Přejít na obsah


Fotka

plně automatické statistiky na gc.com :)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
448 odpovědí na toto téma

#181 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2009 - 20:31

No, michas dohromady dve veci... GJ a makra pro GJ. GJ je zcela samostatny program, ktery toho vzdy umel mnohem a mnohem vice, nez co umi tam pribalena makra pro GG. Takze pokud autori GJ na neco makra neudelali, budeme si muset poradit sami a takova makra si vytvorit.
  • 0

#182 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2009 - 7:43

HaLuMa napsal/a:
No, michas dohromady dve veci... GJ a makra pro GJ. GJ je zcela samostatny program, ktery toho vzdy umel mnohem a mnohem vice, nez co umi tam pribalena makra pro GG.

Takze pokud autori GJ na neco makra neudelali, budeme si muset poradit sami a takova makra si vytvorit.

jj, měl jsem za to, že když je v news uvedeno, že to umí něco nového, tak že bude přibaleno i příslušné makro... bookmarky zatím nepotřebuji importovat, takže v pohodě :)
  • 0

#183 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2009 - 7:44

mikrom napsal/a:
v2.27
* pro vyuziti nove moznosti GgStatu je tu nova funkce, ktera behem statistik stahne listing vlastnich kesi a naimportuje je aby mel GgStat aktualni udaje pro statistiku logu na vlastnich kesich

Narazil jsem na menší problém, a to že když si v configu zapnu stažení logů, vygeneruje se mi prázdná statistika. Při vypnutí této fíčurky se vše vygeneruje správně.
  • 0

#184 filki

filki

    filki

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2009 - 17:28

Při pokusu o plně automatické statistiky mi pořád nejde nahrát výsledný soubor na profil přes GeoJarryho a netuším, kde by mohla být chyba. Udělal jsem všecko přesně podle návodu, statistiky se generují správně, GeoJarry se přihlásí na GC.com a při downloadu a následném uploadu se podle měřiče dat děje nějaký pohyb. Ale přijde mi, jako kdyby pak GeoJarry tu statistiku v profilu neuložil. Netušíte tedy někdo, kde by mohla být chyba? Ani na našem minieventu o Geogetu v Olomouci jsme na to nemohli přijít. Zkoušel jsem to na dvou různých PC a pořád to stejné. Pokud tedy někdo budete vědět, poraďte :)
  • 0

#185 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2009 - 18:34

v2.28 * oprava nejakych drobnych chybek * impementovana nova verze makra elevation
  • 0

#186 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2009 - 19:32

mikrom napsal/a:
v2.28
* oprava nejakych drobnych chybek
* impementovana nova verze makra elevation

Díky za novou verzi. Nevím čím to je, ale prostě když nastavím, že chci stáhnout logy, tak se pak na server nahraje prázdná statistika. Při vypnutí této volby se nahraje vše jak má. Někde bude zatím nevyřešení problém.
  • 0

#187 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2009 - 19:39

filki napsal/a:
Při pokusu o plně automatické statistiky mi pořád nejde nahrát výsledný soubor na profil přes GeoJarryho a netuším, kde by mohla být chyba. Udělal jsem všecko přesně podle návodu, statistiky se generují správně, GeoJarry se přihlásí na GC.com a při downloadu a následném uploadu se podle měřiče dat děje nějaký pohyb. Ale přijde mi, jako kdyby pak GeoJarry tu statistiku v profilu neuložil. Netušíte tedy někdo, kde by mohla být chyba? Ani na našem minieventu o Geogetu v Olomouci jsme na to nemohli přijít. Zkoušel jsem to na dvou různých PC a pořád to stejné. Pokud tedy někdo budete vědět, poraďte :)

Vypni si stahování logů a projde to bez problémů. Myslím, že je problém dvojího logování geojarry...
  • 0

#188 filki

filki

    filki

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2009 - 19:50

sobikovi napsal/a:

filki napsal/a:
Při pokusu o plně automatické statistiky mi pořád nejde nahrát výsledný soubor na profil přes GeoJarryho a netuším, kde by mohla být chyba. Udělal jsem všecko přesně podle návodu, statistiky se generují správně, GeoJarry se přihlásí na GC.com a při downloadu a následném uploadu se podle měřiče dat děje nějaký pohyb. Ale přijde mi, jako kdyby pak GeoJarry tu statistiku v profilu neuložil. Netušíte tedy někdo, kde by mohla být chyba? Ani na našem minieventu o Geogetu v Olomouci jsme na to nemohli přijít. Zkoušel jsem to na dvou různých PC a pořád to stejné. Pokud tedy někdo budete vědět, poraďte :)

Vypni si stahování logů a projde to bez problémů. Myslím, že je problém dvojího logování geojarry...

Stahování jakých logů? A kde to vypnu? :)
  • 0

#189 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2009 - 19:55

filki napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Vypni si stahování logů a projde to bez problémů. Myslím, že je problém dvojího logování geojarry...

Stahování jakých logů? A kde to vypnu? :)

Jdi do nastavení pluginů a u pluginu ggstat2 nastav DownloadLogs na no. UKonči GG, spusť ho znovu a mělo by to projít.
  • 0

#190 filki

filki

    filki

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2009 - 20:03

No, neprošlo. Problém stále přetrvává...soubor se statistikou se na lokálním disku pořád mění, data tečou tam i zpět, ale v profilu aktualizovaná statistika není.
  • 0

#191 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2009 - 20:06

filki napsal/a:
No, neprošlo. Problém stále přetrvává...soubor se statistikou se na lokálním disku pořád mění, data tečou tam i zpět, ale v profilu aktualizovaná statistika není.

Tak zkus všechno v tom nastavení kromu uploadu statistik vypnout, dát všechno na no
  • 0

#192 filki

filki

    filki

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2009 - 20:13

sobikovi napsal/a:

filki napsal/a:
No, neprošlo. Problém stále přetrvává...soubor se statistikou se na lokálním disku pořád mění, data tečou tam i zpět, ale v profilu aktualizovaná statistika není.

Tak zkus všechno v tom nastavení kromu uploadu statistik vypnout, dát všechno na no

Provedeno, ale stále nic. Vypnul jsem i Silent mód, abych se ujistil, že GeoJarry uploaduje správný soubor, což opravdu dělá, ale výsledek je stále stejný.
  • 0

#193 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2009 - 20:18

A jak je ten vygenerovany soubor veliky?
  • 0

#194 filki

filki

    filki

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2009 - 20:26

HaLuMa napsal/a:
A jak je ten vygenerovany soubor veliky?

87,5 kB
  • 0

#195 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2009 - 20:31

Jeste mne napadla jedna vec... mas v ggstatu nastavene vystupni kodovani na UTF8?
  • 0

#196 filki

filki

    filki

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2009 - 20:34

HaLuMa napsal/a:
Jeste mne napadla jedna vec... mas v ggstatu nastavene vystupni kodovani na UTF8?

Pokud je myšleno nastavení výstupu v souboru Template, tak jo, mám.
  • 0

#197 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2009 - 21:32

sobikovi napsal/a:

mikrom napsal/a:
v2.28
* oprava nejakych drobnych chybek
* impementovana nova verze makra elevation

Díky za novou verzi. Nevím čím to je, ale prostě když nastavím, že chci stáhnout logy, tak se pak na server nahraje prázdná statistika. Při vypnutí této volby se nahraje vše jak má. Někde bude zatím nevyřešení problém.

ja nevim teda, me to projizdi seznam, a pokud to narazi na moji kes, tak to geojarrym stahne jeji celej listing '&log=y' jako raw a ulozi do /gjtemp/, a na konci to pak tyhle kese importuje jeste pred generovanim statistik. proste mi to jede nevim proc Tobe ne, ale netvrdim, ze se to v jiny kombinaci povolenych/zakazanych voleb chova jinak.. ja to mam nastaveny tak, jak je ggstat2.config.pas v distribuci.
az mi bude lip a nebudu mit zkouskovy tak se na to mrknu.. ale momentalne lezim s horeckou doma, misto abych jezdil na zkousky.. idealni :/ kuli angine minuly zkouskovy sem nenbral kredity na postup do tretaku, tak sem zvedavej jak to dopadne ted :(
  • 0

#198 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2009 - 21:44

dej se dohromady, bez toho se dá žít... u mně se to tváří že to dělá co má, ale pak prostě nic nenahraje na gc.com. Když vypnu volbu stahovat logy, tak to proběhne bez stahování, vše vygeneruje a úspěšně nahraje na web ..
  • 0

#199 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2009 - 16:28

v2.29 - oprava nejakych drobnych chybek - implantovana nova verze elevation (strm)
  • 0

#200 al-ash

al-ash

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 0:33

rtfm dotaz (z tohohle: http://geoget.ararat.cz/doku.php/doc:user:nalezy jsem odpoved nevyhrabal): v seznamu kesek, nahrane do geogetu pomoci "Download found caches (GeoJarry)" nedokazu oznacit kese jako nalezene: tedy dokazu jen manualne po jedne kdy to vyzaduje zadavat u kazde kese datum nalezu rucne:( z navodu vyse jsem pochopil, ze by ty data nalezu mely jit naimportovat z http://www.geocaching.com/my/logs.aspx coz se mi ale nedari...

...dik za nakopnuti spravnym smerem (ne za nakopnuti za blby dotaz:) )
  • 0




5 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 5 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama