Přejít na obsah


Fotka

Brno Mafia Geocoin - nová česká mince


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
76 odpovědí na toto téma

#1 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 19:01

Vážení geocacheři,
dovolte mi představit nový geocoin původem z České Republiky. Jde o minci nechvalně známé organizace Brno Mafia, kterou mnoho z Vás zná díky její vypočítavosti, chamtivosti, honem za body, umístěním na předních příčkách geozávodů a policejních pátrání a u některých z nás i nepředstíraným sklonem k alkoholu a značnou uřvaností :)

Vložený obrázek Vložený obrázek

Mince jsou vyrobeny v limitované edici 250 kusů bez plánované dodatečné výroby. Vždyť už tato jediná série nás málem stála holé životy, protože jsme se nechtěně stali součástí přestřelky, když nás z čínské továrny hnali kvůli tomu, že jsme jim chtěli zaplatit sicilskými lirami :) Nicméně bylo nám to k užitku a každá z mincí je díky této politováníhodné události poznamenána nádherným průstřelem.

Tato mince také oplývá nádhernou ikonkou, která bude lahodným zpestřením Vaší sbírky.

Vložený obrázek

Pokud jste už minci stihli zakoupit při její premiéře na Vyškovském eventu, tak vydržte, ikonka bude aktivována co nevidět. Pokud jste zapomněli aktivační kód, tak připomínám, že kód je "mafia" (bez uvozovek).

Protože si na Vás peníze vybere na výpalném jinde, tak je tato 44 milimetrová mince k dispozici za levných 200 Kč.

Objednat si ji můžete např. na eshopu Geocacheshop.cz. Eshop bude mít mince skladem od pátku 31.10.

Pokud jste z Brna, tak mě neváhejte kontaktovat obvyklými způsoby (v tomto vláknu, mailem, přes ICQ,...) - můžeme se dohodnout na některý z dnů příštího týdne, dát si hromadné rande na nějaké keši a tam mince kupujícím předat.

Pokud byste se chtěli stát distributorem mince a odebrat množství v deseti a více kusech, tak mě kontaktujte mailem a můžem dohodnout lepší podmínky nebo barter za opium a whisky.

Vložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázekVložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázekVložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázekVložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázekVložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázek
  • 0

#2 KuraTeam

KuraTeam

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 20:51

Capo mi navrhl předání zboží pod rouškou tmy někde poblíž Informatiky na Botanické. Navrhuji WiFiCaChE GC1H62K popřípadě, kdyby se sešla parta fakt drsnejch hochů, tak na GC1FNZE (nechce se mi v těch odpadcích přehrabovat samotnému B)).
  • 0

#3 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 21:08

V tom případě souhlasím s předáním na WiFiCachi v pondělí v 17:30. Kdo by se chtěl z brněnských famiglií přidat, tak napište sem. V případě, že by se v okolí objevili floydi, tak setkání zrušíme a naplánujeme jiný termín. V případě zájmu uděláme další termíny (např. čtvrtek).
  • 0

#4 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 21:16

chtel jsem objednat 2kusy, ale nejede jim poradne shop.. :(
  • 0

#5 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 21:21

Už jede!
  • 0

#6 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 21:21

Omlouvám se ale hosting na kterém běží e-shop mne právě informoval e-mailem o prováděném upgradu na serverech. Tak prosím o trpělivost, coinů je dostatek.
  • 0

#7 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 21:21

Pěkná mince, asi si jednu nechám poslat poštou :)
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#8 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 21:59

Mel bych velky zajem o jednu minci, ale v Brne bohuzel jen presedam a neni moc casu si davat sraz u nejake cache. Neslo by koupeni a predani v nedeli od 17.30 do 18.00 hod na hlavasu ?? :)
  • 0

#9 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 22:10

Sorry, ale tam mě nikdo nedostane :) Musíš vymyslet něco jiného anebo využít eshop ;) Nemáš nějakého GC kompadre z Brna, který by ti minci převzal ?
  • 0

#10 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 22:19

9.11. asi budu v Brně kešovat, bylo by možné převzetí? ;)
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#11 tonda_BM

tonda_BM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 22:35

mitak napsal/a:
V tom případě souhlasím s předáním na WiFiCachi v pondělí v 17:30. Kdo by se chtěl z brněnských famiglií přidat, tak napište sem. V případě, že by se v okolí objevili floydi, tak setkání zrušíme a naplánujeme jiný termín. V případě zájmu uděláme další termíny (např. čtvrtek).


Nazdar, pokud se mi podaří během víkendu zjistit kde se nachází WiFiCache, tak bych se pro jednu minci stavil.
  • 0

#12 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 22:39

Tonda_BM: Myslel jsem tím startovní souřadnice, nikoliv finálové. Czeko: V neděli to bohužel nepůjde.
  • 0

#13 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 23:40

Ale proč je tam ten krokodýl? To je hrozně gay.
  • 0

#14 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 23:44

Jak sou velký? ;)
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#15 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 23:48

44mm
  • 0

#16 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 23:49

Barevná kombinace je antique silver / černá /bílá. Nejsem si jistý, jestli je to z fotek patrné.
  • 0

#17 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 23:54

Symbolem Šalingradu byla vždycky šalina a mačacia grcanica.
  • 0

#18 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2008 - 8:51

A kde to je? To Brno? :D
  • 0

#19 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2008 - 9:54

mitak napsal/a:
V tom případě souhlasím s předáním na WiFiCachi v pondělí v 17:30. Kdo by se chtěl z brněnských famiglií přidat, tak napište sem. V případě, že by se v okolí objevili floydi, tak setkání zrušíme a naplánujeme jiný termín. V případě zájmu uděláme další termíny (např. čtvrtek).


Mno, rád se přidám na procházku okolo mít zamořených signály mnoha wifi sítí. :) Počítám s po 3. 11. v 17:30 na výchozích souřadnicících WiFiCache.
  • 0
:)

#20 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2008 - 10:14

To je mi sympatická mince! Tu musím mít! :) V který bance, patro, č. trezoru jsou uskladněný? B)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama