Přejít na obsah


Fotka

Ave Satanas GC1MM65


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
95 odpovědí na toto téma

#41 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 15:04

jsou an naprosto stejne urovni jako ta satanisticka - a predevsim, jsou to jebn prvni dve namatkou nalezene - krestanskych mysterek jsem videl desitky a existuji jich nejspis stovky ci vice podstatny rozdil tu preci jen je - v satanisticke biobli nejsou narozdil od te krestanske vyzvy k vrazdam
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#42 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 15:14

Mno,tak tuhle pikslu jsem odlovil a bylo to fakt peklo. Sněhový !! A není to fajn,když mi nikdo nevyhrožuje nemocemi za masturbaci,ale naopak?Zlatý satanismus,to už bysme byli všichni na smrtelné posteli :D
  • 0

#43 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 15:16

jo, vyschla micha je previt :P
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#44 DeathOfRats

DeathOfRats

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 15:38

Rufuc napsal/a:
Pravda, ve jménu Satana umřelo na světě několik lidí opravdu děsivou a nechutnou smrtí, jenže Satanismus toto veskrze odmítá a zavrhuje, protože života si váži nadevše.Bylo to dílo chorých lidí kterých je v každé víře nespočet a svalovat to na Satanismus jako takoví je prostě jen dílo novinářu - všechno musí mít škatulky takže když nějakej retart někoho zabije a pak vykřikuje to mi poradil Satan hned ze všech satanistů udělají krvelačné zrůdy.


Tomu se říká nahrávka na smeč :). Satana nahrazuji Bohem a satanismus křesťansvím (a opravuji pravopisné chyby) a posílám na druhou stranu hřiště.;)

Ke kešce toho moc říct co nemám, snad jen: Mě se to nelíbí. Ale co je komu po mém názoru. A co je mně po té keši...
  • 0
SQUEAK?
deathofrats.rajce.net
deathofrats13.blogspot.com

#45 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 15:42

krestanstvi to nasili prilis nezavrhuje - kdyz ty vyzvy k vrazdam jsou primo v jeho svate knize, tedy bibli (te krestanske). v satanisticke bibli nic takoveho nenajdeme. az "carodejnici nenechas ziti" novelizuji krestane necim civilizovanejsim, dostanou se snad se satanismem na stejnou uroven :) a co se tyce poctu obeti - v pripade satanismu se jedna o jednotlive excesy, zatimco v pripade krestanstvi o organizovanou genocidu
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#46 R-A-von-B

R-A-von-B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 16:32

kaote napsal/a:
a co se tyce poctu obeti - v pripade satanismu se jedna o jednotlive excesy, zatimco v pripade krestanstvi o organizovanou genocidu

Ale no tak, co to slyším za slova! Přečti si definici genocidy třeba z http://cs.wikipedia.org/wiki/Genocida a najdi mi tedy příklad, kdy se křesťané něčeho takového dopustili.
  • 0

#47 Housle

Housle

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 17:19

R-A-von-B napsal/a:

kaote napsal/a:
a co se tyce poctu obeti - v pripade satanismu se jedna o jednotlive excesy, zatimco v pripade krestanstvi o organizovanou genocidu

Ale no tak, co to slyším za slova! Přečti si definici genocidy třeba z http://cs.wikipedia.org/wiki/Genocida a najdi mi tedy příklad, kdy se křesťané něčeho takového dopustili.


A co takové křížové výpravy?;)
  • 0
DNF je důvod k další návštěvě.

#48 JuCaKe

JuCaKe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 17:42

Problém bude asi v tom, že vše, co tu řešíme, jsou extrémy. Každý extrémismus je špatný (to asi není úplně vhodné slovo, ale přeberte si to sami) - a listing mi nějak extrémní nepřijde, prostě informace a fakta. Keška se mi vcelku líbí, mám ráda keše, kde se něco dozvím, z téhle jsem se dozvěděla spoustu věcí, o kterých jsem neměla ani páru. Takže děkuju. Je zajímavé, jak tahle náboženská témata dokáží vyvolat takové bouře (např. mela kolem Šifry mistra Leonarda). Každý si děláme obrázek o světě sami, takže podle mě je fajn dozvědět se co nejvíc z různých směrů a pak si z každého vzít to, co se nám líbí. Někteří extrémisti (jak satanští, tak i ti ostatní) bohužel často "jedou" jen podle své naučené lajny a vše, co je jinak, odsuzují. Mno, chce to trochu nadhledu a nebrat to tak vážně.:P
  • 0

#49 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 18:39

Housle, nepodléhej atheistické propagandě. Ale je to jiné téma, jen podotknu (to to zase schytám :)), že okolí Středozemního moře bývalo poměrně civilizované a křesťanské území, které dlouho volalo Evropu na pomoc, neboť bylo od sedmého století poměrně nevybíravě svačeno novějším a bojovnějším islámem. Tím neříkám, že to, co se dělo během výprav bylo z dnešního zjemnělého pohledu na svět opravdu hodno nějakého obdivu. Ale zkus na to nahlédnout optikou jedenáctého století.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#50 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 18:45

Když jsem poprve otevřel listing, tak ve mně hrklo, hlavně ta úvodní fotka, která už zmizela-trochu síla. Jako ortodoxní ateista zaplať Pánbů neřeším jestli je lepší vzívat krista, satana, aláha či někoho jiného. Nakonec jsem se dozvěděl o satanismu věci, které jsem nevěděl a o tom by GC měl být.
  • 0

#51 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 19:33

A sranda bude,až se to dostane ven a z TV Nova se dozvíme,že se po republice pohybují podivní lidé hledající na zašifrovaných,tajných místech divné truhly,které když najdou a otevřou,tančí okolo nazí,obcují s ďáblem v podobě kozla....... A pak LAnger zakáže geocaching,jako extremistické uskupení B) Je kolem téhle piksly zbytečný humbuk.Nejlépe to asi napsala v logu "pforda" : "P. S. A co se tyka viry. - Coz takhle verit sam sobe?" ;)
  • 0

#52 hlavas

hlavas

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 19:44

Debatu na tohle téma jsem tak trochu pomáhal rozdmýchat, cítím tedy nutkání se k věci stručně vyjádřit a pro úplnost hned v úvodu podotýkám, že: 1. jsem "pohanský pes" 2. nemám v úmyslu dělat cenzora 3. nemám chuť (když se mi v geocachingu, což je hra, kterou mám rád něco nelíbí) držet hubu 4. za zásadní považuji postavit se Zlu (nebo se o to alespoň pokusit) pokud na něj narazím Větší část "argumentů" které tady zazněly by se dala shrnout do věty: "Proč se stavět proti satanismu, který se (teoreticky bez ohledu na obsah) vně prezentuje jako zlé, nenávistné učení, když přece opak (křesťanství) bylo stejné - v jeho jménu se vraždilo, upaloval, kradlo, válčilo..." nebo: "Četl/a jsi Ďáblovu bibli? Ne? No tak vidíš! Vždyť v ní není nic zlého!!" Podle této logiky vlastně nejlepší obrana proti vraždění a zlodějině je také krást a vraždit? Vždyť "oni" to dělají také a brutálněji, tak proč bych to nemohl dělat také? případně: Četl jsi marxův Kapitál nebo Hitlerův Mein Kampf? Ne? no tak vidíš! Vždyť od ten Hitler to nemyslel zle - pro německo chtěl jen to nejlepší!! Ani komunisté to nemysleli zle! Chtěli spravedlnost a bohatství pro VŠECHNY!! Opakuji, jsem pohanský pes:|, ale přesto mě napadá všeobecně známý citát z Bible (křesťanům se omlouvám za pravděpodobnou nepřesnost): "Strom poznáš po ovoci, které rodí..." Ano, owner má pravdu - komu se tahle cache nelíbí, ať si najde jinou. Ale to je asi také jediné v čem má pravdu. A pak je tady ještě jeden aspekt - psal jsem jej do WN pod cache místo logu: Nebudu posuzovat, co autor této cache ví nebo neví o satanismu.... Já zase lecos vím napríklad o tzv. mimosmyslovém vnímání, energoinformacních polích ci stopách nebo o tom, cemu se laicky ríká "bílá/cerná magie". A na rozdíl od autora nejen po prectení jedné knížky (byt dvakrát po sobe)... Dovolím si proto tvrdit, že autor této cache v lepším prípade pouze z neznalosti neví co ciní, v horším prípade bude mít dríve nebo pozdeji fakt dost velký problém...
  • 0

#53 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 20:02

hlavas napsal/a:
Debatu na tohle téma jsem tak trochu pomáhal rozdmýchat...


no no, chce to nepřehánět - nebo si myslíš, že se otevře zem a přijede si pro něj sedm černých jezdců ? :o
  • 0

#54 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 20:25

hlavas napsal/a:
Debatu na tohle téma jsem tak trochu pomáhal rozdmýchat...

to Ti také nikdo nebere :)
za ostatní prosím:
Pokud je špatné zadání, není řešitelné, keš neodpovídá pravidlům GC či je neodlovitelná, tak prosím, napiš poznámku, že s keší není něco v pořádku.
Těším se na Tvou keš na téma bílá/černá magie, když už jsi nakousl, čemu vlastně "rozumíš" :D.
  • 0

#55 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 20:30

Když keš vyběhla, tak jsem listing jen zběžně prolítla (je to daleko). Na základě této diskuze jsem se k němu znovu vrátila, abych byla v obraze, o co vlastně jde. Nechápu proč je kolem ní tolik humbuku. Podle mě je to normální googlicí mysterka o historii a hlavních myšlenkách jednoho náboženského směru. Nic nepropaguje, nic nevnucuje a nikoho nepřesvědčuje o své jediné a správné cestě. Zajímalo by mě jestli by byl stejný humbuk kolem kešky s tématem "Bible a křesťanství" a otázkami: - kolik je v Bibli evangelií? - kolik bylo apoštolů - kolik si nechal zaplatit Jidáš za zradu Ježíše? - kdy byly vybrány texty do Bible? - kolikátý je současný papež v pořadí? - kdy se dostalo křesťanství k nám? ....
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#56 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 20:56

Mě je to celý taky vcelku buřt - z těch pitomostí tady ve vlákně by se jednomu protočil kompas v kapse - jen mi taky napad jeden citát - že jo, Mauricie ;) "Největším úspěchem Ďábla bylo přesvědčit lidi, že neexistuje..." B)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#57 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 21:05

Poprvé v životě jsem měl chuť použít ignor list. Cosi to o autorovi a zde diskutujících vypovídá. Přeberte si to jak chcete.
  • 0

#58 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 23:42

R-A-von-B napsal/a:

kaote napsal/a:
a co se tyce poctu obeti - v pripade satanismu se jedna o jednotlive excesy, zatimco v pripade krestanstvi o organizovanou genocidu

Ale no tak, co to slyším za slova! Přečti si definici genocidy třeba z http://cs.wikipedia.org/wiki/Genocida a najdi mi tedy příklad, kdy se křesťané něčeho takového dopustili.


toho se dopustili v historii mnohokrat, vzdy, kdyz systematicky vyvrazdovali lidi uctivajici jine bohy cio zastavajici jine myslenky - zacalo to uz ve starem Rime, ostatne pribeh o Hypatii zna asi kazdy, hony na carodejnice take... o systematickem vyvbrazdovani pohanu v koloniich mimo evropu ani nemluvim...

ad hlavas>

nechapu, na zaklade cehos rovnavas satanismus s vrazdenim, zlodejinou, marxem a hitlerem - ja satanistickou bibli cetl a za sebe rikam, ze narozdil od vrazdeni, kradeni, marxismu a nacismu na ni nevidim vubec nic spatneho.

Trhac napsal/a:
Housle, nepodléhej atheistické propagandě. Ale je to jiné téma, jen podotknu (to to zase schytám :)), že okolí Středozemního moře bývalo poměrně civilizované a křesťanské území, které dlouho volalo Evropu na pomoc, neboť bylo od sedmého století poměrně nevybíravě svačeno novějším a bojovnějším islámem. Tím neříkám, že to, co se dělo během výprav bylo z dnešního zjemnělého pohledu na svět opravdu hodno nějakého obdivu. Ale zkus na to nahlédnout optikou jedenáctého století.


okoli stredozemniho more bylo civilizovane predevsim predtim, nez tam zacali krestane vypalovat knihovny, mucit matematicky a provadet systematickou genocidu pohanu
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#59 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 9:46

dan-sam napsal/a:
Poprvé v životě jsem měl chuť použít ignor list. Cosi to o autorovi a zde diskutujících vypovídá. Přeberte si to jak chcete.


Jo přebrala jsem si to....ty bys chtěl, aby existovali lidé pouze s jedním správným názorem,a to, který je ten správný, budeš určovat ty, žejo :D:D

Satanskou bibli jsem si pořídila coby studijní matriál v době, kdy každý druhý den u dveří opruzovali zástupci jehovistů, mormonů a další podobní opruzovači. Jejich materiály jsem prostudovala také. Jak by se ti líbíla keš věnovaná mormonské církvi nebo jehovistům či scientologům? A co takhle keš Poučení z krizového vývoje?? Co Mein Kampf? A všechno to patří do historie a je na nás, jestli se z toho chceme poučit nebo "strkat hlavu do písku"
Jo a na jehovisty Satanská bible zabrala skvěle. Od té doby (1990 -1991) se nás už nikdy nepokusili kontaktovat - takže doporučuji.

To Mauricie - V Eden cache GCZ2DP najdeš nekteré z otázek, které jsi zmínila;)
  • 0
Sylvia999

#60 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 10:12

Neplácejte si tady játra a hybaj do přírody. venku je krásně a nechápu proč tady řešíte takové blbosti. Na lidech je krásné, že nejsou všichni stejní. Ruzní lidé, různé názory a různé pohledy na věc. Nikdo nikoho nenutí lovit keš, která je proti jeho přesvědčení. Porušuje-li tato keš pravidla GC, nahlašte to Groundspeaku. Porušuje-li zákony ČR, nahlašte to policii, ale nechápu proč taková žvatlání o něčem, co se někomu líbí a někomu ne.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama