Přejít na obsah


Fotka

Trackovací čísla/poškozený coin-nabídka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 11:54

Zdravím, mám několik poškozených coinů Brahean silver+ bronz (zlomené osičky). Jsou využitelné třeba i jako Trackovací čísla. včetně ikony nebo kutilská oprava. Pokud by o ně někdo měl zájem: 50,-/Ks Poptávky: obchod@geocacheshop.cz
  • 0

#2 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 12:10

Tak to byl teda fofr, vše je již vyprodáno.
  • 0

#3 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 17:44

Můžu se zeptat na příčinu poškození? Mám taky jeden takový exemplář a v mém případě mi upadl geocoin nešťastně na zem a osička se poškodila (vypadla). Nezdá se přímo zlomená, ale nejde mi vložit zpět. Tato mince je v mé kolekci nemocných. Děkuji. Ještě bych se chtěl zeptat, jestli nabízené geocoiny byly podle popisu provedení Two Tone nebo pouze Silver či Bronze. Rozšířená série vydá tak jak je v příloze.
  • 0

#4 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 17:54

Dojdi si do nejblizsiho hodinarstvi, kde maji sikovneho hodinare, mel by to umet opravit ;)
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#5 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 22:54

To právě nejde, jedna osa je pevná a ta druhá je s pérkem ale prasklá je právě ta pevná, která je součástí výlisku. Muselo by se to navrtat a dát tam pružonkovou nahradu ale navrtej to,když se nedostaneš dovnitř toho kruhu s vrtačkou....:) K poškození došlo při zasílání zákazníkům, někdě s tím museli pěkně praštit ale z 60ks praskli pouze 4ks (2x silver a 2x bronz).
  • 0

#6 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 23:42

No mně při pádu povolila ta část s osičkou a pérkem (asi to nějak vyskočilo či co). Akorát nejsem schopen to tam dostat zpátky. Tak jsem ten poškozený geocoin aktivoval a mám ho ve své sbírce mezi nemocnejma.
  • 0

#7 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2009 - 7:36

bob&bobek napsal/a:
To právě nejde, jedna osa je pevná a ta druhá je s pérkem ale prasklá je právě ta pevná, která je součástí výlisku.
Muselo by se to navrtat a dát tam pružonkovou nahradu ale navrtej to,když se nedostaneš dovnitř toho kruhu s vrtačkou....:)
K poškození došlo při zasílání zákazníkům, někdě s tím museli pěkně praštit ale z 60ks praskli pouze 4ks (2x silver a 2x bronz).


Ja myslim, ze dobrej hodinar (a nebo taky zlatnik) by to opravit mohl. Nekteri totiz pouzivaji neco podobneho jako zubarska vrtacka - tedy "za roh", takze by se do toho kruhu dostat mohl ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama