Přejít na obsah


Fotka

BasicGPS for Geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 8:26

Objevil jsem tento programek BasicGPS for Geocaching momentalne ve verzi 2.60.9. (pro PDA Windows mobile 5/6), zatim se s nim seznamuji, tak muzete take vyzkouset a pridavat sem postrehy. Programek je free a jeho domovska stranka a zaroven download je zde: http://www.basicgps.co.uk/
Tady jeden obrazek na ukazku:
Vložený obrázek
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#2 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 15:33

Zkus se na to podivat, zitra bych mel v tom snehu nekam vyrazit. Ale predpokladam, ze tolik funkci, jako OZI to mit nebude :-) Pak poreferuji, pokud ovsem nezapomenu.
  • 0

Vojcek 1986


#3 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 16:58

Ne, to ne, prirovnal bych to spise k RichesseGPS, ale podle toho co tam pisou se program vyviji tak uvidime casem co z toho bude.Jinak v terenu to vyzkousim asi az o vikend.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#4 sowda

sowda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 17:22

Tak jsem ho nainstaloval a asi ho zase smažu, protože to vypadá, že bez připojení k netu to chodit nemíní. Snad mě někdo přesvědčí, že se pletu, ale ať dělám co dělám, tak mapy a vzdálnost mi to neukáže.:(
  • 0
HTC One X, Android 4.0.4
c:geo, Locus
Lidi, já žijuVložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama