Přejít na obsah


Fotka

Že by šílenec?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
178 odpovědí na toto téma

#121 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 28 January 2009 - 9:35

my už měli termín vybraný dávno před vznikem tohoto vlákna, nicméně částečně jsme změnili plány a pokusíme se dát alespoň část WTF série,pokud někdo jede 7-10.2 třeba se tam potkáme :)
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#122 saiprs

saiprs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 30 January 2009 - 9:41

energit napsal/a:
my už měli termín vybraný dávno před vznikem tohoto vlákna, nicméně částečně jsme změnili plány a pokusíme se dát alespoň část WTF série,pokud někdo jede 7-10.2 třeba se tam potkáme :)



Po vasem navratu budeme ocekavat podrobnou zpravu na tomto vlakneB)
  • 0
Saiprs-Pod vlivem GPS

Fotogalerie

Trojice

Na brdecku


#123 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 30 January 2009 - 22:29

saiprs napsal/a:
Po vasem navratu budeme ocekavat podrobnou zpravu na tomto vlakneB)


no nejpodrobnejsi zprava bude asi si precist logy,ale samozrejme se rad podelim i o to co jsem do logu nenapsal :)
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#124 saiprs

saiprs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 01 February 2009 - 16:15

energit napsal/a:


no nejpodrobnejsi zprava bude asi si precist logy,ale samozrejme se rad podelim i o to co jsem do logu nenapsal :)



Logy si samozrejme muzeme precist,ale pro kazdyho to asi nemusi byt na sto pro srozumitelny,vzhledem k tomu ze asi budou v anglictineB)Ja jsem mel spis na mysli celkove schrnuti vypravy.Nejaka ta rada by se dalsim lovcum taky mohla taky hodit.;)
  • 0
Saiprs-Pod vlivem GPS

Fotogalerie

Trojice

Na brdecku


#125 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1136 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2009 - 18:45

Tak až to budete mít v té staré dobré Anglii odlovené tak se vydejte do júesej pro tohle: GC1JF1F :D
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#126 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2009 - 22:59

saiprs napsal/a:
Logy si samozrejme muzeme precist,ale pro kazdyho to asi nemusi byt na sto pro srozumitelny,vzhledem k tomu ze asi budou v anglictineB)Ja jsem mel spis na mysli celkove schrnuti vypravy.Nejaka ta rada by se dalsim lovcum taky mohla taky hodit.;)


tak jsme zpet a zasilam par poznatku :)

ubytovani jsme byli pobliz wembley, idealni vychozi misto pro WTF serii :)

nasli jsme si to pres www.venere.com kdyz pouzijete nasledujici kod CAWAXNB, ziskate 4% slevu

auto jsme si pujcili pres www.holidayautos.co.uk, misto male fiesty jsme dostali vetsi Vauxhall Astra 1.8 takze to docela jezdilo, jednou me blejskli, tak uvidime zda neco poslou :)

den 1.

po ceste z letiste v Lutonu jsme meli skoro pri ceste nize zminovanou serii v Cheshamu, jelikoz bylo celkem dost snehu, objeli jsme jen par kesi pri ceste a stejne to dalo cca 20 kesek

den 2.

jako kazdy spravny geocacher jsme se vydali do Greenwich, kde jsme krome virtualky u nulteho poledniku, odlovili vetsinu z dvou mistnich serii, greenwich trails and gates a po ceste tam i nekolik kesek v centru pobliz hyde parku, dalsich cca 20 kesek

den 3.

to bylo nejhorsi, i kdyz celkem typicke pocasi, cely den prselo a my se vydali na WTF serii, jak jiz nazev napovida :), jde o Water to follow serii, idealni prostredek na odlov je kolo, my meli auto a preparkovavani, zakazy, jednosmerky atd, delaly sve, takze jsme dali cca dalsich 20 plus jeste par z dalsi serie, tentokrat abecedy, priklad H as Hospital, dal bych sem primy odkaz, ale nejede cely vecer gc.com, tak kdyztak dodam pozdeji

den 4.

to uz byla jen takova pohodicka, po ceste na letiste dve kesky

suma sumarum neco pres 60 kesuli, za idealnich podminek neni problem to odlovit za den, ale my ty podminky nemeli :(

oba jsme byli jiz v Londyne poctvrte, takze ty nejznamejsi pamatky jsme jiz navstvili driv, ale ti co pojedou poprve, by si je nemeli nechat ujit, koneckoncu v centru je taky plno kesek, i kdyz ne ty nejvetsi serie

v pripade dotazu se na me nevahejte obratit tady ci pres email, rad poradim
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#127 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2009 - 9:33

Jakým způsobem jste se dostali do Greenwiche? Jeli jste autem, městskou hromadnou nebo jinak? Kdysi jsem tam už byl, ale z centra Londýna jsme to tenkrát vzali lodí po Temži, což je sice hezký rodinný výlet, ale nic pro časem omezené cachery. Jak přesně vypadají logbooky v Cheshamovské sérii? Jsou jen na psaní, nebo i na razítko/nálepku?
  • 0

#128 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1277 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2009 - 9:56

Hergot chlapi, letět do Londýna kvůli keškám a pak jen 60 úlovků ? To je bída :) Doufám, že další výprava se bude moct pochlubit lepším score ;)
  • 0

#129 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2009 - 10:23

marekl napsal/a:
Jakým způsobem jste se dostali do Greenwiche? Jeli jste autem, městskou hromadnou nebo jinak? Kdysi jsem tam už byl, ale z centra Londýna jsme to tenkrát vzali lodí po Temži, což je sice hezký rodinný výlet, ale nic pro časem omezené cachery.

Jak přesně vypadají logbooky v Cheshamovské sérii? Jsou jen na psaní, nebo i na razítko/nálepku?


jeli jsme autem, vetsinu kesi tam jsme obesli pesky, byli jsme se take podivat v tunelu pod Temží, pro ty co pojedou metrem je lepší vystoupit dřív a projít si ho

logbooky v cheshamovské sérii byly většinou jen mokré papíry :(
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#130 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2009 - 11:38

mitak napsal/a:
Hergot chlapi, letět do Londýna kvůli keškám a pak jen 60 úlovků ? To je bída :) Doufám, že další výprava se bude moct pochlubit lepším score ;)


tak za prvé letěl jsem tam s přítelkyní, takže jediný chlap jsem byl já :)

a co se týká počtu nalezených, jsme spokojeni, neletěli jsme tam primárně kvůli keškám, nebylo to keškování od rána do noci, ale pohodový odlov, občas jsme se někde zastavili, podívali, v klidu najedli. s tím že jsme do toho i navštívili kamarádku a pomáhali ji se stěhováním, Navíc jsme ani neměli jistotu, zda vůbec poletíme kvůli sněhovým podmínkám, tudíž bylo všechno na poslední chvíli, hotel, půjčování auta, stahování kešek, map atd. takže víceméně bez domácí přípravy, jak jsem již psal v úvodním příspěvku, když jsou ideální podmínky, lze to tam v pohodě nalovit za den, ale nám to takto stačí, i tak nám to zabralo dost času.
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#131 ilca12

ilca12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2009 - 12:14

marekl napsal/a:
Jakým způsobem jste se dostali do Greenwiche? Jeli jste autem, městskou hromadnou nebo jinak? Kdysi jsem tam už byl, ale z centra Londýna jsme to tenkrát vzali lodí po Temži, což je sice hezký rodinný výlet, ale nic pro časem omezené cachery.

Jak přesně vypadají logbooky v Cheshamovské sérii? Jsou jen na psaní, nebo i na razítko/nálepku?



My jsme jeli od Toweru jejich DLR / nadzemka, platí lístky jako ve městě na bus a metro/ skrz Docland do městečka Greenwich, prošli jsme na observatoř, zpátky jsme sešli dolů k Temži, prošli tunelem pod řekou a zpátky jeli zase DLR.
  • 0

#132 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2009 - 20:33

to energit: S tím autem. To jste rezervovali tu nejnižší možnou třídu tzv. Mini?
  • 0

#133 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2009 - 20:43

chemic77 napsal/a:
to energit: S tím autem. To jste rezervovali tu nejnižší možnou třídu tzv. Mini?


ne objednavali jsme tu vyssi tridu economic, protoze na 3 dny byl minimalni rozdil oproti mini, ale dostali jsme o 2 tridy vys, compact 4dr
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#134 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2009 - 21:04

ok díky
  • 0

#135 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2009 - 22:41

Sexedy napsal/a:
http://www.geocachin...855&lng=-0.6324

neco mi to pripomina...ale nevim nevim...mozna je to jen sousta kesi nekde v ... mimo civilizaci...nechapu


Ano, jsou to 3 prsteny, o kterych se tu celou dobu bavime. :)
  • 0

#136 michal_smsmsm

michal_smsmsm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 13 February 2009 - 10:34

me to tedy nepripomina nic :-D akorad spoustu kesi na jednom placku, idealni na straveni nudneho odpoledne, pripadne vikendu ;) silene musi byt akorad udrzovani krabicek odcizenych mudly, i dkyz treba se v UK tokik nekrade. az po precteni clanku od autoru sem zjistil co to ma vlastne byt ;)
  • 0

#137 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 13 February 2009 - 13:49

Sexedy napsal/a:
omlouvam se za mateni nepritele:p, blbe jsem okopirovala link...melo tam byt tohle, to bylo to, o cem jsem rikala, ze nechapu...milion kesi v pousti mimo civilizaci
http://www.geocachin...4688&zm=11&mt=m

Promin fotriku:)


Ja se nezlobim. Jen mi to neda. Mluvila jsi o gize a tohle ukazuje pro zmenu do Nevady. ;)
  • 0

#138 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 14 February 2009 - 19:38

Sexedy napsal/a:
tak me to taky neda...zkus zadat pyramid, coz jsem udelala ja...trochu jsem to zkomolila, pravda...ale gizu jsem zkusila az na druhy pokus...tak proto to asi ukazalo jezero pyramid lake v nevade vis? to je proste ze?


Ach tak, diky za vysvetleni.
  • 0

#139 saiprs

saiprs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 16 February 2009 - 10:43

Sexedy napsal/a:

fotrik napsal/a:

Sexedy napsal/a:
omlouvam se za mateni nepritele:p, blbe jsem okopirovala link...melo tam byt tohle, to bylo to, o cem jsem rikala, ze nechapu...milion kesi v pousti mimo civilizaci
http://www.geocachin...4688&zm=11&mt=m

Promin fotriku:)


Ja se nezlobim. Jen mi to neda. Mluvila jsi o gize a tohle ukazuje pro zmenu do Nevady. ;)


tak me to taky neda...zkus zadat pyramid, coz jsem udelala ja...trochu jsem to zkomolila, pravda...ale gizu jsem zkusila az na druhy pokus...tak proto to asi ukazalo jezero pyramid lake v nevade vis? to je proste ze?



Nevada nebo Giza,hlavne ze je tam spousta kesi:D Tady,ve meste kousek od "piramid",ktere Sexedy nasla je jich celkem hafo.
  • 0
Saiprs-Pod vlivem GPS

Fotogalerie

Trojice

Na brdecku


#140 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 13 March 2009 - 0:34

Zdravim z Londyna. Dneska jsme s VelkymVezirem obesli tu serii v Cheshamu. Celkem jsme z te serie nasli 106 kesi za 13 hodin. Blizsi informace az prijedeme.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama