Přejít na obsah


Fotka

Hledání kolegů kačerů dle zaměstnavatele


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
150 odpovědí na toto téma

#61 flyzapi

flyzapi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2008 - 20:35

To Aviatik: No já bych piloťák měl, ale bohužel už mi propadl. Časem ho obnovim, ale studium je k tomu nepřátelské :( Sice taky studuju letadla, ale nemam čas na lítání. Aspoň na ty pixly. Kde lítáš? Já lítal na Letkově.
  • 0

#62 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2008 - 21:10

flyzapi napsal/a:
Kde lítáš? Já lítal na Letkově.

Původně Mladá Boleslav, teď létám v Mnichově Hradišti.

Jinak vím mezi cachery o několika padáčkářích včetně jednoho který fotografoval jeden letecký TB s redakcí Pilota s Brskovským v čele :)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#63 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2008 - 21:13

Aviatik napsal/a:

flyzapi napsal/a:
Kde lítáš? Já lítal na Letkově.

Původně Mladá Boleslav, teď létám v Mnichově Hradišti.

Jinak vím mezi cachery o několika padáčkářích včetně jednoho který fotografoval jeden letecký TB s redakcí Pilota s Brskovským v čele :)


Já LKPN
  • 0

#64 happz

happz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2008 - 21:43

A co Nagano Office park v Praglu na Zizkove? Pripadne uz primo zelena alternativa k modrym bublinkam aka Volny. :)
  • 0

#65 V.O.S.K.

V.O.S.K.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2008 - 22:42

Pankrác, Empiria (proste Motokov), 18.patro :(
  • 0
Fallie & Karabuni & Prťka & Kryštůfek = V.O.S.K.

#66 Terka a Honza-14134

Terka a Honza-14134

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 7:42

Tak jsem si tak řikal, jestli by se nechyt někdo z Modré Pyradmidy? Dostane osušku a tašku :-D.
  • 0

#67 Tacmud

Tacmud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 16:17

Nenajde se náhodou někdo z ČKD Praha? (myslím Českomoravská Kolbend Daněk a ne Český Klub Důchodců!!!)
  • 0
Lidé o mě říkají, že jsem flegmatik, mě je to ale jedno!

#68 HaD-10058

HaD-10058

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 18:33

Když se ozvali Pražští studenti, tak Brňáci hlaste se (i učitelé ;) )! Přiznávám se ke studiu na VUT FEKT.
  • 0

#69 Akatum

Akatum

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 18:59

HaD napsal/a:
Když se ozvali Pražští studenti, tak Brňáci hlaste se (i učitelé ;) )! Přiznávám se ke studiu na VUT FEKT.


Já studuji a pracuji na MZLU v Brně, zatím vím o jednom dalším kačerovi na této škole.
  • 0

#70 ddusann

ddusann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 20:41

To nikdo nepracuje/nestuduje na 1.LF UK?no by to v tom byl cert, aby tu nebyl spolupracovnik/student
  • 0

#71 matlas

matlas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 20:54

A co někdo z Českých drah? Já tam sice nepracuju, ale potřeboval bych do dílny kus kolejnice než tam vrhnu kovadlinu. tak mě napadlo, že nějaký koloťuk by o něčem mohl vědět. :-) Aviatk: já jsem padáčkář. a vůbec se za to nestydím. (z tvého postu o padáčkářích jsem cítil lehké opovržení). :)
  • 0

#72 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 22:15

To matlas: No samozřejmě ;) Jak může někdo se zdravým rozumem opustit letadlo s funkčním motorem a oběma křídly a svěřit svou tělesnou schránku nějaké loktuši? Totéž platí o bláznech vrhajících se do kdejaké díry v terénu. ;););););) Jinak Ti samozřejmě přeju hodně skvělých zážitků u keší na zemi i ve vzduchu. P.S. já jsem plachtař a ultralajtista. Tak mě neber úplně vážně.
  • 0

#73 matlas

matlas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2008 - 0:09

mtauf: jasná věc. Já zas nechápu, jak může někdo dobrovolně vlézt do bedny, zavřít se tam a nechat se řvoucím vehyklem (ať už přimontovaném bedně samotné, či jiné připojené k této lanem) vyžďuchat do luftu. takže co se týče chápání, jsme na tom velmi podobně. :D taky jsem chtěl plachtařit, jenže ze spousty důvodů mi to není dopřáno a tak ta loktuše je mojí cestou jak se do té třetí dimenze dostat. létání je krásné, pokud teda pomineme takové věci jako je vyletění z rachoty a podobné disciplíny. :o ps: ty magory co skáčou do kdejaký díry s batohem na zádech a roztaženýma rukama taky nechápu. ani ty turisty, co sedí v andule a v konkrétní výšce během vyhlídkového letu omylem vypadnou ze dveří. takové mrhání výškou... ale však víš. :P
  • 0

#74 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2008 - 6:41

mtauf: Já zas nechápu, jak může někdo dobrovolně vlézt do bedny
ps: ty magory co skáčou do kdejaký díry s batohem na zádech ... taky nechapu

A chape vubec nekdo ty blazny, kteri sednou do plechove krabice se ctyrmi kolama a klickuji po tom prouzku zeme mezi ostatnima krabicema?
Nebo sednou mezi dve kola na nejakou tycku a druhe se krecovite drzic rukama na tom balancuji terenem?
Nebo vubec ty kteri si obuji nejake boty a slapou PESKY?
:D:D:D:D
  • 0

#75 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2008 - 7:37

matlas napsal/a:
mtauf: jasná věc. Já zas nechápu, jak může někdo dobrovolně vlézt do bedny, zavřít se tam a nechat se řvoucím vehyklem (ať už přimontovaném bedně samotné, či jiné připojené k této lanem) vyžďuchat do luftu. takže co se týče chápání, jsme na tom velmi podobně.

To s těmi padáčkáři nebylo míněno pohrdlivě, je to jiné létání, sice se s tím nedoletí tak daleko s větroněm ale zase to má jiný půvab. Třeba to že se to po přistání dá zabalit do batohu. Jenom se s nimi špatně krouží ve stoupáku, člověk kolem nich krouží jako satelit :)
A můj názor na parašutisty je v podstatě stejný - padák je zařízení pro záchranu holého života a zachraňovat si holý život několikrát za den je ... zvláštní :D
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#76 matlas

matlas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2008 - 8:54

petegeo napsal/a:

A chape vubec nekdo ty blazny, kteri sednou do plechove krabice se ctyrmi kolama a klickuji po tom prouzku zeme mezi ostatnima krabicema?
Nebo sednou mezi dve kola na nejakou tycku a druhe se krecovite drzic rukama na tom balancuji terenem?
Nebo vubec ty kteri si obuji nejake boty a slapou PESKY?
:D:D:D:D


jo, ty chapu. s tema se nepotkam ve vzduchu. :)
  • 0

#77 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2008 - 9:19

petegeo napsal/a:
A chape vubec nekdo ty blazny, kteri sednou do plechove krabice se ctyrmi kolama a klickuji po tom prouzku zeme mezi ostatnima krabicema?
Nebo sednou mezi dve kola na nejakou tycku a druhe se krecovite drzic rukama na tom balancuji terenem?
Nebo vubec ty kteri si obuji nejake boty a slapou PESKY?
:D:D:D:D


Bez tycek mezi kolama (a s nakym tim odpruzenim) si to nedokazu predstavit... :D

A abych nebyl OT - z oken kancelare vidim Min. zahranicnich veci a Loretu ... adresa zamestnavatele je Loretanske namesti...
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#78 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 14:32

Tak já to tady trochu obnovím... Pracují kačeři v Karlíně? Konkrétně třeba Mediatel, Thámova ulice?? :-) Nechce se mi posílat hromadný email TFTC TNLN... ještě by si mysleli, že jsem se zbláznila;) Což se snažím maskovat:D
  • 0
While the rest of the species is descended from apes, redheads are descended from cats.

#79 ExpertIn.cz

ExpertIn.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 15:47

Ok, obnovuji s tebou Česká pošta, hlaste se!
  • 0

#80 pitovo

pitovo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 17:15

happz napsal/a:
A co Nagano Office park v Praglu na Zizkove? Pripadne uz primo zelena alternativa k modrym bublinkam aka Volny. :)


kdovi, jestli tam jeste ted delas, po tech velkych propoustenich... ne ze bych tam take delal, jsme jen (nebo presneji uz byli jsme), vasim technickym partnerem :-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama