Přejít na obsah


Fotka

mystery GC1BH29


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
6 odpovědí na toto téma

#1 HOLAS

HOLAS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 20:50

zdravím, nemohl by mě někdo "nakoupnout" k rozluštění: GC1BH29 > http://www.geocachin...58-8c07cb980d57 jestli nemáte nějaký návrhy, plán, popíchnout, navodit jak k cíli? :) díky :)
  • 0

#2 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 21:27

Co zkusit ownera? Asi bych byl docela nastvany, kdyby reseni me mysterky nekdo odtajnoval nebo priblizoval ostatnim na foru...
  • 0

#3 HOLAS

HOLAS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 23:30

nebo hodit PM :)
  • 0

#4 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2009 - 0:12

Pomucka: - cti a lušti všechno! - brutal-force Ti nepomuže - frekvence, bigramy, trigramy ceských znaku také ne - text neobsahuje císlice - keš se mohla klidne jmenovat "Vyjde ti BESIP", "Bidy pije svet" nebo treba "Bidet je vypis" Keš není vhodná pro deti, pokud zvolíte nesprávnou prístupovou cestu, terén se zmení na 5. Popis okolí keše, duvod jejího uložení najdete ve schránce. Pro uznání logu je NUTNÉ zaslat rešení na e-mail v mém profilu. Odmena prvního nálezce nemine!
  • 0

#5 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2009 - 7:26

No ja jsem kdysi, kdyz jsem mel jet do te oblasti postupoval jako "Mion" :D To je dobra metoda. Zkus si taky precist vsechny logy a write note, to byvaji dalsi napovedy "zadarmo" autor: Máte doma SCRABBLE? BarbieTeam: Rešení bylo díky praxi z Prahy na svete asi za tri ctvrte hodiny Fotrik: metoda mi prisla pracna, tak jsem zkusil Perla a asi za 3 minuty byl text na svete Geobenedikt@cz: reseni sifry mytus kesky v mych ocich trochu nabouralo starykocour: Po te uz jen strojova prace s lustenim jednotlivych sifer. Zbytek ostatnich co nalezli....: sifra odolavala az do posledni chvile a bez nakopnuti by asi odolavala naveky...Po nakopnuti to pak bylo jasne....bez maleho postrceni bych to nedal.... Resume: pozadej prvniho okolojdouciho o nakopnuti.
  • 0

#6 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2009 - 7:58

HOLAS napsal/a:
zdravím, nemohl by mě někdo "nakoupnout" k rozluštění:
GC1BH29 > http://www.geocachin...58-8c07cb980d57

jestli nemáte nějaký návrhy, plán, popíchnout, navodit jak k cíli? :) díky :)


No, rozhodně není moc šikovné poslat tu šifru na facebook a ptát se tam, co s tím ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2009 - 8:30

to Kolombo: co máte všichni s tím Facebookem? A proč chceš nakopnout? Musíš ji mít? Když ti to nejde, tak ji holt nebudeš mít! Spadne snad svět?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama