Přejít na obsah


Fotka

GarminMobileTX-- nekomunikuje s LD-3W


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2008 - 16:13

mám v mobilu nahraný navigační softvare o garminu GMobileTX ale nechce ni komunikovat s externim BT modulem nokia LD-3W když provede hledání externího gps zařízeni tak nikdy nic nenajde ale ostatni aplikace fungují OK tak nevím co s tím je nemate s tím nekdo zkušenost?? moc díky za cokoli.. Honza
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#2 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2008 - 11:58

to nikdo GMobileTX nepoužívá?
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#3 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2008 - 12:41

Já ho mám nainstalovaný, dokonce k navigaci používám i ten nokiáckej modul, co máš, ale nepoužívám to, bo bez šipky je to k ničemu :@. Ozi je Ozi :D Problém se spojením jsem tedy neměl - vím, že píšeš, že u ostatních programů ti to funguje, ale přesto, zkus se v nastavení podívat, zda máš dobře nastavenej port pro komunikaci s modulem a dobrý taky je nechat (předpokládám, že máš WM?) spravovat externí GPS automaticky...
  • 0

#4 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2008 - 17:58

Sutech napsal/a:
Já ho mám nainstalovaný, dokonce k navigaci používám i ten nokiáckej modul, co máš, ale nepoužívám to, bo bez šipky je to k ničemu :@. Ozi je Ozi :D
Problém se spojením jsem tedy neměl - vím, že píšeš, že u ostatních programů ti to funguje, ale přesto, zkus se v nastavení podívat, zda máš dobře nastavenej port pro komunikaci s modulem a dobrý taky je nechat (předpokládám, že máš WM?) spravovat externí GPS automaticky...

bohužel moje mašinka jede na symbianu a tak s ozim je problem... předpokladam ze verze ozi pro symbian neni že???
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#5 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2008 - 18:57

Ne, ale pro Symbian je alternativa - někteří říkají, že dokonce lepší, než Ozi. Jmenuje se to SmartCom GPS. Jo a obě aplikace mohou využívat stejné mapy, pro SmartCom GPS se sice musí trochu upravit, ale není to nic těžkého...
  • 0

#6 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 985 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 12:56

Ja to zkousel a pohoda. Bude muset byt zaply modrozub, pak si nejsem jist , ale v poloze zapnes, ze pouzivas i modrozubi gps a pak v XT musis nastavit pouzivani jine nez interni gps a zvolit to. Pisu to z hlavy, uz to nemam nainstalovane, ale chvili si pohraj. Pujde to, neb mne to slo take.
Bo to take nepouzivam ale smartcoma a ted hlavne http://www.geocachin...le/default.aspx S tim jezdim po svete a hledam s interni gps a nalezam. Obcas je lepsi externi, ale to uz je jine tema. Kazdopadne to kombinuji s TT, kde mam poi a na konecne dohledani geocachenavigator. Ale na turistiku smartcomgps s podkladovymi mapami od 1:5000 do 1:100k
  • 0

#7 migin

migin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 9:50

S tímto jsem měl taky problém, ale jde to vyřešit. Spárování modulu neprovedeš dřív, než budeš mít "zaregistrovaný" GARMIN.;)
  • 0
Garmin 62s, HTC Touch HD + Powermonkey Explorer + tužka ;)

#8 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 16:57

migin napsal/a:
"zaregistrovaný"

také mám "zaregistrovaný" garmin mobile XT :D

ale k topicku:
pouzivam garmin mobile XT a jsem s nim nadmiru spokojen...
Az tedy na obrovske zobrazovani obrazku cachi, na tohle je luxusni ozi exporer, ale ten zase nepodporuje vektorové mapy...

mám interní GPSku, takže jsem tenhle problém neřešil...
Tak nějak, zkusil bych PDA resetovat, popřípadě zapnout BT předtím než se budete snažit hledat GPS modul, a nebo popřípadě reinstalaci se nikdy nic nezkazilo...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama