Přejít na obsah


Fotka

!!!Pozor změna designu CWG pro rok 2009!!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 21 November 2008 - 9:54

Rufuc napsal/a:
Tak jak to vlastne je? :)

Viz. můj předchozí příspěvek lépe polopaticky už to napsat neumím.

Nez prisla ta zmena, opravdu ste zasilali sve dve kolca za ty dve co poslal vyrobce + collection member?

No, od výrobců byl vždy problém s adresami koncových příjemců, ale pokud to bylo v rozumném množství, tak byla na naší straně snaha každého majitele CWG, které jsme měli v katalogu, kontaktovat a poprosit o adresu a následně obeslat... když už naše náklady na poštovné a výrobu CWG začaly být na pováženou, rozhodli jsme se maximálně těhto nákladů přenést na lidičky, co mají z našeho nápadu zisk... a to jsou oficiální výrobci CWG.

Po te zmene,kdyz vam CWG zaslu, dostanu to vase spolecne, ikdyz dva kousky zaslal vyrobce?

No, pokud už máš od výrobce CWG collection member, tak je vše v pořádku. Pokud si od něj dostal i druhé CWG tak je vše v nejlepším pořádku a odpovídá to ideálu, který jsme si představovali.
Pokud budeš chtít to společné CWG do sbírky tak kontaktuj Honzu JPAgeo a domluv se, pokud už tvé CWG do katalogu zaslal výrobce, tak nemá cenu toto duplikovat a když Honzu poprosíš a pošleš nám třeba nějakou pěknou pohlednici, tak tě určitě i tohle CWG do tvé sbírky pošle.

Od kdy se pocita zavedeni one zmeny?Na collection member kolco cekam uz celkem dlouho...a ted uz ani nevim co mi poslete :)

Změna přišla emisí výročního společného CWG. Pokud si své CWG zaslal do katalogu...ať již prostřednicvím výrobce, nebo sám poštou musíš kažodopádně CWG collection member obdržet, pokud se tak nestalo kontaktuj prosím Honzu JPAgeo, zásilka se mohla ztratit atp. Neboj o CWG na finále nepřijdeš, to se vyřeší.
  • 0

#22 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 21 November 2008 - 10:10

Ponik napsal/a:
...
Viz. můj předchozí příspěvek lépe polopaticky už to napsat neumím.
...

Tak jste vymysleli dobrou věc a teď s tím máte takovou pakárnu. :)
No jo. Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán. :)
Ale jinak dík za nápad. Taky sbírám, i když jsem díky vlastní nepozornosti zařazen na dno tabulky. :)
škoda, že ražba mincí je drahá. Mít tak každý osobní minci to by byl teprve fičák. Vím, že jsi už i na tom začal pracovat, ale ta cena je fakt o ničem.
  • 0

#23 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 21 November 2008 - 12:31

TOREX napsal/a:

PLAJ family napsal/a:
Když se podíváš na stávající katalog, několik cacherů má i second edition.


Second edition beru, to je logický vývoj, prostě změna. Ale rozjet hned tři loga.. trochu netradični, ještě jsem se stim nesetkal...

Myslím že toto je vyřešeno Poníkem tak že další obrazek se stejným nickem je zařazován pod Another version:)
  • 0

#24 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 21 November 2008 - 13:31

Poníku dík za vysvětlení B) CWG za mě posílal výrobce,JPAgea sem kontaktoval nedavno emailem, collection member se nikde neztratil, jen sem holt ve frontě :) o společnej CWG mam zájem a určitě se ozvu hned co vymyslím něco "geo" na výměnu :)
  • 0

#25 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 21 November 2008 - 21:00

Přátelé a nechcete už ta CWG začít dělat z buku, výrazně by stoupla kvalita a zmetkovitost taktéže.
  • 0
Kolo jede

#26 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 22 November 2008 - 1:21

No diskuze na téma kvality suků od toho, či toho výrobce tu na fóru proběhla a řekl bych, že výsledek debaty byl nerozhodně.Prostě tak jak to je doposud to je myslím v pohodě.Řekl bych, že tak uplně moc nezáleží co je to za dřevo,ale jak kvalitně vytříděné suky dodá výrobce suků výrobci CWG a jak je následně ještě protřídí on.Což jaksi kačer asi nemá moc šanci ovlivnit.Leda že bysi kolca na CWG sháněl sám, ale upřímně řečeno, asi nesem jedinej pohodlnej :) kterej prostě po netu pošle objednávku a všecko se to vyřeší samo a jedinou práci kterou s tím má je, že musí dojít na poštu pro balíček.Jednou se to dokonce pošťačce podařilo narvat do mé "slim" poštovní schránky, takže jediná práce byla, to z té schránky vydolovat
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama