Přejít na obsah


Fotka

GPS na motorku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
19 odpovědí na toto téma

#1 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2009 - 8:51

Preju pekny den, jeden znamy me zaukoloval se podivat po GPS vhodnych na motorku (transalp). Mate nekdo nejake dobre zkusenosti s konkretnim produktem? Asi priorita je zvukova navigace v anglictine do sluchatek .. ale vazne nevim, jak se to na motorce pouziva. Budu velmi rad, za kazdy tip a zkusenost. Diky predem Lukas
  • 0

#2 Ludvajs64

Ludvajs64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2009 - 10:44

Garmin Zumo 550. Používám třetí sezonu, naprostá spokojenost. Ovšem kvalita je vyvážená vyšší cenou.
  • 0

#3 Vitásek-10379

Vitásek-10379

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2009 - 11:21

Garmin GPSMAp 276C nebo 278 C , ale ty jsou poněkud s vyšší cenou. Pak teď Garmin vyrazil s novinkou na motorku z řady Nuvi, taje okolo 10 tisíc Kč.
  • 0
VitáSek Oregon 550 , Oregon 300 , Nuvi 760 , GPSMAP 278 C
...jedině geocaching , yachting , čtyřkolky a motorky :-)...

#4 rr

rr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2009 - 14:53

LukasX napsal/a:
Preju pekny den,
jeden znamy me zaukoloval se podivat po GPS vhodnych na motorku (transalp). Mate nekdo nejake dobre zkusenosti s konkretnim produktem?
Asi priorita je zvukova navigace v anglictine do sluchatek .. ale vazne nevim, jak se to na motorce pouziva.
Budu velmi rad, za kazdy tip a zkusenost.
Diky predem
Lukas


Známý vozí na motce TomTom Rider a je s ním naprosto spokojený.
  • 0

#5 apriliaf1

apriliaf1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2009 - 18:12

Já používám colorado s obyčejným držákem a spokojenost.
  • 0

#6 ddusann

ddusann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2009 - 23:38

jj tomtom rider je velmi dobrej na motorce, mel sem ho loni v lete pujceny (projeto rakousko napric) a uplne bez problemu, velmi dobre ovladani i v rukavicich.vodeodolnost... ja osobne mam 60csx a hlinikovej zamykaci drzak...funguje suprove...ale tak jak tak doplnit roadbookem...na transalp ideal...stredni roadbook, doma naplanovat cestu, natisknout na rolicku, namotat...a muze se vyrazit...
  • 0

#7 Malcik_CZ

Malcik_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 10:04

Mám problém a potřebuji poradit. Koupil jsem si na motorku k navigaci PDA intercom Midland-BT rider a nedaří se mi z navigace Igo8 dostat povely přes bluethoot do helmy. Igo8 to asi neumí, jak jsem se někde dočetl. Můžete poradit, který program by to zvládl. Jinak spárované to mám dobře, hudba z PDA do helmy v pohodě dorazí.
  • 0

#8 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 11:10

Na GC, navigaci v aute, navigaci pesi, na kole a navigaci na motorce (Transalp ;)) s uspechem a bez nejmensich problemu pouzivam starou dobrou neprekonanou 60CSx :)
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#9 Malcik_CZ

Malcik_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 11:29

No ok, nejde mi o navigaci. Já používám PDA HP 5940 taky na moto, kole i v autě. Teď mi jde jen o ten přenos zvuku. Tam mám problémek.
  • 0

#10 goody-cz

goody-cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 12:18

Colonel74 napsal/a:
Na GC, navigaci v aute, navigaci pesi, na kole a navigaci na motorce (Transalp ;)) s uspechem a bez nejmensich problemu pouzivam starou dobrou neprekonanou 60CSx :)

60CS jsem vyměnil za Oregona 300, držák si nechal poslat z USA nezaložený na upínání rychlopásky, a spokojenost nesmírná. Bezproblémové ovládání v rukavicích, slušná čitelnost, hlavně VODĚODOLNOST a skvělá výdrž, neb šňůry tahat je blbost. Oregon mi vydrží celý den a večer jen vyměním baterky za jiné nabíjecí. Co je skvělé, tak rychle přemontuji na kolo a jsem happy :) Problém s hlasem do helmy nemám problém, nezajímá mne, aby i tam něco kafralo B)
  • 0

#11 Malcik_CZ

Malcik_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 12:50

Díky za tvůj názor, přesto bych rád radu, ohledně toho zvuku.
  • 0

#12 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 13:07

goody-cz: problem u O300 s kafranim ani mit nemuzes, kdyz nepodporuje hlasovou navigaci. ;)
  • 0

#13 Malcik_CZ

Malcik_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 13:12

Už se blížíme do finále. A nevíš jaký program tuto hlasovou navigaci podporuje?
  • 0

#14 goody-cz

goody-cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 14:36

S474N napsal/a:
goody-cz: problem u O300 s kafranim ani mit nemuzes, kdyz nepodporuje hlasovou navigaci. ;)

Jasnočka :). Já měl v autě Nuvi 700 a ta pořád kafrala a kafrala, což mi lezlo na nervy a stejně jsem hlas vypínal. Šla z baráku. Takže dnes v autě obyč HTC mobil a předtím i Oregon udělal skvělou službu. Na moto rozhopdně voděodolnou navigaci s velmi dobrou výdrží. Nuvi a TomTom a jiné slabší navigace potřebují drát nebo vydrží tak 4 hoďky a jsou mrtve a to je na prd. Takže jedině OREGON :pB):D Zapneš náhledy křižovatek a k tomu ti nemusí nikdo opakovat "Odboč druhou odbočku vpravo" :o
  • 0

#15 Malcik_CZ

Malcik_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 14:44

Víš co, rád bych kafrání přivítal, neboť mám supersporta a tam je dobrý, když tě předem někdo upozorní na odbočku. Navíc PDA tolik nesvítí, takže důvod je úplně jasný, ne.
  • 0

#16 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 16:50

Myslím, že téma tohoto vlákna je jasné:
GPS na motorku s hlasovou navigací.
+ se momentálně (původní dotaz je starý 2 měsíce) přidal konkrétní problém, jak rozchodit přenos hlasových povelů z PDA HP 5940 do helmy přes BlueTooth.
Držte se toho prosím.
  • 0

#17 goody-cz

goody-cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 20:01

alkes napsal/a:
Myslím, že téma tohoto vlákna je jasné:
GPS na motorku s hlasovou navigací.
+ se momentálně (původní dotaz je starý 2 měsíce) přidal konkrétní problém, jak rozchodit přenos hlasových povelů z PDA HP 5940 do helmy přes BlueTooth.
Držte se toho prosím.

Tož sorry. Stačí položit tuhle otázku na začátku a odpověď se dostaví rychle :D. To PDA má operační systém Windows Mobile a pak stačí jen pohledat na netu a sehnat si BlueAudio 3.0.110. Tohle řešení přesměruje jakékoli audio (hudbu, zvuky atd) na handsfree nebo jiné bluetooth zařízení. Vyzkoušel jsem a funkční bez problémů.
  • 0

#18 Malcik_CZ

Malcik_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2010 - 8:13

No to by bylo super, díky za radu. Dnes to vyzkouším a určitě dám vědět jak to dopadlo. Když kladně tak i zodpovím na otázku první tohoto vlákna a doporučím zcela jistě moji sestavu i s držáky zařízení jak na kolo, tak moto, auto je samozřejmostí.
  • 0

#19 Malcik_CZ

Malcik_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2010 - 5:21

Abych dodržel slovo. Program BlueAudio mi nepomohl, neboť problém byl někde jinde.. Nešlo to, Zvolil jsem však jinou taktiku a výsledkem je, že Zuzka v přilbě příjemně krafe a já mám konečně čas při jízdě za keškou koukat i okolo. Je to skvělé . Díky. P.S. O své poznatky se se zajemcem o tento problém rád podělím, nebude to teorie, ale praxe.
  • 0

#20 Malcik_CZ

Malcik_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2010 - 5:17

Znovu po dlouhé době se vracím k tématu. PDA mi na jedné sérii zvané " P..a " nějak promoklo a do dvou měsíců zdechlo. Koupil jsem tedy konečně touženou pravou motorkářskou navigaci Garmin Zümo 660 Lifetime. Stála dost peněz, ale jedno jí chybí. Nemá podporu geocaschingu, tedy po našem šipku. Nenašel by se dobrý človíček, který by mi pomohl, a do programu garmin, který tyto GPS používají nainstaloval tuto záležitost.? Předem díky.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama