Přejít na obsah


Fotka

Hlasujte o nové logo tohoto serveru


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
258 odpovědí na toto téma

#61 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 6:25

Sylvia999 napsal/a:
Proč v hlasování není volba "žádné" ??:(

Nejspíš to bude tím, že volba "žádné" má stejný význam a stejnou informační hodnotu jako volba nehlasovat.
  • 0

#62 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 6:53

Zadne ma ten vyznam ze se mi dostatecne nelibi zadny z navrhu a tudiz nechci ZADNY podporit. To je neco jineho nez kdyz tohle vlakno proste prehlidnu. Z tech 4 navrhu je tam vlastne jediny slusne zpracovany a to ta trojka. Vybirat z jednoho navrhu nebudu. To ze se cloveku neco nelibi pochopitelne muze rict i kdyz nic nenakresli. To by to pak ti co kreslit umi meli prilis jednoduchy. ;)
  • 0

#63 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 8:40

semik75 napsal/a:
Zadne ma ten vyznam ze se mi dostatecne nelibi zadny z navrhu a tudiz nechci ZADNY podporit. To je neco jineho nez kdyz tohle vlakno proste prehlidnu.

Z tech 4 navrhu je tam vlastne jediny slusne zpracovany a to ta trojka. Vybirat z jednoho navrhu nebudu.

To ze se cloveku neco nelibi pochopitelne muze rict i kdyz nic nenakresli. To by to pak ti co kreslit umi meli prilis jednoduchy. ;)


Sice je to něco jiného, ale výsledek je stejný... tudíž žádný :D
  • 0

#64 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 615 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 9:38

To opravdu není víc návrhů? Z té ostatní bídy je opravdu nejlepší 3ka a to tak, že je převyšuje o pět tříd. :( Když sleduji ty loga kačerů vedle nicku, některá jsou fakt pěkně zpracovaná a vtipná, takže jsem docela překvapený :o tím co je v nabídce!!!
  • 0
www.povetrnik.cz

#65 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 10:36

Kdyby tak návrh číslo 4 měl lepší ještěrku byl by nejlepší:). Trojku prosím neee:o, ta ještěrka vypadá jako nepovedená zmije. Ne že bych měla něco proti zmijím, ale ještěrka to není.
  • 0
Sylvia999

#66 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 10:54

Já asi nikoho nepotěším, ale všechny návrhy jsou tragické. Nepřispěl jsem vlastním návrhem, pač nemam tolik vybavení ani času, abych si s tím mohl hrát, ale tyhle 4 návrhy jsou výběr mezi blátem a louží. -U prvního je pěkný ten široký banner, ale logo je nepovedené. -U druhého se mi líbí lístky v banneru, zelený design taky, ale ta ještěrka je divná a je divně zelená, měla by být barevně vyřešena nějak elegantněji. Navíc tvarem připomíná víc jezevčíka než ještěrku. -Trojka mi připadá asi nejhorší. Ještěrka vypadá jakoby se rozplácla o světlomet auta. V tomto návrhu se mi líbí asi jen font písma. -Poslední návrh mi silně připomíná logo firmy GTS International. Je tady zas podle mě povedené barevné sadění (ta zelená-modrá) a ten vyšší banner s výhledem je taky pěknej. Jak řikám, nic vlastního jsem neudělal, kecat umí každý, ale tohle je referendum, čili se vyjádřim. Popravdě jsu ale zklamanej výsledkem tohohle projektu. Nejlepší (školní trojku) bych dal dvojce. Toť já.
  • 0

#67 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 11:31

Mně se asi nejvíc líbí trojka. Sice je fakt taková trošku přejetá autem:D, ale přijde mi nejveselejší, nejnápaditější a i barevně se docela povedla. Snad jenom to 'A' v nápisu je takový divný.
  • 0

#68 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 11:53

Dain a Olik napsal/a:
... soupnout do loga ceskou jesterku, elegantni zviratko, symbolizujici ceskou prirodu, lesy, skalky ... jesterka byla elegantni, povedena, symbolizujici, identifikujici ...


no jo, v drevnich dobach se na kese chodilo i pesky. to uz dneska davno neplati.
takze bych navrhoval nize uvedene logo:

* pro 99% ceskych kaceru symbolizuje zpusob lovu
* je povedene
* identifikuje CR
* pro vetsinu kaceru neklade financni naroky na oznaceni geovozu

..a myslim, ze ani Skodovce jeji pouziti pro ucely tohoto webu vadit nebude:D

Vložený obrázek
  • 0

#69 JarMar

JarMar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 13:07

AgentJ napsal/a:
* pro 99% ceskych kaceru symbolizuje zpusob lovu
* je povedene
* identifikuje CR
* pro vetsinu kaceru neklade financni naroky na oznaceni geovozu


a nebo

* pro 99% ceskych kaceru symbolizuje neuspesny lov
* je povedene
* identifikuje CR
* pro vetsinu kaceru neklade financni naroky na oznaceni geovozu nebo geoobuvi

..a myslim, ze ani Skodovce to pro ucely tohoto webu vadit nebude

http://www.hovno.sk/...s/hovno-top.jpg
  • 0

#70 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 13:08

Nóóóó....a co když nejezdíme škodovkou???
  • 0
Sylvia999

#71 autor_2

autor_2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 14:17

Čtu si vaše připomínky a jsem za ně velice ráda, neboť mi otevřeli oči. Do vyhlášení soutěže, jsem nechtěla logo dříve ukázat, abych neovlivnila jiné autory. Myslím si, že na každém návrhu je něco třeba doladit. Hlas jsem nedala žádnému návrhu (ani svému - to by bylo nesportovní). Moje přání je mít pěkné logo a ne něco co bude slabou nálepkou za starou ještěrku.
Myslím si, že na každém návrhu byse mělo dál pracovat. Zlepšení by mohlo být minimálně o 50% k lepšímu.
Nakreslit ještěrku a převést ji do křivek není žádná legrace. Mrzí mne, že tu bylo mnoho z vás, kteří se soutěže chtěli zůčastnit, ale pro samé výmluvy nedali ani čárku. Věčná škoda, takle volíme mezi 2 a 3... a to je dosti málo!
Nebude mne mrzet, že nezvítězím. Budu smutná, když se budu muset smířit s něčím co není dokonalé.

Ještěrka - lachtan - jezevčík nebo varan.... to mě pobavilo... No, ale protože jsem na vás hodná a mám vás ráda, tak jsem ještěrku na rychlo opravila... ještě to není úplně dokonalé, ale dá se to stále zlepšovat. Kdyby někdo zvás měl pěkné fotky ještěrek, bylo by to pro mne snaší. Těžko kreslit ještěrku v přírodě, když vám utíká. Ještěrka není žádná modelka, které nařídíte aby koukala sem či tam... podle toho jak vy potřebujete. Obkreslit ji z knihy nepřipadalo v úvahu, a tak jsem vycházela ze své fantazie. Stylizace nebyla snadná, výsledek vidíte před sebou.
Vložený obrázek

Promiňtě mi anonymní nik...
  • 0

#72 Medcin

Medcin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 14:51

Trochu mi to připomíná spor o nový vzhled ZOO Praha. Rozhádali se s autorem linorytové image, a všechny ostatní návrhy smetli ze stolu protože to buď byl linoryt - čili plagiát nebo nebyl - moc velká změna. Na dvojce se mi líbí právě to, že se autor nesnaží namalovat ještěrku, ale logo ještěrky. Je to IMHO akčnější. Návrh 3 by se hodil na stránky o ještěrkách či nějaké zelené stránky "Ohrožené druhy" apod. A můj hlas - po vzoru ZOO zrušit výběrové řízení a vypsat druhé kolo. ;-)
  • 0

#73 mariushka

mariushka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 15:19

Všechny jsou pitomé, ani jedno. A vůbec proč se u hlasování nezobrazují rovnou výsledky ? Jak mám potom vidět že to počítadlo si nedělá co chce ?
  • 0

#74 autor_2

autor_2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 15:29

Medcin napsal/a:
Trochu mi to připomíná spor o nový vzhled ZOO Praha. Rozhádali se s autorem linorytové image, a všechny ostatní návrhy smetli ze stolu protože to buď byl linoryt - čili plagiát nebo nebyl - moc velká změna.

Na dvojce se mi líbí právě to, že se autor nesnaží namalovat ještěrku, ale logo ještěrky. Je to IMHO akčnější.

Návrh 3 by se hodil na stránky o ještěrkách či nějaké zelené stránky "Ohrožené druhy" apod.

A můj hlas - po vzoru ZOO zrušit výběrové řízení a vypsat druhé kolo. ;-)


Jsem taky pro druhé kolo!
  • 0

#75 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 15:52

autor_2 napsal/a:
Kdyby někdo zvás měl pěkné fotky ještěrek, bylo by to pro mne snaší.


http://www.photopost...at=0&aut=112120

http://www.photopost...at=0&aut=113055

Na tomto serveru by se urcite dalo sehnahnet vic jesterek, ale k temhle si troufam sehnat prava k volnemu pouziti. U ostatnich by bylo treba kontaktovat autora.

Souhlas autorky urcite ziskam, pokud by bylo potreba.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#76 autor_2

autor_2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 16:06

[quote]gord napsal/a:
[quote]autor_2 napsal/a:
Kdyby někdo zvás měl pěkné fotky ještěrek, bylo by to pro mne snaší.[/quote]

http://www.photopost...at=0&aut=112120

Ta první je pěkná! Ale ještě by se na ní muselo dost zapracovat, stylizace pro logo není vždy přesnou kopií fotky.
  • 0

#77 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 16:10

a2: http://img.geocachin...5abb42633a7.jpg

pokud by se ti sikla, mam ji od autora i vetsi nez dal do logu.
  • 0

#78 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 19:27

autor_2 napsal/a:
... Těžko kreslit ještěrku v přírodě, když vám utíká. Ještěrka není žádná modelka, které nařídíte aby koukala sem či tam... podle toho jak vy potřebujete. Obkreslit ji z knihy nepřipadalo v úvahu, a tak jsem vycházela ze své fantazie. Stylizace nebyla snadná, výsledek vidíte před sebou. ...


Zadej si do google heslo "Lacerta agilis" což je zoologický název pro "ještěrku obecnou" a vypadne ti série krásných fotografií s ještěrčími modelkami pro inspiraci. Snad to pomůže. Ahoj.

http://images.google...snum=4&ct=title
  • 0

#79 autor_2

autor_2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 20:10

Zadej si do google heslo "Lacerta agilis" což je zoologický název pro "ještěrku obecnou" a vypadne ti série krásných fotografií s ještěrčími modelkami pro inspiraci. Snad to pomůže. Ahoj.

http://images.google...snum=4&ct=title


No pod latinským názvem se ji nehledala, jen v čj a Aj... některé obrázky se shodují s těmi které jsem si brala za inspiraci. Problém některých obrázku je v jejich rozlišení, které mi neumožňuje vypozorovat více detailů, které potřebuji.
Děkuji ji ti za snahu.
  • 0

#80 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 22:15

ani jeden návrh mě nezaujal.měl jsem sice napad ale nejsem graficky zdatný a tak zustalo pouze u nápadu.
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama