Přejít na obsah


Fotka

Prozrazená keška - poradíte?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#1 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 20:26

Ahoj, jedna z mých kešek byla přednedávnem prozrazena a to takhle: Jednou byli na lovu dva kešeři a při hledání je viděl chlápek se psem. Neviděl krabičku a ani kde je úkryt, ale divně se na ně koukal. Když pán odešel, ti dva zalogovali a cestou zpátky pána potkali a vysvětlili mu o co jde. Nechal jsem krabičku na původním místě, přece jen, ten pán přesně neví, kde je. ALE, nedávno se mi v logu objevilo, že při logování potkal kešer toho pána a ten mu řekl, že kešku chodí hlídat ... Pak přišel ten samý log, druhý den. Co byste dělali? Nechat ji tam, když má svého ochránce nebo ji přemístit, když už o ní ví mudla? Díky za každej názor. Gitt;);)
  • 0
Honza

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 20:47

Takova filozoficka otazka... kdyz o ni vi a vi o co jde, tak uz prece neni mudla. :D Ale vazne, bud rad za kazdeho, kdo tu krabicku nerozhazi po okoli, nebo nezahodi do kontejneru.
  • 0

#3 kamen

kamen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 20:54

Já bych se asi bál toho, že pán se někomu o krabce zmíní a ten o ní řekne dalšímu a ten dalšímu... a jednoho dne jí někdo, kdo o ní bude vědět, zničí/odnese. Takže by se mi jevilo bezpečnější přemístit;)
  • 0

Cache non verba


#4 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 21:00

Já osobně bych ji tam nechal už jsem u pár krabiček zažil to že jsem četl a nebo byl upozorněn místnímy na místo uložení.nechal bych jí tam
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#5 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 21:00

kamen napsal/a:
Já bych se asi bál toho, že pán se někomu o krabce zmíní a ten o ní řekne dalšímu a ten dalšímu... a jednoho dne jí někdo, kdo o ní bude vědět, zničí/odnese. Takže by se mi jevilo bezpečnější přemístit;)


Proč, vždyť je dobře hlídaná:)

Mnohem pravděpodobnější je, že se zmíní někomu, koho pak popadne zvědavost a nadšení - a pak mezi sebou přivítáme dalšího kačera:)

Myslím, že kešek, o kterých ví nějaký mudla z okolí, bude spousta.
  • 0

#6 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 21:01

Ja bych byl za takoveho ochrance vdecny a vzal bych ho na pivo. Ohlida co jetreba a pokud nastane trabl, dozvis se o nem obratem. Navic v dnesni dobe uz nejsou mudlove, ale jen kaceri co o tom jeste nevedi :).
  • 0
Monte

#7 kamen

kamen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 21:21

PaWcz: Podle logů je dobře hlídaná, to jo. I to, že ji může najít náhodou někdo rozumnej a dát se na GC, taky pravda. Ale já se přece jenom nejvíc bojim 2. strany mince - těch nerozumných, co vidí škození druhým jako jedinou cestu (i takových je bohužel dost:(). Stačí se o krabce zmínit třeba před nějakými dětmi, jsou zvědavé a neudrží nic mezi sebou v tajnosti. Budou se snažit ukázat keš kámošům, pak stačí aby mezi nimi byl nějakej "borec", kterej už dokoná svoje. Ať už vykrádáním krabky nebo rovnou zničením.
  • 0

Cache non verba


#8 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 21:42

To sou keci...když mudla ví a řekne, tak to řekne jen těm kdo to nezničí (rozemnej starej děda) Mě důchodci hlídaj 2 pixly:-D jednu má majitel pod okny a sem tam ze srandy kačerům poradí a ta druhá..no žádný informace o mudlech nemám, ale nevěřím že by vypadala tak jak vypadá:-D Zlatě za ně:-D na té první jsem od založení byl jen jednou :-D (2roky stará)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#9 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 21:49

Já bych jí nechal.Dokud funguje,tak je to v pořádku ne? Až zmizí,tak bych to teprve řešil umístěním nové jinam. Naopak,možná pán chodí venčit a připadá s důležitý.Když mu jí přeneseš jinam a přestanou mu tam chodit kačeři,naštve se,že se mu nedůvěřuje a začne s pomocí čtyřnožce hledat tu novou.A pak se těš...:P
  • 0

#10 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 21:50

Nevim jak ted, snad je porad na svem miste, ale RaRochuv #4 Reynevan w Czechach v Koline byl bedlive hlidan mudly. A ne ledajakymi. Starej mel v okne polstar a vedle kafe furt hlidal. A kdyz uz jste kolem skrejse delali dlouho blbce, jako ze nic nehledate, tak z okna houkli kde je. A kdyz vam to bylo blby, tak poslali Deza, aby ukazal:D
  • 0

#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 23:18

Já bych to nechal být. Dokud pán hlídá kešku, o nic nejde. Až jednoho dne zjistíš, že je pryč, tak ji přesuň někam jinam a je to. Takový pán hlídač určitě nevypadá na škodiče.
  • 0

#12 Novaci_KH

Novaci_KH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 23:18

Jasne, pan vypadal v pohode. To ta doga se divne koukala. Nech ji tam :)
  • 0

#13 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 23:37

Myslím, že je na světě spoooousta krabiček o kterých mudlové ví, a žijou si spokojeně dál aniž by je to ohrožovalo. Nedávno se nás ptal majitel LPG čerpačky, jestli náhodou nevíme, co se to děje u protější zdi (vidí tam z okna). Asi se ptal každýho, kdo přijel natankovat. Tak jsem mu vysvětlila, že je to hra, u zdi že je schovaná krabička se zápisníkem a hráči se tam chodí zapisovat. Mudlovi to stačilo a byl rád, že se tam nemusí jít podívat sám, aby zjistil o co vlastně jde.
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#14 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 7:05

U nas v okoli mame taky krabku kterou hlida misni duchodkyně. Hlavně v letě za pěkneho počasi když se tam dlouho motate a nemužete najit tak ona na vás zahuláka z okna a vy to najdete ihned :)
  • 0

#15 Tazzi team

Tazzi team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 7:29

já bych ji tam nechal,už několikrát jsem se setkal s mudlem důchodcem co o keši věděl a když je člověk zoufalej tak poradili:D
  • 0

#16 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 7:34

Při kontrole jedné své cache jsem u ní zastihl mladého kluka jak své přítelkyni ukazuje moji cache a vysvětluje jí že to je taková hra na hledání pokladů. Cache našel náhodou, asi dva roky předtím než jsem ji ukryl si do místa kde je cache schoval ze dřeva vyřezaného hada a teď se na to místo vrátil. Mimochodem toho hada jsem tam při zakládání cache už nenašel. Vyprávěl mi jak má okolí prolezené a pokecali jsme co to je ten geocaching. Takových lidí bych se nebál. Možná že už má na gc.com svůj nick :) Na druhou stranu se na venkově vyskytují lidé kteří mají pocit že se na ně jezdí lufťáci z města koukat jak na zvířata do ZOO a na cizí lidi pohybující se jim kolem stavení koukají dost nevraživě (a to nemluvím o "ředitelovi zeměkoule" nedaleko GC173M0 který to nejspíš nemá v hlavě tak úplně v pořádku)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#17 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 8:36

Nejlepsi mudla byl kdysi na GCTWEQ. Kdyz videl ze tam nekdo prijel, vylezl pred barak, sedl na lavicku a slededoval jak na divadle. :D Kdyz po chvili videl ze nevidim, tak mi rika "Hele mladej, tamhle nahore, ten tmavy flek to je..." Ale tam urcite nehrozilo, ze ji nejaky mudla "vymudlí". :D:D:D Tu nakonec po dvou letech fungovani a 27 nalezech "vymudlil" geocacher. :(
  • 0

#18 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 8:38

Radím nechat na místě, přesunout až opravdu zmizí. Pokud budeš kešu přesouvat po každém prozrazení, nebudeš ji mít za chvíli kam dát. :)
Jsou horší mudlové: http://www.geocachin...ee-f448caba9612
  • 0

#19 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 10:01

diskuse - přesouvám - i když téma nezmizelo :D
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....

#20 Damleth

Damleth

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 12:58

Ja nevim. O me kesi vi tri mudlove. Naopak mi jeden z nich pomaha s jeji udrzbou a vypada to, ze co nevidet propadne kouzlu geocachingu take. Takze mudlove nemusi zakonite jen skodit
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama