Přejít na obsah


Fotka

Soft pro geocaching pro Nokia


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 hostivit

hostivit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2008 - 14:48

Zdravím a žádám o radu: mám GPS modul Navman B-10 a mobil Nokia N73 a hledám nejvhodnější SW free na Geocach. Můžete poradit? Díky.
  • 0

#2 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 985 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2008 - 15:08

Free a gut je HG - viz: destil.cz, dalsi placena SmartComGPS, pokud si nenajdes jinou cestu, viz: http://www.google.cz...h?q=smartcomgps Michal
  • 0

#3 MegalitLegend

MegalitLegend

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 17:47

Já mám N 73 a Nokia GPS modul LD-3W. Používám HandyGeochaching ten je free. Teď má Vodafone 6 měsíců plný internet zdarma. Takže dle polohy GPS vyhledá na Geocaching.com nejbližší keše. Naviguje pomocí šipky bez mapy. Pro městské keše ideál. Ukazuje popis, nápovědu a různé výpočty. Je to ideální způsob bez předchozí přípravy.
  • 0

#4 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 17:55

Ja pouzival k plne spokojenosti SmartComGPS a HandyGeocaching + pak s datovym pausalem jeste google maps.
  • 0

#5 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 18:51

S geocachingem jsem začal s nokií E51 a externím gps modulem. Nokia maps jsou k dispozici zdarma, z programu GeoGet, který je také zdarma jsem si vyexportoval offline verzi keší a nahrál na kartu v mobilu. Přímo v nástrojích nokie je navigace k zadanému bodu. Určitě se dají nějak natáhnout souřadnice keší do seznamu bodů, ale to už jsem neřešil. Nevýhody byly asi dvě, jednak v dešti apod. ten mobil dost trpěl a jednak baterie vydržely tak půl dne navigace. Tak teď mám garmina. Ale funkčně nemohu nokii nic vytknout.
  • 0

#6 Paw&lucima

Paw&lucima

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 8:19

Pouzival jsem AFTrack - http://afischer-onli...os/AFTrack/#3rd - chodi dobre, daj se do toho importovat GPX z PQ/Skrysotlace. Drobna nevyhoda je, ze je to pro Symbian ;) Paw
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama