Přejít na obsah


Fotka

myslienka ceskych geocoins


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
100 odpovědí na toto téma

#41 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2005 - 16:49

Návrh se mi líbí, je to jednoduché a elegantní.

Líbí, líbí...uz aby byly
  • 0

#42 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2005 - 17:10

Návrh se mi líbí, je to jednoduché a elegantní.

Líbí, je to hezké.
  • 0

#43 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2005 - 18:19

Jo, tak tomu rikam navrh. Je super, souhlasim.
  • 0

#44 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2005 - 11:39

este treba chvilku vydrzat, dame vediet ked budeme mat kalkulaciu z mincovne + zapocitame tam poplatky Groundspeaku

Kalkulace bude v prubehu dneska, nejpozdeji v pondeli. Nejvetsi problem je co nejlevneji tam dostat ty kody od Groundspeaku. Az mi to dorazi z mincovny, tak to spocitam a hodim to sem. Jeste by stalo za zvazeni jestli a v jakem tvaru vyrobit jakysi certifikat pravosti s cislem mince a s moznosti dopsat cil cesty eventuelne jine udaje.
  • 0

#45 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2005 - 9:10

Dorazim. I kdyz zda se, ze je skoro vse uz vyreseno.
  • 0

#46 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2005 - 14:25

ok, diky taky jsem si to mohl najit sam
  • 0

#47 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2005 - 14:37

viz použití vhodným a důstojným způsobem


Jka jsem už říkal s použitím dotčeného lva není problém. Jinak ten zákona na který odkazuješ je neplatný. V současné době platí zákon č. 352/2001 Sb.
  • 0

#48 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2005 - 15:59

pozitivna sprava - Grounspeak nam schvalil design mince, momentalne sme vo faze platenia poplatkov za trackovacie cisla a specificku ikonku nasej geomince :)
  • 0

#49 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2005 - 13:03

Takze cena mince bez kodu je do 60 Kc pozlacena a do 50 Kc francouzske stribro rucne stirane. Je tam nejaka rezerva na naklady spojene s vyrobou. Poplatky groundspeaku jsou priblizne 40 Kc za kod (jeste bude upresneno podle toho co opravdu strhne banka) . A taky se mi doneslo, ze by par lidi melo zajem o mince bez kodu. Timto tedy tyto zajemce prosim aby se mi ozvali na email s udanym poctem a povrchovou upravou. Dnes jsem totiz zadal vyrobu raznice a tudiz se docela blizi doba vyroby. Tak at si nekdo nevzpomene nekdy v kvetnu :-) Ruzne dalsi naklady jako je postovne, nejaka slusna obalka atd. budou teprve reseny takze to berte jako predbezny naznak toho, co by to tak mohlo nakonec stat.
  • 0

#50 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2005 - 10:54

Dorazim. I kdyz zda se, ze je skoro vse uz vyreseno.

dtto
  • 0

#51 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2005 - 14:30

jak jsem to pochopil, tak bohuzel nemame cas cekat, jak se porota nezavislych odborniku rozhodne o novem vizualnim stylu cr. jinak by tam bylo neco jineho.
  • 0

#52 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2005 - 17:51

ahojte, mate niekto napad ako prijimat platby zo zahranicia za nase geocoiny? Paypal system bohuzial pre Cechov neumoznuje prijem platieb...
  • 0

#53 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2005 - 22:36

pozitivna sprava - Grounspeak nam schvalil design mince, momentalne sme vo faze platenia poplatkov za trackovacie cisla a specificku ikonku nasej geomince :)


Specifická ikonka to bude něco :-)
Prosím, když to teď řešíš měl bych dotaz, nevíš zda se dostane specifická ikonka i když si objednáš u Groundspeaku i jen třeba 200 trackovacích čísel ? Myslím, když bych chtěl vyrobit personalizovanou geominci. Samotný geocacher nemusí doufám kupovat přes 1000 trackovacích čísel nebo jo? Viděl jsem, že vznikla nová ikonka personal geocoin. V americe už to mají některé teamy i samotní geocacheri, ale třeba Moun10bike má speciální ikonku mince s cyklistou... Kdybys věděl, poděl se prosím. :-) Děkuju
  • 0

#54 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2005 - 15:31

Vcera som dal oznam o priprave nasho geocoinu do for Groundspeaku, zaujem predcil ocakavania, zavalili ma doslova desiatky mailov s objednavkami (jeden objednaval rovno 69 kusov :), aj ked som im napisal ze objednavky budu cez formular na gc.cz. Toz o predaj 1000 ks sa naozaj nemusime bat, cesky coin sa paci :)))
  • 0

#55 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2005 - 9:56

Aktuální stav k 16.11.2005. Mám u sebe první testovací minci pro kontrolu raznice (nafotím v průběhu dne a hodím sem obrázek), groundspeak potvrdil obdržení faxu s údajema odkud si má vzít peníze na kódy (teď se tedy čeká na ně). Takže jsme zase o kousek blíže k vydání první české geomince :-)
  • 0

#56 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2005 - 12:43

A taky se mi doneslo, ze by par lidi melo zajem o mince bez kodu. Timto tedy tyto zajemce prosim aby se mi ozvali na email s udanym poctem a povrchovou upravou

Mam dotaz:objednal jsem si mince bez kodu,a zatim nevim,jestli tu moji objednavku Kozlik dostal.Nikde ani zminka.Jak to tedy je?Budou?
  • 0

#57 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2005 - 10:51

Komunikujem uz s Groundspeakom, realizacia ceskych geocoins dostava stale realnejsie kontury :) V stredu v hospode vyriesime este nejake organizacne otazky, sem na forum dame na "schvalenie" navrhy designu, ked ich budeme mat a mozeme potom celu operaciu "Czech geocoin" posunut do realizacnej fazy :)
  • 0

#58 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2005 - 14:35

jak jsem to pochopil, tak bohuzel nemame cas cekat, jak se porota nezavislych odborniku rozhodne o novem vizualnim stylu cr. jinak by tam bylo neco jineho.

+ snad Morava a Slezsko odpustia, ze tam nie su aj ich orlice :)))
  • 0

#59 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2005 - 23:01

ahojte, mate niekto napad ako prijimat platby zo zahranicia za nase geocoiny? Paypal system bohuzial pre Cechov neumoznuje prijem platieb...

Platba po internetu neni trivialni zalezitost, zabezpeceni platby kreditni kartou je nakladne, banky si taky dost strhavaji - i 4 procenta z castky.
Mozna by slo pridat mince do sortimentu uz zavedeneho internetoveho obchodu s vyresenym placenim kartou.
  • 0

#60 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2005 - 23:27

Jarry ma pravdu, ale existuje spousta firem, ktere toto delaji na klic. Pri jedne polozce webshopu (nebo ze bychom konecne meli svuj kompletni obchod s TB apod ?) to nebude stat tolik. Nedavno jsem ten samy problem resil taky...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama