Přejít na obsah


Fotka

Cesky sen - GC1G26A


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 buabu

buabu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2008 - 14:29

Tak koukam na novou kesku a jsem zklaman B). V duchu CESKEHO SNU jsem ocekaval velikost "Large" a na miste mela byt maximalne filmovka :P. Presto autorovi Petr.zablati a samozrejme autorum filmu dekuji za pripomenuti, jak se dokazeme coby lidstvo snadno zmanipulovat. Uz se tesim na dalsi navstevu Letnan. Asi se pojedu podivat na letakem reklamovane povanocni slevy v nejmenovanych obchodnich retezcich ;) apropos - jdu hledat film samotny, snad jej nekde v archivu mam...
  • 0

#2 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2008 - 15:12

Jestli jsi koukal na prvotni logy, tak malem to byla keska bez krabicky jen se zaslidovanou fotkou ... proste vse v duchu CeskehoSnu .. :) Jinak me se ten projekt libil... :)
  • 0

#3 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2008 - 15:39

akorat nechapu, jak muze byt 100m od jine klasicke cache? to uz neplati 0,1 mile radius?
  • 0

#4 buabu

buabu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2008 - 16:41

No fotografie kesky by byla taky zajimava, a podminkou logu by byla fotka teto fotografie :D - plne v duchu ceskeho snu. Add vzdalenost - sysel je 175-dle google earth.
  • 0

#5 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2008 - 21:32

Tak dobrá, když už tady rozjíždíte diskusi... Nápad založit keš ČESKÝ SEN vznikl na konci letních prázdnin. První verze keše byla bez fyzické schránky, v listingu fotka krabičky s popiskem "Toto hledejte" a na místě měla být stejná fotka, zalaminovaná spolu s pravidly. Tato verze se bohužel nesetkala s podporou u reviewra. To způsobilo cca čtyřměsíční zpoždění. Za tu dobu se mi podařilo najít místo a dvakrát ho změnit. Poprvé proto, že jsme našli lepší místo, poduhé dnes (29.12.08) ráno, protože kolidovala se Sysel keší. Tu jsem sice odlovil, ale mezitím ji autor archivoval, znovu spustil a přemístil úplně jinam (a myslím, že i na lepší místo). Po druhém přemístění jsme s Prokestomem za pomoci Sylvie999 zavolali TTR, který kešku záhy spustil a mi čekali kdo se objeví. Mezitím odstartovala dvě letadla, další dvě zase přistála, z nedalekého Kbelského letiště odstartovaly dva vrtulníky (asi Tygří letka) a opět dva přistály (?ty samé, nebo jiné?, kdo ví...) takže o program bylo postaráno. Když se po necelé čtvrthodině přihnal Dáin... no, přihnal je poněkud přehnané... přišel Dáin bylo to pro nás velké překvapení, čekali jsme PaBu, Benja5, Barbie team, Luckyna,... Během čekání jsme se ještě rozhodovali jestli kešku alespoň dočasně stopit. Neudělali jsme to. Původní záměr počítal se spuštěním v září, kdy bylo ještě teplo a nebyl by problém na místě dlouho zůstat, ale jelikož jsme byli už po pár minutách strašně promrzlí, rozhodli jsme se že nebudeme kolegy kačery trápit. Nápad s během, jak se objevilo v jednom logu, je také krásný, ale opět pasuje do letního počasí a ne na namrzlou louku při teplotě cca -5°C. Upřímně řečeno, kdybych mohl keš spustit v létě opravdu bych celou akci pořádně promyslel a připravil, třeba i jako event, bohužel keš jsem měl, jak je vidět podle GC kódu, připravenou již od září a nechtěl jsem ji nechávat moc dlouho rozpracovanou.možná že v létě takový event udělám, to bude záležet na úspěšnosti kešky a mém volném čase. Doufám že se Vám bude líbit a do nového roku 2009 přeji hodně pozitivních zážitků při lovení keší i kdykoli jindy.
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama