Přejít na obsah


Fotka

Bakalářská práce na téma Geocaching - uzavřeno - děkuji za odeslané dotazníky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
145 odpovědí na toto téma

#121 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2009 - 14:46

tak jste mě taky ukecali... ;)
  • 0

#122 Alleekatze

Alleekatze

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 12:00

V tomto okamžiku je score 365 vybraných dotazníků. Děkuji.
  • 0

#123 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 13:01

Alleekatze, tak jsem se opět mrknul na ten dotazník, když pořád voláš po dalších a dalších duších, pro tak zásadní výsledky výzkumu který z ankety vypadne, říkal jsem si, že bych to nakonec vyplnil..... Předně jsi mohl vedoucímu práce vysvětlit, že sehnat 500 lidí v komunitě v četnosti, jak se v terénu geocacheři potkávají je nemožné, a nebýt tohoto servru, nikdy bys to dohromady nedal. Jsem mile překvapen, kolik se tu najde jinak se do diskuse nezpojujících se lídí.... Ale mám dotaz, ptáš se na vzdělání - dle mého špatně položená otázka, patrně se ptáš na nejvyšší dosažené vzdělání, ale to nepíšeš. Jinak VOŠ je samostatným druhem vzdělání, víc možností zaškrtnout nejde, naopak nerozlišuješ 3 druhy VŠ vzdělání, kdy rozdíl mezi postgraduálním vzděláním a prvním stupněm může být v řádu několika let, stejně tak nezohldňuješ započaté studium (a že je tu studentů spousta) u GPSky se potýkám s tím samým problémem a určitě nebudu opět sám, v autě mám GPS, tu používám než dojedu na místo, pak mám outdoorovou GPS na dohledání krabky a pak mám GPSku v mobilu, když by zrovna bylo třeba abych měl pořád něco po ruce. Tak tam mám jako kua zaškrtnou coo ??? A cenu za ty přístroje mám sečíst ? Otázka jestli jíme při geocachingu, většina lidí jí denně 3-5 denních chodů, tak že patrně bych jedl, i kdybych krabičky nehledal..., zajímavé by bylo, kolik lidí si nosí na lov vlastní svačinu :-D Tedy toliko postřehy, míněno v dobrém, kdyby ti to někdo někdy u obhajoby chtěl zhatit...
  • 0

#124 Alleekatze

Alleekatze

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 13:58

Autacku, jen tak pro upřesnění: já už mám svou diplomku dávno za sebou a dělal jsem reverse engineering javovského bytecode :D . Tuhle bakalářku píše - jak jsem již psal - hezčí polovička týmu, tedy manželka. Já dělám pouze technický support:D . Komunikace s vedoucím práce je poněkud komplikovaná, mám dojem, že dosud neakceptoval, že geocaching není hra pro děcka z mateřských školek. Nebyl bych ale tak pesimistický, myslím, že to pětikilo brzo dáme. Toť na úvod pro odlehčení.

A teď k tvým dotazům:

Pokud do jakéhokoli formuláře píšeš vzdělání, píšeš vždy nejvyšší dosažené a uzavřené vzdělání. Je pravda, že vysokoškolské vzdělání má tři stupně, ale v praxi jsem neviděl, že by to někdo explicitně rozlišoval. A stejně je to i v našem průzkumu. Nám prostě stačí vš bez ohledu na to, jestli se jedná o bc, mgr nebo dr. O jaký level se jedná je pro nás irelevantní. A jak jsem již psal, počítá se pouze dokončené vzdělání. Tedy pokud někdo studuje střední školu, má vzdělání základní, střední ještě nedokončil. Trochu binec nám v tom budou dělat studenti magisterských programů, kteří tím, že jsou bc, už v podstatě vš vzdělání mají, ale ještě studují.

Existuje hodně otázek, kde prostě nemohu povolit více než jednu odpověď z výběru, jinak z odpovědí nic nevyčtu. Například kolega Mrakomor mi takto vytknul otázku S kým nejčastěji hledám cache. Že se tam dá zvolit více variant. Ale potom bych třeba já mohl zaškrtnout všechny čtyři možnosti (sám, s geokolegy, s manželkou s děckama i bez nich). Z odpovědí se pak nic nedozvím. Když dám možnost pouze jedné odpovědi, pak dostanu data, která mají větší vypovídací hodnotu. A podobně je to i s těmi GPS. Není našim cílem udělat sčítání GPS v česku. Napiš jednoduše tu, kterou používáš nejčastěji, nebo zvol možnost "jiná" a do poznámky nám své GPSky vyjmenuj. :) A cenu GPS ber jako dotaz "kolik je geokacer ochoten za GPSky utratit."

A k jídlu: zdravá strava čítá správně 6 chodů denně, ale to sem nepatří. Otázka zněla: Je hledání cache obvykle spojeno i s výdaji za stravu jako je občerstvení, oběd, atd.? Tedy: koupíš si na svém geovýletě nějaké to občerstvení? Navštívíš na geovýletě restauraci na malou svačinku či oběd?

Míněno v dobrém, dobrá rozcvička na obhajobu. Až si říkám, že jsem to měl nechat napsat manželku.
  • 0

#125 Alleekatze

Alleekatze

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 14:04

Autacku, abych nezapomněl, ještě mi tvoje odpověď nepřirazila:)
  • 0

#126 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 14:51

Autacek napsal/a:
zajímavé by bylo, kolik lidí si nosí na lov vlastní svačinu :-D

no třeba já -celodenní výlet na kole- 2 tatranky, 2 banány, litr vody a po cestě 2 piva :)

Jinak u otázky ...s kým hledáte nejraději jsem měl taky problém - zaškrtl jsem sám, ale pak to změnil na s přáteli. Ale jestli to je pravda vlastně ani nevím...
  • 0

#127 DeathOfRats

DeathOfRats

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 21:42

Autacek napsal/a:
...
Jestli to místní komunitě nevadí, vytroubit takto jmenovitě do světa ..., a jak často nejsou kdy doma...


Na to nemusí kačeři vyplňovat dotazníky, na to stačí prozkoumat logy ;)
  • 0
SQUEAK?
deathofrats.rajce.net
deathofrats13.blogspot.com

#128 Alleekatze

Alleekatze

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2009 - 19:27

Autacku, diky za vyplneni:) Ještě pár kousků a budu vyhlašovat prémiové číslo 400!
  • 0

#129 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2009 - 19:35

DeathOfRats napsal/a:

Autacek napsal/a:
...
Jestli to místní komunitě nevadí, vytroubit takto jmenovitě do světa ..., a jak často nejsou kdy doma...


Na to nemusí kačeři vyplňovat dotazníky, na to stačí prozkoumat logy ;)


By ses divil kolik lidí píše jiný datum nebo čas, aby se nepřišlo, že třeba nebyli v práci :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#130 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2009 - 12:59

Ještě mě napadlo, že dotazník měl být koncipován k určitému datu, třeba s tím počtem keší, protože toto je údaj značně proměnlivý, no a též by byl velmi zajímavý údaj, kolik keší jste nejvíc ulovili v průběhu jednoho dne, protože to narozdíl od celkového počtu keší člověk z profilu geocachera nevyčte :-)
  • 0

#131 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2009 - 7:28

Alleekatze napsal/a:
Existuje hodně otázek, kde prostě nemohu povolit více než jednu odpověď z výběru, jinak z odpovědí nic nevyčtu.


Od te doby se sem mel na vysce statistiku uz to bude par let, ale rekl bych, ze se da urcite nejak vyhodnotit soubor dat, kde na nejakou otazku je vic moznych odpovedi. Urcite to podle me bude presnejsi nez nasilne ohnout moznosti odpovedi a tim padem mit v podstate chybny udaje.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#132 Darcy GeoTeam

Darcy GeoTeam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2009 - 7:42

Taky jsem přispěl - hodně štěstí s bakalářkou!
  • 0

#133 Alleekatze

Alleekatze

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2009 - 11:47

A prémiové číslo 400 získává z&p! Děkuji!

V tomto okamžiku dorazilo přesně 400 odpovědí. Dáme brzo tu poslední stovku?
  • 0

#134 Alleekatze

Alleekatze

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 8:52

Lidiii, prosiiim, pošlete ještě další kousky, nějak se to zaseklo...

dotazník uzavřen, odkaz tímto stahuji
  • 0

#135 Monamystery

Monamystery

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2009 - 16:03

Vyplněno. :) Takové téma BP mně také napadlo... ale netuším, jestli mi projde... ale na to mám ještě pár měsíců. :) Hodně štěstí! :)
  • 0

#136 tukan100

tukan100

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2009 - 19:21

Máš to tam
  • 0
tukan100

#137 martuf

martuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2009 - 21:29

Tak jsem taky přispěl se svou troškou do mlýna. Ať se daří;)
  • 0

#138 Damleth

Damleth

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2009 - 19:42

Tak jsem tam taky prispel svou troskou do mlyna
  • 0

#139 Alleekatze

Alleekatze

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 13:27

Díky za dotazníky a také díky za podržení této diskuse na titulní stránce. Už jsem myslel, že budu muset tapetovat...
  • 0

#140 Alleekatze

Alleekatze

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2009 - 11:18

A superprémiové číslo 500 má Strejceknimra!

Děkuji všem, kteří dotazník vyplnili. Teď už jenom zpracovat výsledky. Dotazník tímto uzavírám.

P.S.: Který to čtyřkolový vehiklík tady sýčkoval, že pětikilo nedáme?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama