Přejít na obsah


Fotka

Výměna CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
299 odpovědí na toto téma

#101 Kometa

Kometa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 13:04

Ahoj,
všimla jsem si, že zde probíhala poštovní výměna a já o to přišla. Pokud by ještě měl někdo zájem měnit poštou, tak nabízím k výměně za jeho CWG tyto:
Kometa, PopaK, 3am, RendyStod.
Také mám pár CWG navíc z Plzně a okolí.
Kontaktujte mě prosím přes E-mail: kometa.geo(zavináč)seznam.cz
Předem moc děkuji za zájem.
Kometa
  • 0

#102 mekeke

mekeke

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 19:38

Ahoj, mám na výměnu CWG:honza-pavla, Dorcadion Team, Pezik1, Vitásek, Paullow, Přeseka, Jirka78, MildaPajda, BAF Team, D@ewo, Meekee. Kdo vymění??
  • 0

#103 Pandrhola

Pandrhola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 20:01

meekee napsal/a:
Ahoj, mám na výměnu CWG: puk68, honza-pavla, Dorcadion Team, weri.cz, Pezik1, Vitásek, Paullow,Horác, Přeseka, Honza.cz, Jirka78, MildaPajda, BAF Team, D@ewo, Hydrouš, Meekee. Kdo vymění??

Ahoj meekee rozhodně mám zájem. :D
  • 0

#104 washa4

washa4

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 20:18

Ahoj! I ja mam zajem o pripadnou vymenu CWGcek pres Ceskou postu! Budu rad, kdyz se ozvete! :)
  • 0

#105 ddusann

ddusann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 21:22

v patek kolem 8me vecer budu v brne, a kolem 5te az 6te ve zline...chcete-li nekdo smenit CWG, tak dejte vedet...;)
  • 0

#106 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 14:50

Rádi vyměníme naše CWG, za ty které nemáme. Pokud máte někdo zájem dejte vědět :)
  • 0

#107 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 16:33

Ahoj sberatele.
Vcera vecer jsem nafotil nekolik CWGcek, jejichz fotky nejsou v oficialnim katalogu, a ktere mam u sebe. Pokud byste o obrazky meli zajem jsou na adrese:

http://sites.google.com/site/kvapat/

V katalogu nejsou fotky CWG: MEEKEE, Charinka, Malcor, Paullow, Pitovo, Jokry, Petrs.net, C'MON, Crazy Dancers Praha, sk8man, ajka.pajka, Tinah&Power Team.

Rozhodne nejde o snahu udelat nejaky neofiko katalog, jen jsem si vsiml, ze spousta lidi ma obrazky CWG v profilech a u nekterych ma jen jmena.

Mejte se.
Kvapa
  • 0

#108 klonx

klonx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 16:42

Ahoj.Mam par kolecek dvakrat pokud mate nekdo zajem. 2ks OTTO.CZ,Endici,hradnik,Tamila,baobaba/CZ,DÍTKA,xeri,jezci-sokolov,Zegga,znackar ml,rsc_cz,KOMETA,PeZik 1 a samozdrejme moje.Vymena postou. Lovu zdar.
  • 0
Klonx-Garmin Colorado+Nokia N95,Garmin Asus M10

#109 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 17:32

Včera mi dorazila další várka CWG, tentokráte jsem si jich nechal přidělat rovnou stovku, tak kdyby měl někdo zájem o moje CWGéčko, tak klidně napište. Měním klasicky poštou a v rámci Prahy klidně i osobně (určitě mě najdete v úterý 16.6. na Geopivu v Praze Podolí).
  • 0

#110 pitovo

pitovo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2009 - 11:46

z prvni velke vymeny jsem se uz "sebral" :-) takze nabizim znovu smenu mych kolecek za jina. nejaka navic se vzdycky najdou, ktera by se dala smenit, akurat jejich seznam se kazdou chvilku meni :-) p.s. pokud jsem na nekoho z te prvni velke varky pozapomnel, napiste mi prosim, vyresime.
  • 0

#111 Teddy Team

Teddy Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 8:01

Rádi vyměníme taky CWG-nejlépe osobně v Českých Budějovicích a po jižních čechách
  • 0

#112 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 22:20

tááák CWG máme objednaná,jen čekat až si pošta udělá čas na doručení :-)) Ráda vyměním,ale poště nevěřím,raději bych z ruky do ruky.

Přiložené miniatury

  • 1_5.jpg

  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#113 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2009 - 11:09

Kdyby někdo měl zájem o výměnu svých dřevopotvůrek za naše, tak nemusí váhat a může psát. :)
  • 0

#114 Teddy Team

Teddy Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2009 - 12:21

Kdyby chtel nekdo vymenit i CWG s námi-jak poštou tak osobně tak ať se ozve tady zprávou nebo na email:TeddyTeam@seznam.cz
  • 0

#115 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2009 - 21:57

Tak jsem to sepsala. Dvakrát se mi sešlo a tudíž vyměním: Jirka78, A+T (1.vezre), JaVla, Collection member, Petrs.net, Ludvajs64, akim.cv, MildaPajda, Zue, Fanda199, kutil Tim, KVAPA, basti team a samozřejmě svoje Zegga. Pokud někdo máte o tyhle kolečka zájem, písněte PM jaká za ně nabízíte, porovnám se seznámkem a ráda poměním. Poštou nebo Praha a okolí osobně, kus za kus. Hezký večer přeji. :-)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#116 Aglarannka

Aglarannka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2009 - 11:47

Take se pridam s nabidkou sveho CWG, ktery je stary jen nekolik malo dni... preferuji spis osobni predani v Praze, ale tak i ta posta by sla :D Jeste poznamka (po docela velkem ohlasu): menim pouze 1ks za 1ks (a to vase za moje)...

Přiložené miniatury

  • aglarannkaf.gif

  • 0

#117 Teddy Team

Teddy Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2009 - 8:34

dalšíc 50cwg mi dnes přišlo tak kdo má zájem vyměnit,ozvěte se na email TeddyTeam@seznam.cz
  • 0

#118 pitovo

pitovo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 13:58

konecne jsem se i ja dockal sve druhe dvoustovky. takze zase mam co menit. pokud tedy jeste nekdo moje cwg nema, rad vymenim :-)
  • 0

#119 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 17:49

[quote]Pandrhola napsal/a:
[quote]meekee napsal/a:
Ahoj, mám na výměnu CWG: puk68, honza-pavla, Dorcadion Team, weri.cz, Pezik1, Vitásek, Paullow,Horác, Přeseka, Honza.cz, Jirka78, MildaPajda, BAF Team, D@ewo, Hydrouš, Meekee. Kdo vymění??

No já bych taky měla zájem ale mám jen svoje
  • 0

#120 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 17:50

washa4 napsal/a:
Ahoj! I ja mam zajem o pripadnou vymenu CWGcek pres Ceskou postu! Budu rad, kdyz se ozvete! :)


Vyměnila bych ráda napiš email mám v profilu
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama