Přejít na obsah


Fotka

Brno Mafia Geocoin - nová česká mince


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
76 odpovědí na toto téma

#41 anvy

anvy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2008 - 15:46

Algy64 mně sice už jeden objednával, ale objednávám ještě jeden další kus Díky
  • 0

#42 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2008 - 20:38

Tak nabizim kacerum a kacerkam dovezeni tehle prave brnenske mince s krokodylem a kulkou mezi ocima (nebo jak kdo chce) z Brna do Prahy a to hnedka v pondeli. Nabizim se jen jednou, zcela nezistne, kdo chce at mi napise na gmail, krkovicka.geoteam a kdo nechce at nebere;) Brno Mafii zdar!
  • 0

#43 swoop.name

swoop.name

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2008 - 23:15

Mel bych o jeden kousek taky zájem.. ale k wifine to asi v pondeli nestihnu. Byl by don tak laskav a umožnil by převzetí v jinou dobu (pozdeji)? Místu se pokusím prizpůsobit..;)
  • 0

#44 Sinuhet

Sinuhet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2008 - 0:22

No to vypada dobre ;-) dovoluji se prihlasit do poradniku a pokusim se v pondeli v 17:30 byt nastoupeny v pozoru na udanych souradnicich ;-) Sin
  • 0

#45 alojz

alojz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2008 - 19:16

V pondělí budu s bankovkou 200 Kč na souřadnicích.
  • 0

#46 ku8az

ku8az

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2008 - 20:58

Tak jo, kápo. Budem tam asi i s maftinkou a uděláme ti kšeft za 5 kousků. Já bych si vzal od každé barvy jednu a maftinka asi stříbrnou a bílou (teda pokud se jí nebude líbit jiná, pro jistotu měj zásoby ;)) Bankovky budou připravený a budu se snažit, ať už mají zaschlou barvu :D
  • 0

#47 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2008 - 21:49

Všichni co se hlásí: Těší mě váš zájem, píšu si vás do seznamu, jestli nepřijdete, tak si vás najdu ;) Swoop.name: Další možný termín by mohl být ve středu v 17:20 před Mahenovým divadlem. Vyhovuje ti to ? Už jsem předběžně domluvený na tento termín s Luckynem. ku8az: Protože jsem už dostal podobný dotaz mailem, tak píšu že existuje jen jedna jediná barevná varianta mince. Použitý šedý kov vzhledu hliníku je označován jako "antique silver" a na přední straně s krokodýlem jsou nižší vylisované plochy lakované na černo. Zadní strana je hladká a celá lakovaná černobíle - obrázek trezoru (viz fotky).
  • 0

#48 jarkaM

jarkaM

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2008 - 0:53

Bychom si taky jeden vzali....v pondělí na wi-fi. Díky.
  • 0

#49 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2008 - 14:38

Zdravím všechny cachery, kteří mají zájem o geocoiny.
momentálně jsem si objednal 20 ks těchto geocoinů, kteří budou jako startovací zboží na novém e-shopu www.gcshop.eu.
Jedná se o obchod, který právě otvírá a bude prodávat to co si budete přát. Mezi velký sortiment patří elektronika za výhodné ceny, dále budu mít aspoň doufám" velký sortiment geocoinů, které musím zatím nakoupit na sklad, pro přímí prodej, a dále trička, mikiny, vesty a čepice s možností nášivky. Posledním sortimentem budou kapesní razítka. :)

Brno Mafie geocoiny jsou již nyní k objednání, na skladě sice ještě nejsou, ale developer je posílá obratem na moji adresu. Takže objednávky za cenu 200,- Kč jako je všude jinde beru již teď a klidně si můžete objednat i něco jiného ;)

Takže vzhůru na nákup do GCShop.eu
  • 0

#50 Joska65

Joska65

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2008 - 17:45

Také bych chtěl jeden, pošlu v pondělí v 17.30 hod. na wi-fi syna. Předem děkuji. :)
  • 0

#51 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2008 - 18:30

Já bych také jeden bral, a pokud to vyjde, využiju Joskova syna :-))))
  • 0

#52 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2008 - 19:03

Registruju nově poptávající na zítřejší odpoledne. To bude dav jako když vysadí autobus :D Příště to budu dělat radši někde, kde se dá dobře parkovat. Doufám, že mezitím co budu prodávat mince mi někdo pomůže s navázáním spojení na to WiFi APčko, ať se s tím nemusím pak drbat sám ;)

Jak psal Dartanan, tak od úterý jsou mince skladem i na eshopu www.gcshop.eu, ale u mě se už počet mincí dávno zkrátil pod polovinu a to nepočítám ty zítřejší orgie.
  • 0

#53 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2008 - 23:17

Vážené geocacherstvo,

Dva zmíněné eshopy (www.geocacheshop.cz, www.gcshop.eu) budou mít opět mince skladem v úterý. Mně samotnému zůstalo asi 15 kusů, které budu prodávat už jen po osobní domluvě v Brně a tam kde se zrovna vyskytnu (ti, co mě znají určitě tuší, jak mě najít).

Další pokusy, jak obědnat více kusů u mě už jsou tudíž MARNÉ. Fakt už nic nemám a velmi vám za to děkuji ;)
  • 0

#54 loupeznici

loupeznici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 9:27

Prosim o rezervaci jednoho kusu - dnes na WiFi.
  • 0

#55 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 19:14

Cacheři, ale tentokrát už jen asi moraváci a šílenci. Po dnešku mi zbývá 13 nerezervovaných mincí. Pokud některé z nich chcete, tak ve středu 17:20 před Mahenovým divadlem, případně v sobotu na eventu ve Zlíně.
  • 0

#56 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 19:34

V Pardubicich coin taky slavil uspech a shopy by meli mit ksefty:) Kolik se vas na wifi seslo?:)
  • 0

#57 swoop.name

swoop.name

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 20:32

Díky Mitákovi za realizaci předání a všem ostatním za fajn společnost při hromadném odlovu Wifiny :) PS: Sešlo se nás nepočítaně ;)
  • 0

#58 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 21:15

Podle prodaných mincí se sešlo 26 GC teamů/nicků. To je tak maximální rozumný a únosný počet lidí na eventu :)
  • 0

#59 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 12:14

Ve shopu mám posledních 35ks coinů z celé serie 250ks mincí skladem.
Díky Mitákovi za tak úspěšnou a krásnou českou minci.
  • 0

#60 anvy

anvy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 16:36

Objednávám 1 Mafiána k osobnímu odběru zítra u Mahenky Díky
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama