Přejít na obsah


Fotka

Vybarvujeme mapu Evropy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
189 odpovědí na toto téma

#41 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2009 - 7:57

No jo, já už toho asi moc nevyplním, i když by to bylo hodně jednoduché. Jedna cesta přes pobaltské státy do Finska a hned je to +4. Akorát se obávám, že změna rodinných poměrů mi vystavila na takové srandičky stopa :|
  • 0

#42 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2009 - 10:13

abakus napsal/a:

fotrik napsal/a:

A kdy se chystas doplnit tech par policek, co ti chybi v D/T tabulce? ;)


Ááá, koukám, že se to někomu podařilo vybarvit a hned si vyskakuje ;)

Některý políčka není problém, stačilo by nebejt línej a mít víc času, některý jsou zapeklitější.

btw: počkej, jak budeš nas*anej, až nějakej owner změní d/t kešky, která má d/t, kterou máš v tabulce jen jednou :D (kua, to je ale hnusná věta)


Jo, podarilo. Ted se vrhnout na tu Evropu, ze... Zmena d/t me nerozhodi, protoze si to v GSAKu zamykam na hodnoty, jake mela kes pri me navsteve. To je nejen dobre pro to, abych neprisel o nejake policko, ale je to i fer v pripade, ze by nejaka kes teren ci obtiznost navysila.
  • 0

#43 Hydros_cz

Hydros_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 16:41

Jen bych tam misto EU dal Europe ;)

drastak napsal/a:
Ja jsem moc zemi bohuzel nepridal, ale alespon pomalu pracuju na perlovskych scriptech

... zatim jako malou ochutnavku jsem vytvoril novy GC ucet, ktery ma v profilu aktualni poradi kaceru, kterym kontroluju pocet navstivenych zemi (a maji nalezy v alespon 15 evropskych zemich).

http://www.geocachin...fc-a55283a4dd0f


  • 0

#44 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2010 - 14:12

Sezóna začala a mě by zajímalo jestli ještě bude aktualizován žebříček. Je mi jasné, že přes aktuální hlídání počtu přístupů na server od GS, to bude malinko problém. Takže třeba manuálně... kdo z maniaků skrze barvy přidal za zimu nějaký zásadní počet států? Já osobně jsem si dal pohov, ale již mě táhnou botky do světa, takže pomalu, ale jistě plánuji výlet. :)
  • 0

#45 dark.metalswamp

dark.metalswamp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2010 - 19:03

chemic77 napsal/a:
Sezóna začala a mě by zajímalo jestli ještě bude aktualizován žebříček. Je mi jasné, že přes aktuální hlídání počtu přístupů na server od GS, to bude malinko problém.

Takže třeba manuálně... kdo z maniaků skrze barvy přidal za zimu nějaký zásadní počet států?
Já osobně jsem si dal pohov, ale již mě táhnou botky do světa, takže pomalu, ale jistě plánuji výlet. :)


k maniakům sice nepatřím, ale letos mám zatím +4 a jeste se neco chysta .... ovsem na vas dva s Drastakem nemam a mit nebudu :-(
  • 0

#46 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2010 - 19:59

Sice máme v plánu asi 7 států, ale přírustek bude jen 1, takže zřejmě letos skončím na 27.
  • 0

#47 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2010 - 21:18

to abakus: Mno tak z tebe mám vítr největší. :) Já doufám, že se mi letos podaří přidat "pár" států, ale ještě to nejni až tak jisté.
  • 0

#48 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2010 - 21:46

Tak chlapi, na vas teda nemam ani nahodou, jsem teprve na osmi ale letos s tim chci taky poradne pohnout a rysuje se sance i na geoexoticke Belorusko ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#49 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2010 - 17:56

Nebýt přírustku do rodiny, tak jsi mě nikdy ani nedohnal, ale skutečnost je jiná, takže můžeš být dlouhodobě v klidu ;)
  • 0

#50 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2010 - 20:41

abakus: Je mi to jasné...a teď tak nějak doufám, že s tím letos pořádně zahýbu, abych se posunul na první pozici. :)
  • 0

#51 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2010 - 20:47

Ale mohl by sis dát do kupy profil, abychom viděli, kde všude už jsi byl ;)
  • 0

#52 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2010 - 21:17

Taky už mě to napadlo... budu na to muset co nevidět kouknout. ;)
  • 0

#53 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2010 - 9:27

Tak ještě než zprovozním mapku na svém profilu, tak hlásím vybarvení dalších dvou států Evropy.

Portugalsko a poměrně exotický Gibraltar.

A jestli dobře počítám, tak mám momentálně vybarveno 30 států Evropy.
  • 0

#54 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2010 - 11:53

Hydros_cz napsal/a:
Jen bych tam misto EU dal Europe ;)

drastak napsal/a:
Ja jsem moc zemi bohuzel nepridal, ale alespon pomalu pracuju na perlovskych scriptech

... zatim jako malou ochutnavku jsem vytvoril novy GC ucet, ktery ma v profilu aktualni poradi kaceru, kterym kontroluju pocet navstivenych zemi (a maji nalezy v alespon 15 evropskych zemich).

http://www.geocachin...fc-a55283a4dd0f


Tohle poradi je jenom z ceskych kaceru, nebo jde o celkovou statistiku?
ja jsem an deseti a vcelku spokojen :)
  • 0

#55 drastak

drastak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:39

Tak poporade :) Aktualizace asi hned tak nebudou ... sice mam v hlave nejaky napad, jak to udelat, ale v posledni dobe bojuju s nechuti ke vsemu krome adrenalinovych zalezitosti typu T5 cache a jeste spise horolezeni ... Za letosek mam zatim +2 (Svycarsko a Lichtenstejnsko) ... v planu (koupene letenky) je Finsko a Alandy a dneska cerstve koupene a zaplacene letenky na Spicberky (Svalbard and Jan Mayen) a Norsko. Musim se zbavit (alespon lonske) dovolene a taky mi v zari propadnou mile u CSA Frequent Flyer, takze planuju a planuju :) Doufam, ze jsem Te, Chemiku, radne postrasil. :))) Ve skutecnosti muzes byt v klidu, protoze Spicberky sezerou dost penez na to, aby na nejake vetsi akce uz nebylo a navic jakozto nemotoizovana jednotka nemam proti tvym vyjezdum za vybarvovanim ruznych koutu Evropy sanci. :)) Kazdopadne preju vsem, at se jim letos vybarvovani zadari :))
  • 0

#56 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:50

Vidím, že tady jsme úplně bez šance a to jsem se tolik těšil :-))))
  • 0
Vložený obrázek

#57 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 0:42

drastak napsal/a:


Vystrašil? Kdepak.. jen jsi mi řádně nahnal strach, takže hned zítra začnu zas koukat na nějaké letenky. :)

Ale popravdě... letos mi vybarvování Evropy taky sežere víc peněz, takže toho určitě nepřidám tolik jako loni. Ani ten Gibraltar nebyl z nejlevnějších zájezdů, ale stálo to za to. :)

A návštěvu severských států si asi ponechám na příští rok, čímž bych měl zamalovat cca. 9-10 států. Sic na jeden zátah autem, ale i tak předpokládám, že strávím na cestě více jak měsíc, proto odklad na další rok. :)

Mno vybarvování se nám příjemně dramatizuje a zajímalo by mě jak jsou na tom ostatní evropští hráči, ale priritou jsou pro mě konkurenti z ČR. :) Takže přeji všem příjemné cesty, hodně zajímavých míst a nechť se všichni šťastně vrátíte zas domu. :)
  • 0

#58 drastak

drastak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 9:17

Slavek_CZ napsal/a:
Vidím, že tady jsme úplně bez šance a to jsem se tolik těšil :-))))


Nesmis hazet flintu do zita tak brzo :) Chemik jakozto pravdepodobne nejlepsi z CR ma aktualne 30 statu ... a Evroprskych statu je "oficialne" (pokud beres geograficke hledisko) _53_ vcetne chutovek jako Spicberky, Kazachstan nebo Moldavie (a spousta pomerne malych ostruvku)

Chemic: Jeste k poradi vybarvovani. Nedavno jsem jenom rucne narychlo prosel prvnich nekolik lidi ze seznamu a z kaceru, kteri byli pred tebou snad nikdo nic nepridal - vetsina z nich temer neni aktivni. :)
  • 0

#59 drastak

drastak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 20:25

Tak abych trosku rozviril hladinu ... V me aktualne pasivne pusobici siti uvizla dalsi ryba, ktera si rika predni mista v zavode o vybarveni Evropy ... sice nema zadne extra obtizne staty, ale na druhou stranu ma podle profilu 35 vybarvenych statu a 36. (Andorru) prave dobarvil :) Cimz vypada, ze zabral absolutne neoficialni prvni misto v zebricku :) darth_maul_3 http://www.geocachin...18-d817fe6e2d5b
  • 0

#60 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 23:32

drastak napsal/a:
Tak abych trosku rozviril hladinu ...

V me aktualne pasivne pusobici siti uvizla dalsi ryba, ktera si rika predni mista v zavode o vybarveni Evropy ... sice nema zadne extra obtizne staty, ale na druhou stranu ma podle profilu 35 vybarvenych statu a 36. (Andorru) prave dobarvil :)

Cimz vypada, ze zabral absolutne neoficialni prvni misto v zebricku :)

darth_maul_3
http://www.geocachin...18-d817fe6e2d5b


To uz berete kacery z cele Evropy nebo rovnou celosvetove? :D:D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama