Přejít na obsah


Fotka

Mapsource 6.15.3


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2009 - 23:39

Mapsource má novou verzi 6.15.3. Na první pohled je vykreslování výrazně rychlejší než u předešlé verze. Že by se blýskalo na lepší časy? Uvidíme.;)

http://www8.garmin.c...ails.jsp?id=209
  • 0

#2 Tragedie_v_JZD

Tragedie_v_JZD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2009 - 23:47

navic garmin chysta pro "turisticky" zamerenejsi uplne novy software (resp. uz ho ma - s nekterymi mapami se jiz prodava) ... ktery bude umet par veci navic... nejaka vylepsena prace s 3D terenem, moznosti nataceni mapy, a i blize nespecifikovane funkcnosti spolupracujici s geocaching.com (jmenuje se to garmin basecamp)
  • 0

#3 doktor-2269

doktor-2269

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 8:23

bertlak napsal/a:
Mapsource má novou verzi 6.15.3. Na první pohled je vykreslování výrazně rychlejší než u předešlé verze. Že by se blýskalo na lepší časy? Uvidíme.;)


hm, ale porad tam trva ta deformace, resp nerovnost vzdalenosti ve smeru SJ a VZ :-((
H.
  • 0

#4 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 9:43

Po upgradu jsem byl nucen pouzit tento fix. třeba to někomu pomůže ... http://www.path.cz/f....php?f=20&t=387
  • 0

#5 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 9:47

doktor napsal/a:
hm, ale porad tam trva ta deformace, resp nerovnost vzdalenosti ve smeru SJ a VZ :-((
H.


Jsem rád, že to tu někdo napsal, už jsem se domníval, že chyba je pouze u mě.
Mimochodem to je důvod, proč se vrátím ke staré verzi, tedy k obrazu mapy tak, jak vypadá ve skutečnosti.
  • 0

#6 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 10:05

...Mimochodem to je důvod, proč se vrátím ke staré verzi, tedy k obrazu mapy tak, jak vypadá ve skutečnosti.

Stare dobre Mapsource je mi take sympatictejsi, jenze zacina mit trochu problemy se zcela novymi mapami jako napr. CNENT2009. Tato mapa ma trochu jinou stavbu v souborech a instaluje se do jine slozky a stary mapsource ji nevidi. Existuje sice převadeci utilitka, ale je to prece jen komplikace. Myslim, ze casem se asi nove verzi nevyhneme.:(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama