Přejít na obsah


Fotka

megaevent pevnost Salzburg - cerven 2009


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
73 odpovědí na toto téma

#41 sakypaky

sakypaky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2009 - 19:19

Nenašel by se někdo, kdo by to vzal přes Olomouc a vzal 2-3 kačery s sebou? :-)
  • 0
SAKYPAKY team = Garmin OREGON 300, PNA MIO H610+, OLYMPUS E-520, SAMSUNG S5230 Star ; VitoNavigator II 1.3, BeeLine GPS, TOPO Czech 3 PRO

#42 seiza

seiza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 18:09

Jen pro info... zarezervovali jsme si (to jako příbramští kačeři) ubytování na ME v docela příjemném a levném penzionu Haus Christine s výhledem na Alpy za 18€ i se snídaní, takže kdo by měl zájem.... rezervujte se (my máme čtyřlůžkový pokoj) ;) Bude lepší, když se češi koncentrují na jednom místě.... aspoň si to myslím ;) Je sice na druhé straně města, ale když vezmu v úvahu, že ráno začneme na jedné straně lovit, tak se večer dostaneme na druhou stranu na sraz kačerů B)

Přidávám pár odkazů:



http://www.czech.hos...-Salzburg-25471
  • 0

#43 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 18:29

jendazmelnika napsal/a:
Týýýjojo,
mudlové z toho budou asi pořádně hin, když uviděj narát zolik kačerů :-)
Docela bych chtěl vidět jejich výraz a doufám, že se mi to vážně povede. Pokud ano (nevím co bude zítra natož v červnu...), tak bych z Mělníka/Prahy klidně někoho přibral do geovozítka.

Tak jestli tam pojedeš a máš volno v autě, tak já bych se klidně přidal..
  • 0

#44 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 18:53

No ja jsem tak nejak predpokladal ze budou nejaky kempy nebo tak k dipozici...
  • 0

#45 seiza

seiza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 19:05

Co jsem koukal, tak tam přidali nějaké odkazy na ubytování B)
  • 0

#46 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 19:12

Zatim jsem v blizkem okoli nasel ledacos krome kempu. Zatim minimum cca 500kč/osoba/noc
  • 0

#47 zelvik

zelvik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 19:54

kapitola napsal/a:
Zatim jsem v blizkem okoli nasel ledacos krome kempu. Zatim minimum cca 500kč/osoba/noc


Vzdyt v blizkem okoli je nekolik nadhernych jezer, kde je spousta kempu. Predloni jsme prespali nekolik noci u Wolfangsee v luxusnim kempu za 20 € na noc (dva dospeli, stan, auto, tepla sprcha).
Nekde mam mapu Rakouska se vsemi kempy, kterou na pozadani zaslou zdarma na strankach www.austria.info B)
  • 0

#48 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 20:43

zelvik napsal/a:
Vzdyt v blizkem okoli je nekolik nadhernych jezer, kde je spousta kempu. Predloni jsme prespali nekolik noci u Wolfangsee v luxusnim kempu za 20 € na noc (dva dospeli, stan, auto, tepla sprcha).
Nekde mam mapu Rakouska se vsemi kempy, kterou na pozadani zaslou zdarma na strankach www.austria.info B)


Diky diky....uz jsem tam cosik nasel a objednal mapky....
  • 0

#49 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2009 - 22:39

swenney, malinko mimo téma: kde se daj nějak rozumně objednat/sehnat předpokládám turistický, papírový mapy tamodtud? Dík.
  • 0

#50 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2009 - 22:43

seiza napsal/a:
Jen pro info... zarezervovali jsme si (to jako příbramští kačeři) ubytování na ME v docela příjemném a levném penzionu Haus Christine s výhledem na Alpy za 18€ i se snídaní, takže kdo by měl zájem.... rezervujte se (my máme čtyřlůžkový pokoj) ;) Bude lepší, když se češi koncentrují na jednom místě.... aspoň si to myslím ;) Je sice na druhé straně města, ale když vezmu v úvahu, že ráno začneme na jedné straně lovit, tak se večer dostaneme na druhou stranu na sraz kačerů B)

Přidávám pár odkazů:



http://www.czech.hos...-Salzburg-25471


Jak přesně si tám mám prosím Tě rezervnout Ty místa? Mám tam čestinu pomíchanou s čísnštnou :@
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#51 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2009 - 22:57

Edit: preklep
  • 0

#52 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2009 - 22:57

Citecka napsal/a:
swenney, malinko mimo téma: kde se daj nějak rozumně objednat/sehnat předpokládám turistický, papírový mapy tamodtud? Dík.

No ja jsem si cosik zdarma objednal ze stranek www.austria.info a ma to prijit do 5 pracovnich dni...tak uvidim jestli to k necemu bude. Ale jinak myslim ze v nejakym trochu vetsim knihkupectvi by nejaky mapy mohli mit. Je to jeste daleko tak to nijak zvlast neresim;)
  • 0

#53 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 0:14

Neměl by někdo z Prahy, kdo ví, že tam jede volné místo v autě? Na cestu bych samozřejmě přispěl... Nejlepší by bylo, kdybych to věděl co nejdřív, abych si mohl zarezervovat ubytování...
  • 0

#54 seiza

seiza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 6:32

To Polerok: Já to rezervoval e-mailem, ale jde to i telefonicky... U rezervace budou chtít číslo platební karty, používají to jako zabezpečení, že by si to stornoval... to si potom strhávají poměrnou částku, myslím deset procent....pokud budeš chtít na ně přímo kontakt, tak písni a já ti ho pošlu.
  • 0

#55 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 8:28

seiza napsal/a:
To Polerok: Já to rezervoval e-mailem, ale jde to i telefonicky... U rezervace budou chtít číslo platební karty, používají to jako zabezpečení, že by si to stornoval... to si potom strhávají poměrnou částku, myslím deset procent....pokud budeš chtít na ně přímo kontakt, tak písni a já ti ho pošlu.


Luxus, konečně někdo, kdo si uvědomuje, že jsme v 21. století :)
O ten komtakt bych zájem prosím měl ;) Děkuju B)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#56 seiza

seiza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 8:51

To polerok: Haus Christine Familie Köckerbauer Panoramaweg 3 A-5300 Hallwang/Salzburg Tel: +43/662/ 45 67 73 Fax: +43/662/ 45 67 73 E-mail: haus.christine@gmx.at Z toho si snad něco vybereš ;o) Na meil mi odpověděli do dvou pracovních dnů.
  • 0

#57 jmeli

jmeli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2009 - 16:16

Doprčic, doprčic. Já zřejmě zrovna 19. června státnicuju. A pak mám ještě přijímačky. Sakra, že to nemohli udělat o týden později. Hned bych jela. No, třeba se něco stane. Zázrak
  • 0

jmeli
Náš tým = LooneyCZ (ona) + Czechbart (on) + JuniorZK (ono) + Oregon 300 (gps) + GASP (statistika)


#58 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2009 - 17:50

jmeli napsal/a:
Doprčic, doprčic. Já zřejmě zrovna 19. června státnicuju. A pak mám ještě přijímačky. Sakra, že to nemohli udělat o týden později.
Hned bych jela. No, třeba se něco stane. Zázrak

Reseni se primo nabizi;) statnicuj v Srpnu
  • 0

#59 Hydros_cz

Hydros_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 18:43

Pokud si nekdo nahodou nevsiml ... GC1K8FR megaevent 18.4. kousek od Amsterdamu Registrace je od 1.2 .... kapacita je 950 lidi ... a uz se 668 lidi registrovalo ... Pokud by nekdo taky uvazoval .. nebo se pohybuje pobliz .... asi by si mel pohnout ;)
  • 0

#60 vsetko1

vsetko1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 15:18

Milí kolegové, i když to většina z vás už z watchlistu ME/Salzburg ví, organizátoři mě požádali, abych vám jejich jménem poděkovala za vaše četné přihlášky a zároveň vás oficiálně informovala, že ME má ode včera STOP STAV :( na další přihlášky a z kapacitních duvodu se nebudou přijímat žádné další ani po uvolnění některých míst. Díky za pochopení. Salzburští kačeři se už mega těší na setkání v červnu! (Já ostatně taky :) )
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama