Přejít na obsah


Fotka

GgStat


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1202 odpovědí na toto téma

#21 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2008 - 15:27

Díky, už to funguje
  • 0

#22 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2008 - 22:28

Nová verze je tady - 1.1.4 * Opravena chyba zobrazování půlnočních nálezů + další drobné chybky * Řecko vráceno do Evropy * Přidána poslední keš do milestones * Přidána možnost použití proměnných v HTML
  • 0
MaFa

#23 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2008 - 22:57

do # Rámeček kolem statistik (outset,dotted,dashed,solid,double,groove,ridge,inset) FRAME outset bych jeste pridal "none" ;)
  • 0

#24 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2008 - 8:35

Povedlo se vám někomu u těch přímo nahrávaných statistik na FTP (by mikrom) nastavit, aby to po připojení na ftp přešlo do mnou definované podsložky?
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#25 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2008 - 8:52

povedlo, staci dat pro ftp prikaz cd, alespon me to tak funguje
  • 0

#26 Fáčko

Fáčko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2008 - 23:23

Díky za novou verzi ... hlavně za tu poslední keš do milníků ;) Mám dotázek ... přidal jsi proměnné do HTML ... jaká je proměnná pro jméno uživatele? Zatím jsem si to editoval ručně v HTML. A pak jen takovou drobnost. V tom českým template.cz píšeš, že google API nepodporuje diakritiku v grafech ... ale on je umí, jen musíš v tom template používat utf-8 kódování (i nastavit). B)
  • 0

#27 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2008 - 11:00

Nedala by se udělat mapka státu s puntíky na místech nalezených keší? Parametrem by byl stát, pro který se to má udělat.
  • 0

#28 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2008 - 22:02

Proměnná pro uživatele není, a jelikož se jméno uživatele objevuje pouze jednou a to v první řádce, tak je i docela zbytečná - s novou verzí je vlastně zbytečný i zadávat jméno jako parametr. Zkusit utf-8 mě nenapadlo, místo diakritiky to vracelo jenom otazník. Mapka státu s puntíky se asi ještě dlouho dělat nebude - to jde jenom do nějakého obrázku a GgStat generuje jenom čisté HTML.
  • 0
MaFa

#29 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2008 - 21:17

MaFa napsal/a:
Mapka státu s puntíky se asi ještě dlouho dělat nebude - to jde jenom do nějakého obrázku a GgStat generuje jenom čisté HTML.


Mozna by slo nad ty mapy, co tam dneska jsou jen napozicovat nejake malicke DIVy, ne? Zustalo by to na urovni html a puntiky by byly na svete.
  • 0

#30 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2008 - 8:53

Ovsem puntiky na urovni mapy sveta nebo Evropy jaksi ztraci smysl. Tak hod nekde na web background image statu a ja je muzu klidne opuntikovat v HTML.
  • 0
MaFa

#31 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2008 - 14:23

MaFa napsal/a:
Ovsem puntiky na urovni mapy sveta nebo Evropy jaksi ztraci smysl. Tak hod nekde na web background image statu a ja je muzu klidne opuntikovat v HTML.


prozatím by třeba mohlo stačit Česko - co např toto?
http://upload.wikime.../CZ-cleneni.svg
http://www.rkka.cz/b...ika/mapy/cr.gif
http://maps.google.c...8.22876&t=p&z=7
  • 0

#32 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 7:45

Tedt jsem si vsiml, ze by v zajimavych cislech bylo lepsi dat ikonku typu kesky jako sanostatne <td>, protoze nektera jmena kesek se nevejdou do jednoho radku a po zalomeni to nepekne leze pod ikonku (viz muj profil, nejmladsi kes). (Souradnice nejvychodnejsi a nejzapadnejsi kesky se taky na jeden radek nevejdou, bylo by vhodne sirku sloupecku zvetsit.)
  • 0

#33 tomasCR

tomasCR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 9:17

to: MaFa Ahoj jen se zeptám jak je to s šířkou vygenerované html stránky? Všimnul jsem si tohu u mě v profilu a i v tvém je taky spousta místa po stranách vygenerovaných statistik a zbytečně to rozšiřuje stránku na gc.com v profilu. Myslel jsem že to ovlivňuje parametr: # Šířka výstupního HTML WIDTH 770 v Template, ale nemělo to na to vliv. Kdepak by se to dalo zúžit? Díky
  • 0

#34 tomasCR

tomasCR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 9:53

tomasCR napsal/a:
to: MaFa
Ahoj jen se zeptám jak je to s šířkou vygenerované html stránky?
Všimnul jsem si tohu u mě v profilu a i v tvém je taky spousta místa po stranách vygenerovaných statistik a zbytečně to rozšiřuje stránku na gc.com v profilu. Myslel jsem že to ovlivňuje parametr:
# Šířka výstupního HTML
WIDTH 770
v Template, ale nemělo to na to vliv. Kdepak by se to dalo zúžit?
Díky


Tak ono to bude spíš prohlížečem, Používám Avant Browser (jádro IE) a tam se ta šířka chová nějak "staticky" když jsem to zkoušel Firefoxu nebo Chrome tak se šířka upravuje dynamicky podle šíře okna.
  • 0

#35 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 14:14

Dnes jsem dostal zajímavý nápad na nový typ statistiky, ale asi to bude docela náročné na realizace, takže jen tak do pléna: v Garminech je aplikace, která ukazuje v závislosti na zeměpisné poloze pro každý den časy západu a východu slunce, napadlo mě, že pokud je něco takového i jako applet na internetu, a projely by se tím nalezené kešky (jejich poloha) s vyplněnou položkou čas, tak by se z toho teoreticky mělo dát dostat, kolik kešek dotyčný nalezl ve dne a kolik v noci - ono 4 hodiny odpoledne přecijen znamenají něco jiného u nás, a v Norsku...
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#36 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 22:11

A jak by takova statistika mela vypadat? Neco jako 253 odloveno ve dne a 64 odloveno za tmy? Navic by se musela resit casova zona, nevim jestli tohle nekdo v databazi zohlednuje.
  • 0
MaFa

#37 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2008 - 7:12

casova zona je problem, vsichni zadavaji jaksi mistni cas....
  • 0

#38 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2008 - 8:40

No tak ale prece se musi dat dopocitat podle koordinat
  • 0

#39 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2008 - 11:49

No já můžu zjistit v jaké časové zóně je keška, kdy vychází nebo zapadá slunce, ale už nevim, co zadal do databáze uživatel. Zadal místní čas, nebo zadal středoevropský čas, a co třeba zimní a letní čas, jak mám poznat co je v databázi uloženo? A jak by měl vypadat výstup? Nějaký graf? Ale co bude záviset na čem? Počet keší na světle a za tmy? Nejjednodušší by bylo nepočítat nic a vygenerovat nějakej obrázek - prostě klasická statistika.
  • 0
MaFa

#40 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 13:18

No tak dalo by se vycházet z toho, že je vždy zapsán aktuální čas, tj čas používán v letním/zimním období na místě nálezu...
  • 0
Proud user of GeoGet 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama