Přejít na obsah


Fotka

Aktivace TB a GC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 SVAHmy

SVAHmy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2008 - 9:09

Ježíšek letos donese našim dvěma geokáčatům TB, je někde step by step, jak je aktivovat? A jak jim vytvořit stránku společně a popsat jejich misi, dát tam fotku? Nefunguje to pak jako profil TB a jeho vlastník ho může dotvářet k obrazu svému? A našim geopřátelům nadělujeme GC (Sunburst Family), je také někde kuchařka na aktivaci? Je to naše poprvé, pokud to zvládneme, pak už si to budeme pamatovat a aktivovat třeba bez návodu... SVAHmy
  • 0
...ta lepší část týmu...

#2 masox

masox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2008 - 9:11

http://wiki.geocachi...u_nebo_geocoinu

Musí stačit ;)
  • 0

#3 Capoušata-Kridata

Capoušata-Kridata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2008 - 7:38

Sunburst Femily -získate aktivačni kod na www.oakcoins.com/activate
  • 0

#4 Tuvixos

Tuvixos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2009 - 9:10

Nevím, kam hodit svůj dotaz a zakládat nové vlákno se mi nechce.
Při aktivaci TB http://www.geocachin...aspx?id=1751641 jsem nevyplnila datum a místo. Chtěla jsem si ho jen připravit (text a tak) a datum doplnit těsně před vypuštěním. Zpátky už to ale nejde a tak teď u TB není údaj origin a date. Jde to nějak napravit?
  • 0

#5 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2009 - 9:58

zkus napsat Groundspeakum, jestli by to tam nemohli doplnit...
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#6 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2009 - 11:44

Tuvixos napsal/a:
Nevím, kam hodit svůj dotaz a zakládat nové vlákno se mi nechce.
Při aktivaci TB http://www.geocachin...aspx?id=1751641 jsem nevyplnila datum a místo. Chtěla jsem si ho jen připravit (text a tak) a datum doplnit těsně před vypuštěním. Zpátky už to ale nejde a tak teď u TB není údaj origin a date. Jde to nějak napravit?


Údajně by to mělo jít novou aktivací, tj. provedeš všechno stejně jako při první aktivaci.
Někdo o tom tady ve fóru již psal.
  • 0

#7 Tuvixos

Tuvixos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2009 - 12:04

Já tady na tom fóru asi neumím hledat :) ale na anglickém jsem to našla. Píšou tam, že by se měly zachovat i předchozí logy a popis. TB je už totiž na cestě a nerada bych přišla o tu historii, takže se té nové aktivace trochu obávám :| Tak pokud by s tím měl někdo zkušenost a potvrdil, že to je v pohodě a vše tam zůstane, byla bych ráda.
  • 0

#8 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2011 - 14:23

Všude jsem hledala a můj problém nenašla. Nechci zakládat nové vlákno a tak píšu sem. Koupila jsem si tedy svůj vlastní TB, aktivační kod si zjistila, na gc.com aktivovala, vyplnila misi a popis a uložila. Co se pak děje dál? TB budu pouze protahovat a lidé logovat discovered, ale když já chci tedka přidat log, je tam možnost pouze poznámky a discovered it a took it tam není. Co mám tedy udělat aby byl TB plně funkční? předem děkuji
  • 0

#9 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2011 - 14:38

"Took it" zaloguješ při logování keše, kterou jsi navštívila, ale místo vložení TB zvolíš možnost "visited". Snad je to srozumitelné :)
  • 0
You can't get lost if you don't know where you're going.

#10 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2011 - 14:39

Pravdepodobne jsis dala TB do kolekce. Budes si ho muset premistit zpet do inventare. Your profile/Trackables Collection/Move to Inventory
  • 0

#11 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2011 - 14:44

nene, do kolekce jsem jej nedala, to jsem si dobře pročetla než jsem něco chtěla dělat :-) jinak to bude asi nejspíš tím jak píše Chryseis, nějak mi to nedocvaklo :-) díky moc
  • 0

#12 neelie_cz

neelie_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2013 - 19:54

mám otázku ... chci aktivovat několik nových TB s názvem, který bude společný (za to napíšu "No. a pořadové číslo" ) - mám je dát do kolekce nebo ne ? TB budou cestovat samostatně a bez podmínky, že jeden je vodítkem k druhému ... budou se pouze lišit "No. s číslem" (název, úkol a popis bude stejný) a jak k tomu dáváte obrázky/fotky do popisu (nemyslím samostatně jako "obrázek předmětu") ? Dík
  • 0
dříve nick "eileen" - přejmenován kvůli sjednocení nicků na gc.cz a gc.com
neschovávejte mi pořád ty žaludy do různých kešek (už z toho šílím ...)




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama