Přejít na obsah


Fotka

Padající Wherigo v Garmin Oregonu 300


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 libory

libory

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2010 - 17:37

Zdravím. Koupil jsem si nedávno Oregona 300 a těšil jsem se na brněnskou Dělovou kouli. Stále nikdo nepřišel na to, čím to je? Těsně před vyvrcholením parádní zábavy to spadne a když to znovu spustím, tak je to kompletně čisté - bez úkolů ap. Takže ačkoliv jsem investoval do mašinky, která "umí skoro vše", tak musím Dělovou kouli prubnout napodruhé s výpomocí, což se mi moc nelíbí :(
  • 0
Garmin 62s

#22 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2010 - 17:43

libory napsal/a:
Zdravím. Koupil jsem si nedávno Oregona 300 a těšil jsem se na brněnskou Dělovou kouli. Stále nikdo nepřišel na to, čím to je? Těsně před vyvrcholením parádní zábavy to spadne a když to znovu spustím, tak je to kompletně čisté - bez úkolů ap. Takže ačkoliv jsem investoval do mašinky, která "umí skoro vše", tak musím Dělovou kouli prubnout napodruhé s výpomocí, což se mi moc nelíbí :(


Ja jsem s Oregonem bez problemu dal "Delovou kouli" i "Vodniky". Tahle technologie ale proste porad neni uplne dotazena, takze nejlepsi radou je ukladat, ukladat a jeste jednou ukladat - nejlepe po kazdem provedenem ukolu.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#23 libory

libory

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2010 - 10:46

Takže ani ukládání nepomohlo. Po oběhání všech bodů a správném zodpovězení otázky, mi to skočí do "oblasti" (bo jak se to jmenuje) a tam nic nemám. když těch oblastí vyjedu, tak se wherigo vypne a když chci dělovou kouli znova spustit, tak nejde obnovit uložená hra. Teď musím pohledat ten kód v tom souboru :( Slezl sníh, tak se musím v nejbližší době vrhnout na Čertovu rokli, tam to snad zlobit nebude :)
  • 0
Garmin 62s

#24 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2010 - 11:34

kapsa napsal/a:

libory napsal/a:
Zdravím. Koupil jsem si nedávno Oregona 300 a těšil jsem se na brněnskou Dělovou kouli. Stále nikdo nepřišel na to, čím to je? Těsně před vyvrcholením parádní zábavy to spadne a když to znovu spustím, tak je to kompletně čisté - bez úkolů ap. Takže ačkoliv jsem investoval do mašinky, která "umí skoro vše", tak musím Dělovou kouli prubnout napodruhé s výpomocí, což se mi moc nelíbí :(


Ja jsem s Oregonem bez problemu dal "Delovou kouli" i "Vodniky". Tahle technologie ale proste porad neni uplne dotazena, takze nejlepsi radou je ukladat, ukladat a jeste jednou ukladat - nejlepe po kazdem provedenem ukolu.


Problem je, ze Koule po tom koliznim ukolu sama uklada a me treba cartridge vubec nesla obnovit. :(

Je to skoda, podle me tam bude nejaka blbost, mozna zkusit poradat nejakeho wherigo guru o pomoc s resenim.
  • 0

#25 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2010 - 12:44

Pokud se nepletu, tak u "Koule" je zaludnost v tom, ze se do zon nenaviguje ale musis je najit sam, jen podle obrazku. V tomto je "Koule" pro Spilasu neznale trosku tezsi ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#26 Sovic13

Sovic13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2010 - 17:41

No ja si myslim ze u Delove koule je problem jenom v gwc souboru pro Oregon, protoze mi nesel ani v emulatoru jak Urwiga tak Wherigo Builderu. Kdyz jsem kesku lovil, zkusil jsem si do Oregona nahrat vsechny 4 cartrige a jedina Oregonacka spadla.
Vložený obrázek
Doufam ze obrazkem toho moc neprozrazuju:)
  • 0

#27 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2010 - 20:57

Ja to s Oregonackou odlovil ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#28 libory

libory

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2010 - 16:54

Zkoušel jsem i verzi pro Colorado, pak jsem zjistil, že je to to samé a taky nic. Kdyby se to někomu chtělo rozchodit, tak další kačeři budou určitě rádi. Mě se už konečně podařilo vylovit ten kód ze souboru, takže jsem si ji odepsal. Jak jsem zmiňoval v logu - už bych tam, díky několika nezdárných pokusech mohl dělat průvodce :) Čertova rokle mi jela uplně v pohodě.
  • 0
Garmin 62s

#29 Jahn Brown

Jahn Brown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2010 - 22:15

Tak s Dělovou koulí jsem měl stejné problémy. A pokud jsem se díval, žádný update neproběhl. Asi je opravdu problém jen na Oregonu, které mám. Naopak Vodníky jsem prošel v pohodě (i když krabka v té době byla ukradená). Původně tam byl stejný problém jako u Koule, ale owner hru upravil. Možná by to mohl udělat i owner Koule. Viz diskuse o Vodnících ...
  • 0
Není důležité zůčastnit se, ale zvítězit. J.B.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama