Přejít na obsah


Fotka

Rozesilani CWG


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
29 odpovědí na toto téma

#21 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 12:16

I mě psal. Nudná stručná zpráva, bez představení se, napsání proč o něj žádá a bez omluvy, že sám je mladý a zatím nemá své. Když už tu šablonu posílá všude, mohl si dát práci s textem. Odpověděla jsem že ráda vyměním. K těm co chápou že je mu 14 a nemá litr na kolečka bych dodala. Tak nemá, ale ono také platí že nemusím mít vše. Zatím může hledat v pokladech. CWG dávám do krabiček, které mě zaujmou a jsou hezky schované. Nebo je měním poštou, kus za kus. Zatím vždy doputovaly.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#22 mysulini

mysulini

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 12:25

Zrovna přemýšlím jak odpovědět a v tom naleznu tuhle diskusi. A tím pádem jsem ušetřil čas s prolézáním katalogu abych zjistil co nabízí on. Jinak proti výměně poštou nic nemám, ale když už tak cwg za cwg.
  • 0

#23 reptile1269

reptile1269

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 13:16

Qnik napsal/a:
Mě to přišlo trochu modifikovaný....jestli bych mu ho nedal v Náchodě na eventu...

A my co reptila známe víc, víme že na takové emaily se odpovídá...Dát? to fakt ne, ale rád ho s tebou vyměním, to mě nedělá problém. Další emaily byly typu nemám, dám ti něco jinýho...ale bože, ruku na srdce, co jinýho by mi mohl nabídnout, co mě zajímá.

No nic, nedám, nepošlu.....jinak výměna poštou, pokud se slušně požádá, mě nedělá problém...

A tak mě napadá. Jelikož mě taky teď oslovilo víc lidí, něco jsem přislíbil..nemá někdo s někým špatné zkušenosti? Že třeba slíbené neposlal?...




já ti nabízel tys nechtěl :)
  • 0

#24 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 13:30

Klidně vyměnín poštou, ale jen tak poslat? Proč? Taky jsem nikdy nedostal nic zadarmo a proto jsem taky nikdy nechtěl mít všechno hned.

Má dřevíčka si lidi musí zasloužit. Buď to tím, že udělají hezkou cache a nebo prostě uděláme regular výměnu (tak jak je tomu v podstatě geocachingu).

A ještě bych připojil jeden názor k těm záporům. Pošlu teď, potom to zkusí jeho kamarád z okolí, pak zas někdo další přečte, že to posílají všichni a zkusí to taky... a co budu mít já? Jen výdaje za dělání neustále nových a nových dřevíček pro lidi co si o ně píšou. Děkuji ne.

to Rufuc: Navíc, jsou Vánoce

Ok, jsou vánoce. Tak ať si o 50ks CWG napíše ježíškovi. ;)

A nejlepsi kdybyste tohle vlakno smazali.

Jes. Něco se někomu nelíbí, tak než to řešit tak to raději smažeme a budeme volit komunisty. :) Cenzura musí být. (ber to s humorem, jsou svátky klidu a míru) :)
  • 0

#25 reptile1269

reptile1269

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 13:33

Počítal jsem to a poslal jsem ten mejl 76 lidem. A dozvěděl jsem se že jsem nebyl jedinej. Jinak to bylo slušný požádání:)
  • 0

#26 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 13:35

Krkovicka napsal/a:
Je to kluk, je mu 14, tisicovka na vlastni kolecka je hodne. A vy co jste ho tu nazvali "radobykacerem" se stydte!!
Virtualky tu lovi vsichni kombajneri a tisicovkari tak proc ne on?
CWGecko mu poslu s tim, ze az bude mit svoje, treba mi to oplati a treba taky ne.
Co je sakra spatneho na tom, ze Vas nekdo slusne pozada. Slusne mu odpovezte a nevlacejte ho tady na foru.
A nejlepsi kdybyste tohle vlakno smazali. Je to ostuda kaceru a pripomina mi to forum na Novinkach!!


Souhlas :-)
  • 0
Galdra

#27 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 14:37

galdra napsal/a:

Krkovicka napsal/a:
Je to kluk, je mu 14, tisicovka na vlastni kolecka je hodne. A vy co jste ho tu nazvali "radobykacerem" se stydte!!
Virtualky tu lovi vsichni kombajneri a tisicovkari tak proc ne on?
CWGecko mu poslu s tim, ze az bude mit svoje, treba mi to oplati a treba taky ne.
Co je sakra spatneho na tom, ze Vas nekdo slusne pozada. Slusne mu odpovezte a nevlacejte ho tady na foru.
A nejlepsi kdybyste tohle vlakno smazali. Je to ostuda kaceru a pripomina mi to forum na Novinkach!!


Souhlas :-)


Přidávám se.. :-)
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#28 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 15:05

honzahais napsal/a:

galdra napsal/a:

Krkovicka napsal/a:
Je to kluk, je mu 14, tisicovka na vlastni kolecka je hodne. A vy co jste ho tu nazvali "radobykacerem" se stydte!!
Virtualky tu lovi vsichni kombajneri a tisicovkari tak proc ne on?
CWGecko mu poslu s tim, ze az bude mit svoje, treba mi to oplati a treba taky ne.
Co je sakra spatneho na tom, ze Vas nekdo slusne pozada. Slusne mu odpovezte a nevlacejte ho tady na foru.
A nejlepsi kdybyste tohle vlakno smazali. Je to ostuda kaceru a pripomina mi to forum na Novinkach!!


Souhlas :-)



Přidávám se.. :-)



Napsal mi další mail, že své zatím nemá. Že ježíšek bohužel nevyšel. Ve 14 se fakt těžko vydělává, pokud Ti okolí není ochotno pomoci. Můj první dojem po žádosti byl negativní a myslela jsem si cosi o drzosti a natahování ruky. Ale po pár mailech tuším, že je to normální kluk, jen se učí. Pojdme tedy hodit mračení za hlavu a zkusme obětovat kolečko a známku pro jednu radost. Budu ráda pokud pár koleček dostane. A nebudu jakkoli negativně pohlížet na Ty co odmítnou a nepošlou. Krásné svátky. ;)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#29 Fantazy Tob

Fantazy Tob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 15:53

Autore, autore. Kdyby mi přišla od někoho taková odpověď, tak se náramně pobavím. "Je to pitomost, ale vy jste si začal?" Připadne ti tohle jako normální odpověď? Možná to bude tím, že si věkově stejný jako onen žadatel, že?


Ne to neni normální odpověď. To je odpověď, do které jsem zapracoval, že pitomost je, posilat jen tak cwg, nekomu, kdo si je chce ciste nahrabat, ale i to aby clovek z Nachoda jel na nějakou keš v jížních čechách, kde můj cwg je.

Ano, šokující odhalení! Je mi taky čtrnáct! Uááá!!
  • 0

#30 Fantazy Tob

Fantazy Tob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 15:55

Jinak jak čtu chcete nás, co si své cwg syslí do keší a eventů zlynčovat, takže téma zamykám, aby mi ještě někdo nakonec nezapálil výstaviště. ;) Pěkný svátky.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama