Přejít na obsah


Fotka

MHD


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 15:15

Vsiml jsem si, ze v Praze jsou pri maximalnim meritku zobrazeny stanice metra. Nebylo by mozne, aby byly zobrazeny i pri mensich meritkach, pripadne si zvolit, zda je chci zobrazovat ci ne? A neslo by doplnit i ostatni zastavky MHD? Pokusel jsem se kdysi navazat podobne tema s Ropidem, ale na 2 maily se ani nenamahali odpovedet, tak jsem to vzdal. Pokud by se ozval webovy server, treba by na to slyseli. S Ebikovou pomoci jsem dal dohromady vsechny zastavky prazske MHD jako POI v GPX. Pro kazdou zastavku je jeji jmeno, cislo a seznam autobusu, tramvaji, lanovek, privozu, ktere tam stavi. To by se mi na mape libilo. Takhle musim hledat nejblizsi zastavku budto na mapy.cz nebo ve sve GPS.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#2 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 15:28

To metro je přímo vlastnost mapy, takže nemám možnost to ovlivnit. Kdysi jsem uvažoval zobrazovat v mapě turisticky zajímavé body (nádraží s odkazy na idos, hrady,...), ale jediný rozumný zdroj, který znám a který by asi připadal v úvahu byl poi.cz a pokusy se s nimi dohodnout vždycky nějak vyšuměly :-( Když budu mít legální zdroj dat, tak by se časem mohly nějaké body (zastávky,...) do mapy dostat.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#3 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 15:28

S Ebikovou pomoci jsem dal dohromady vsechny zastavky prazske MHD jako POI v GPX.


Prosím Tě, 2 dotazy. Dá se to někde stáhnout? :D
A pokud ano, jak tzo nahrát do Beeline? S kolegou jsme řešili jak nahrát poi zastávky autobusu z poi.cz a nešlo nám to :( A v Praze se to celkem docela mega hodí....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama