Polygony okresu
#381
Publikováno 12 leden 2009 - 15:22
Nebojte...mestske casti Prahy jsem nepridal . Opravil jsem jen nekolik chybicek, provedl nejake kosmeticke upravy kodu a formulare. Pokud vse bude fungovat, tak je to aktualizace na nejakou chvilku posledni
Stahovat muzete tady:
http://www.mejstrik....pCountiesCZ.gsk
http://gsak.net/boar...t=0
Vlakno k makru MapCountiesCZ na GSAK.net:
http://gsak.net/boar...showtopic=10408
Informace a stazeni makra Polygony_CE od rsc_cz:
http://archaikum.cz/gc/gc_prg_gsak.php
http://gsak.net/boar...t=0
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x
#382
Publikováno 14 leden 2009 - 10:59
Tak jeste jeden update. Diky uzivateli dusanho se podarilo pridat do makra i slovenske uzivatelske rozhrani.
Stahovat muzete tady:
http://www.mejstrik....pCountiesCZ.gsk
http://gsak.net/boar...t=0
Vlakno k makru MapCountiesCZ na GSAK.net:
http://gsak.net/boar...showtopic=10408
Informace a stazeni makra Polygony_CE od rsc_cz:
http://archaikum.cz/gc/gc_prg_gsak.php
http://gsak.net/boar...t=0
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x
#383
Publikováno 15 leden 2009 - 0:18
#384
Publikováno 15 leden 2009 - 0:26
CharlitoCZ napsal/a:
Super práce, díky moc!!
Jen bych měl dotázek, ale to bude asi mojema pastelkama. Mám 37 nálezů, ale county mapper mi jich ukazuje jen 36, čím to může být? Nijak extra mě to neštve, jen je to škoda :|
Pokud byste se chtěli mrknout, jestli jen blbě nekoukám, na gc.com jsem veden stejně jako tady - CharlitoCZ
Každopádně děkuju Mejstrovi a všem co se na onom díle podíleli, je to fakt super!!
1) Jsou vsechny tve nalezy v CR?
2) Mas vsechny nalezene kese oznaceny jako nalezene i v GSAKu?
3) Mas u kesi prirazeny spravny (nebo alespon nejaky) okres?
(u triceti sedmi kesi by nemel byt jeste takovy problem to zkontrolovat)
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x
#385
Publikováno 15 leden 2009 - 8:16
#386
Publikováno 15 leden 2009 - 8:19
Hlavne ze to fungujeCharlitoCZ napsal/a:
jojo, všechno toto jsem měl, zkusil jsem to ještě dnes a už to jde, tak nevím, ale to je fuk, díky za skvělé makro!
Pokud by byl jeste nejaky problem, posli mi kdyz tak gpx se tvymi nalezy vyexportovany z GSAKu (vcetne polozek v County). Podival bych se na to... (jan tecka mejstrik zavinac seznam tecka cz)
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x
#387
Publikováno 15 leden 2009 - 19:26
#388
Publikováno 16 leden 2009 - 15:45
Informace a stazeni makra Polygony_CE od rsc_cz:
http://archaikum.cz/gc/gc_prg_gsak.php
http://gsak.net/boar...t=0
Nova verzia GSAKu ma funkciu GetCounty, ktora dokaze naplnit pole County. Na stranke http://gsak.net/help/hs23730.htm sa pise: "Counties supported were for the countries of USA, UK, Ireland, Netherlands and Norway. More will be added as the Polygon files come to hand."
Chcem sa preto spytat, ci by nebolo mozne poskytnut udaje o polygonoch na GSAK server a udaje o okresoch CR a SR spracuvat standardne takymto sposobom. Alebo je tam nejaky problem?
Kiko
#389
Publikováno 16 leden 2009 - 15:56
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x
#390
Publikováno 20 leden 2009 - 6:13
http://gsak.net/boar...showtopic=10591
Behem dopoledne se pokusim upravit makro MapCountiesCZ tak, aby dokazala s novou funkci spolupracovat.
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x
#391
Publikováno 20 leden 2009 - 6:37
MFilter Expression=($d_Country="Czech Republic") $data = GetState("bs") $data = GetCounty("by")
a jsou nastaveny Kraje a Okresy (kolonky State a County). Jak u kraju, tak u okresu jde o nazvy bez diakritiky.
Funguje to suprove....
Takze pod tlacitko nastav okresy by melo stacit GetCounty("by").
#392
Publikováno 20 leden 2009 - 6:44
jj..uz na tom delam. Jen to upravim tak, aby stale zustala moznost volat externi makro. Nekteri budou asi chtit nazvy s diakritikou, coz nova funkce neumoznuje...Takze pod tlacitko nastav okresy by melo stacit GetCounty("by").
EDIT:
Take je mozne updatovat nazvy okresu automaticky pri stazeni PQ. Staci jen nastavit parametry v dialogu - viz. obrazek (pro kraje to zatim asi nelze...)
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x
#393
Publikováno 20 leden 2009 - 7:20
1) Provedeny drobne upravy v kodu makra
2) Pridana podpora pro funkci GetCounty
(tlacitko "Nastavit okresy" funguje nyni tak, ze pokud je vybran externi soubor s makrem, vola se tlacitkem toto makro. Pokud je pole prazdne, pouzije se funkce getCounty().
POZOR. Funkce GetCounty() podporuje pouze nazvy okresu BEZ DIAKRITIKY !!!
Stahovat muzete tady:
http://www.mejstrik....pCountiesCZ.gsk
http://gsak.net/boar...t=0
Vlakno k makru MapCountiesCZ na GSAK.net:
http://gsak.net/boar...showtopic=10408
Informace a stazeni makra Polygony_CE od rsc_cz:
http://archaikum.cz/gc/gc_prg_gsak.php
http://gsak.net/boar...t=0
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x
#394
Publikováno 20 leden 2009 - 11:45
Více zde.
Otázka, jak moc to ovlivní současná makra?
Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka
#395
Publikováno 20 leden 2009 - 12:24
Myslim si, ze nijak. Kdo chce pouzivat nazvy s diakritikou, budou makra stale jedinou moznosti (GetCounty a GetState vyuzivaji nazvy bez ni) a co se tyce MapCountyCZ, tam jsem jiz podporu nove funkce pridal...Otázka, jak moc to ovlivní současná makra?
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x
#396
Publikováno 21 leden 2009 - 6:25
Informace a stazeni zde
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x
#397
Publikováno 12 únor 2009 - 9:57
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x
#398
Publikováno 12 únor 2009 - 10:14
#399
Publikováno 12 únor 2009 - 10:24
kapitola napsal/a:
To je divne, me to prijde, ze ted ALT tagy jedou jak v profilu tak v listingu kesi v obojim je mam pouzite a zda se ze funguji
V listingu minimalne u obrazku a v profilu vlastne taky u obrazku CWG.
Obycejne Alt popisky mi take jedou...ale popisky u imagemapy okresu ne..
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x
#400
Publikováno 21 duben 2009 - 19:08
[quote]kapitola napsal/a:
To je divne, me to prijde, ze ted ALT tagy jedou jak v profilu tak v listingu kesi v obojim je mam pouzite a zda se ze funguji....
[/quote]
Alt popisky u mapy okresu se mi zobrazuji posunuté na východ (okres Přerov je Olomouc atd.) dřív to šlo OK. Dělá vám to taky někomu?
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů