uplne nejrychlejsi a nejlevnejsi je tahle varianta http://vectormagic.com/ nahrajete tam obrazek v bmp, jpg, png, atd. a ono ho to prevede do vektorovyho ;)
  • 0

#24 tadytutik

tadytutik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2008 - 14:49

Jde to ale i úplně jednoduše, nemusíte mít žádný program jako inkspace, corel ilustrátor a podobně.

Razítko jde navrhnout pomocí webového rozhraní a přímo odeslat.

Náhled ze systémů přikládám zde:
www.levne-gravirovani.cz/razitko.gif

Systém razítko.cz naleznete zde:
www.razitko.cz/start.php?id=firma876

Omlouvám se, pokud si dělám reklamu, ale proč neupozornit na to, že to jde i jinak.





  • 0

#25 hopa

hopa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2008 - 20:30

Taky se zaobírám myšlenkou logovacího razítka. Zkusil jsem nainstalovat program Inkscape 0.46. Musím říct, že jeho hlavní předností je to, že je zdarma a podporuje češtinu. Co se týká importu a exportu různých formátu tak jsem se velice zklamal. :( Neimportuje .cdr a neexportuje do .jpg a podobných nejčastěji užívaných formátů. Naštěstí jsem uživatelem Zoner Callista 4 od Zoner software. ten je co do podporovaných formátů na tom lépe http://www.zoner.cz/...to/nastroje.asp. Nevýhodou je to (proti Inkscape) , že jde o placený program. No čas od času se mi Callisto hodí doma i jinak. Tudíž návrh razítka si udělám v Callistu. :P
  • 0

#26 hopa

hopa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2008 - 20:49

Tak jsem se obešel bez razítka. ;) Vyřešil jsem to tak, že jsem si koupil lepící štítky 37x23 mm a za pomoci excelové tabulky jsem štítky potiskl jedním obrázkem, nikem a poděkováním za keš. Jeden arch lepících štítků stojí pakatel a toner v tiskárně taky není žádná hrůza. Jen je potřeba sladit tabulku se štítky. To může zabrat nějaký čas. S výsledkem jsem však spokojen ! :P Jestli existuje nějaký program na tisk štítků určitě přivítám, možná i ostatní, typ na něj.B)
  • 0

#27 Medvedi_CZ

Medvedi_CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 9:24

Mel jsem stitky, pak jsem presel k razitku. Stitky v logbooku pusobi jako bobtnator, nekolika samolepkami obohaceny logbook se pak spatne cpe zpatky do mikrovky. Razitko jsem navrhl ve Photoshopu jako jpg, zanesl do firmy co dela razitka (ja konkretne do K-Copy v Brne), a nechal si udelat razitko podle meho vyberu - neni potreba prevadet do corelu - pisi ze je vyrabi "fotocestou", za 5 minut to mel chlapik hotove a ja si odnasel razitko domu.
  • 0

#28 hopa

hopa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 14:23

Kde sídlí firma K-Copy. Nějak se mi nepodařilo je na internetu najít.
  • 0

#29 Kac.a

Kac.a

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 14:27

Na Cejlu: http://www.k-copy.cz/kontakty/ ;)

Taky přemýšlím pořád o razítku, ale možná nejdřív začnu těma nálepkama... :)
Moje oblíbený logo s kočičkou mám totiž jen ve špatné kvalitě :(
  • 0

#30 vytrvalec

vytrvalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 15:52

Je třeba chodit na nohejbal se správnými kamarády. O přestávce mezi sety jsem spoluhráči grafikovi prstem do antuky načrtl svoji představu. Do dvou dnů mi přišel variantní návrh e-mailem. Vybranou variantu jsem přeposlal dalšímu spoluhráči co se živí razítky k odbornému posouzení. Nic neposuzoval a rovnou razítko vyrobil. Za týden mi na nohejbal přivezl štoček a asi 10 razítek Trodat Mobile Printy v nejrůznějších barvách. Zvolil jsem modrou, do něj vlepil štoček a oběma spoluhráčům po nohejbale zaplatil útratu. Razítko je malé, skladné, důmyslně zkonstruované. Jediný problém je, že v terénu není vždy k disposici rovná plocha, bez které pořádný otisk nepořídíš.
  • 0

#31 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2008 - 17:42

Každopádně by mělo být (aspon podle mě) LOGO všude stejné - logo, avatar, příp. i ve statusbaru a RAZITKO stejné.
Mně se osvědčilo razítko od TRODATu č. 46025 - má vlastní krytku, tak nezaspini a prumer 25mm je optimalni. Ale ex. i jiný rozmer - viz. napr. http://razitkacl.cz/...hp?kategorie=13.
A nabízí ho i Fa. KAVALÍR v Průhonicích, u které je možné objednat CWGčka. :P
  • 0

#32 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2008 - 20:55

tak ja mam na zkousku tedy toto http://temp.mikrom.cz/samolepka.jpg je to asi 208 stitku s logem, na samolepce A3 za 41Kč :o
nakrajim to na rezacce, a kazda samolepka bude mit takove ousko pro snadne odlepeni podkladu..
  • 0

#33 LittleBeaver

LittleBeaver

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2008 - 9:13

Jaké ouško? Já mám taky samolepky a pokoždé se s odlepením morduju. :@
  • 0
Hlodat keše, to je moje ...

#34 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2008 - 14:11

http://temp.mikrom.c...lepka-ousko.jpg kapisto? ;)
  • 0

#35 Tomka

Tomka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2008 - 12:52

Koukal jsem na stránky pana Kavalíra, kde nově nabízí razítka vhodné pro geocaching http://www.gravirova.../vyroba-cwg.php. Neřešil bych nějaké převody do křivek, pan Kavalír je velice ochotný a šikovný, s návrhem razítka určitě pomůže, stejně jak to dělá u tvorby CWG. Ceny jsou asi nejlepší co jsem hledal. :)
  • 0

#36 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2008 - 19:50

Tomka napsal/a:
Koukal jsem na stránky pana Kavalíra, kde nově nabízí razítka vhodné pro geocaching http://www.gravirova.../vyroba-cwg.php. Neřešil bych nějaké převody do křivek, pan Kavalír je velice ochotný a šikovný, s návrhem razítka určitě pomůže, stejně jak to dělá u tvorby CWG. Ceny jsou asi nejlepší co jsem hledal. :)


....hledals malo:)
  • 0

#37 Tomka

Tomka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2008 - 10:38

bob&bobek napsal/a:

Tomka napsal/a:
Koukal jsem na stránky pana Kavalíra, kde nově nabízí razítka vhodné pro geocaching http://www.gravirova.../vyroba-cwg.php. Neřešil bych nějaké převody do křivek, pan Kavalír je velice ochotný a šikovný, s návrhem razítka určitě pomůže, stejně jak to dělá u tvorby CWG. Ceny jsou asi nejlepší co jsem hledal. :)


....hledals malo:)


Nechci tady někoho upřednostňovat, ale nemyslím si, že jsem hledal špatně. Pokud myslíš svoje stránky, kde prodáváte i razítka tak mi to nepřijde jako moc dobrá cena. Sice lákáte lidi na určitou cenu, ale nakonec si tam k tomu připočtete další částku za poštovné, které není zrovna malé. Když srovnám firmu KAVALÍR a Vás, tak při konečné částce jsou při dobírce levnější o cca 50 Kč u razítka. Takže nevím, jestli jsem hledal já špatně nebo ty si tdy děláš špatnou reklamu. Být tebou tak bych se příště zdržel podobných komentářů které nejsou pravdivé, vypovídá to také něco o Vaší firmě :|
  • 0

#38 Frody

Frody

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2008 - 18:53

No já zatím žádné razítko ani nálepky nemám.Ale už plánuji razítko.Jenom ještě pořádně nevím jak to přesně funguje s tím, jak má to razítko vypadat.Jestli maj nějaké předlohy nebo jak??:|
  • 0

#39 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2008 - 19:40

"Tomka napsal : "Takže nevím, jestli jsem hledal já špatně nebo ty si tdy děláš špatnou reklamu. Být tebou tak bych se příště zdržel podobných komentářů které nejsou pravdivé, vypovídá to také něco o Vaší firmě " Tak nevím,ale Bobek napsal pouze "hledals málo",nic o reklamě na svoji firmu tam není . A jinak,já měl např.problém s aktivací GC a Bob(nebo Bobek?)vše vyřešil a zařídil k mé naprosté spokojenosti,za což děkuji.
  • 0

#40 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2008 - 19:40

Frody napsal/a:
No já zatím žádné razítko ani nálepky nemám.Ale už plánuji razítko.Jenom ještě pořádně nevím jak to přesně funguje s tím, jak má to razítko vypadat.Jestli maj nějaké předlohy nebo jak??:|

Co bude na razítku záleží jen na tvé představivosti. Možná by to mohlo mít nějakou souvislost s tvým nickem? Nebo s tebou? Zkus si u pár keší prolistovat logbook, třeba tě něco inspiruje.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama