Přejít na obsah


Fotka

lov v Praze a jiných velkých městech


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 12:45

Mám dotaz lovíte v Praze a jiných velkých městech a nebo se tomuto místu vyhýbáte a kombajny po městě na klasické krabky nesnášíte.
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#2 basurazi

basurazi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 12:52

NO ono je to trošku těžké, když člověk bydlí ve velkém městě. Nic jiného mu totiž nezbbude, než lovit. Samozřejmě máme radši kešky v přírodě,ale na druhou stranu je milé překvapení najít final třeba multiny kousek u svého baráku nebo v místěch, kde člověk chodí fakt často:-)))
  • 0

#3 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 12:57

mwh napsal/a:
Mám dotaz lovíte v Praze a jiných velkých městech a nebo se tomuto místu vyhýbáte a kombajny po městě na klasické krabky nesnášíte.


no myslim, ze na tohle existuji tri jasne odpovedi:

ano, ne, oboji :D

jinak btw kazdy lov ve meste nemusi byt kombajn. :)
  • 0

#4 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 13:16

snažím se lovit jen multiny a mysterky teda poslední dobou. Přijít někam od počuraného okapu vzít mikrošku a pak si vzpomínat proč jí tam autor chtěl dát no nevím prostě mě to nepříde jako praví smysl GC
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#5 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 13:30

mwh napsal/a:
Mám dotaz lovíte v Praze a jiných velkých městech a nebo se tomuto místu vyhýbáte a kombajny po městě na klasické krabky nesnášíte.

Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě


Neexistuje jen jedna správná cesta :-)

Ale ty kešky v přírodě mám raději :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#6 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 13:37

není nad to vrátit se z kola špinavej unavenej po 90km a 11zařezech
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#7 JotT

JotT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 13:40

Musim rict, ze apriory nechovam k mestskym keskam odpor, ale naopak. Bydlim uz hodne let v Praze a diky keskam vidim, ze je spousta mist, kde jsem nebyl. A to i v bezprostredni blizkosti meho bydliste. A pokud jsem na miste jiz byl, tak treba z perfektniho listingu se dozvim veci zcela netusene. Stejne tak pekne udelana multina v jinem meste muze zprijemnit zastavku na ceste a behem hodiny seznamit se zajimavostmi mesta, kam se treba uz nikdy nedostanu.. Samozrejme asi jinou hodnotu ma tiktakovka zahrabana mezi vajglama ve krovi pred ZS na sidlisti a s obsahem listingu typu "tady jsem poprve propadnul.." ;)
  • 0
-=JotT=-

#8 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 14:54

HOWGH, bratře. Líp bych to nenapsal. Jinak, taky mám radši ty "zálesácký" kešky. Ale jednak ty místa, o kterých jsem ani netušil, a jednak kvalita mysterek u nás na jihu i to město činí lákavým :)
  • 0

#9 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 15:12

V Praze bydlim, a kese si vybiram dle toho, jak mne oslovej po precteni listingu - logu. Ted zacina fungovat i hodnoceni, tak vyber tech lepsich bude i o trochu jednodussi. Kombajnove loveni neprovozuji, ani nehodlam - pri vetsine odlovu jsem na prochazce s malou dcerkou ("tatinku, kabiku hledat!"), a jelikoz musi po obede spat popr. musime byt rozumne doma, stejne nemam na vyber. A touhu po kesich v lesich, terenu ... mimo mesto resim formou rodinnych vyletu o vikendu.
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#10 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 15:17

Ted jsme se mihli v Plzni a pri tom dali malinkej kombajnek..... ani jedna z kesi nebyla na "pochcanem" a spinavem miste! Skoro vsechny mely napad, origo zpracovani, drze umisteni, ... u kazde jsme se bavili! A o to myslim jde! Takze ja se mestskemu lovu (kombajnu) nijak nebranim!... ;)
  • 0

#11 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 17:51

neodsuzuju městské kešky ale chci mít s toho ten zažitek a ne hrr ať jich mám co nejvíce.a pak mi splívají všechny do sebe.Prostě mám o Gc předstyvy a některé kešky je nenaplňují
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama