Přejít na obsah


Fotka

Hlasujte o nové logo tohoto serveru


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
258 odpovědí na toto téma

#81 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 22:39

Mě se docela líbí 2 a 3..
  • 0

#82 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2009 - 7:06

Toto jsem zplodilhttp://uloz.to/15723...esterka3074.jpg, nejsem počítačový grafik, nevím co s tím dál. Takže pokud bude mít někdo zájem, můžeme spolupracovat, nějaká autorská práva mne vcelku nezajímají.
  • 0
Kolo jede

#83 krtekjr

krtekjr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2009 - 7:14

Původně jsem do diskuse nechtěl vůbec zasahovat, ale pod tlakem silných názorů chci hájit zůčastněné = Logo není o co nejvěrnějším přepracování dané věci, ale o smyslu, nápadu, zapamatovatelnosti, použitelnosti, originalitě, stylizaci... Pokud si někdo myslí, že kvalitní řemeslné překreslení ještěrky z jakékoli fotografie z internetu je originální, nebo dokonce profesionální, musím mu odporovat. Souhlasím, že ať vyhraje kdokoli, může na svém návrhu ještě zapracovat a podle konstruktivních námitek své logo doladit. Nicméně nahrazením celého symbolu za jinou ještěrku je pro mne jako autora nemyslitelné, protože si za myšlenkou svého návru stojím a pakliže logo zvítězí, jej rád v drobném logomanuálu, který připravím, odprezentuji i vám. Zaráží mne, kolik lidí jsou po bitvě generálové a gratuluji všem co se zůčastnili, za to, že dali na jevo svoji angažovanost. Odměna za toto logo je spíše symbolická, takže motivaci na sáhodlouhou studii a spoustu variant loga nemohl snad nikdo očekávat. Nicméně za sebe sděluji, že jsem logo konstruoval /až na drobné nedoladěné detaily/ s největším možným nasazením a proč vypadá tak jak vypadá vám rád sdělím teprve po skončení soutěže.
  • 0

#84 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2009 - 8:16

Cyklodavův nákres ještěrky je pěkný, jen by mohla trošku "zhubnout". Z těch původních se mi asi nejvíc líbí 2 a 4, jen ty ještěrky by chtělo dopracovat (díky, autor_2 za iniciativu). Přikládáme naši vlastní fotku, ze které vycházel náš nesoutěžní návrh z 23.2. určený k inspiraci - pro účely loga geocaching.cz je užití volné.
  • 0

#85 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2009 - 9:11

Nejlepší by byla 3 s ještěrkou podobné ve 2 + varianta na auto jen znak bez nápisu geocaching.cz což 2 má ;) Ta ještěrka ve trojce se mi vůbec nelíbí, takže hlasuju pro 2 (pokud by ještěrka nevypadala jak, když sedí, byla by super :)). Nechci kritizovat, sám jsem nic neposlal, 2 a 3 jsou povedené návrhy 3 je zajímavá, ale … nedokončená a 1 s důrazem na mapu republiky by se hodila spíš do mezinárodních vod + ještě něco přidat. Díky ale patří všem autorům za kreativitu. Zabralo jim to čas a dali si s tím práci B) Ještě přikládám fotku naší ještěrky, kterou jsme si vyfotili. S právy tady nebude žádný problém, pro logo geocachingu je volně použité.
  • 0

#86 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2009 - 20:10

"Naše" ještěrka z loňských Krkonoš je též volně k použití.Jinak jsme hlasovali pro 3 .
  • 0

#87 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2009 - 20:55

Ani dalších dvacet kol nepomůže, protože se vždy objeví další vlna těch, kteří si budou myslet, že tomu rozumí lépe, že měli nápad, ale neměli čas, že mají kamaráda výtvarníka, že mají fotku ještěrky z dovolené a je moc pěkná, že je návrh moc barevný, málo barevný, moc realistický, málo realistický, moc zelený, málo zelený... Když se hodnotí něčí práce, je vždycky mnoho povolaných.
  • 0

#88 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2009 - 5:49

A někteří jsou ještě povolanější a kritizují i ty "povolané" ;) A ta naše ještěrka je mimochodem moooc pěkná !!
  • 0

#89 autor_2

autor_2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2009 - 8:30

http://cz.fotoalbum....40922/slideshow

Vyberte si prosím....
  • 0

#90 xdarebak

xdarebak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2009 - 9:56

okakik_cz napsal/a:
http://cz.fotoalbum....40922/slideshow

Vyberte si prosím....


máš tam pár fakt dobrých nápadů :) Mě se nejvíce líbí tento: http://cz.fotoalbum....22/00000016.JPG
  • 0
Vložený obrázek

#91 kocin03

kocin03

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2009 - 13:29

Hlasoval jsem pro trojku, protože se mi prostě líbí. Taky nekritizuju, možná bych povolil ještě přidat pár návrhů, třeba by se ještě někdo přihlásil, kydž už by mu fakt "hořela koudel". Jinak 3ku si jako logo dokážu představit, pro mě je vtipné, neokoukané, dobře symbolizuje to, co má. Jenom ta hlavička je taková prázdná ... chtělo by to vedle té ještěrky ještě něco místo toho bílého pozadí. :)
  • 0

#92 Lukashron

Lukashron

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2009 - 16:54

otazka:Kde jsou soutěžn návrhy LOGA,poradí mi nekdo
  • 0

#93 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2009 - 17:16

Lukashron napsal/a:
otazka:Kde jsou soutěžn návrhy LOGA,poradí mi nekdo


V prvním příspěvku je odkaz.
  • 0

#94 Lukashron

Lukashron

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2009 - 18:00

Díky Jindro
  • 0

#95 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2009 - 19:10

Lukashron napsal/a:
Dky, no jenže mě to prostě stále píše, tento odkaz je nefunkčn.

Lukáši klikni na tenhle odkaz http://www.geocachin...p?article_id=14
  • 0

#96 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2009 - 20:11

okakik_cz napsal/a:
http://cz.fotoalbum....40922/slideshow

Vyberte si prosím....



Jó, tak tady nevím, kterou dřív, 8, 9, 7, 3, 20, 15, 17, nebo Kačenku.......všechny jsou super.
  • 0
Sylvia999

#97 c.jirin

c.jirin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2009 - 23:15

Ikdyž ani jeden návrh se mi moc nezamlouval, hlasoval jsem pro dvojku.Mě by se tam líbila ještěrka,kterou známe všichni jako samolepku.
  • 0

#98 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2009 - 23:30

ta soutěž tady visela snad dva měsíce /po měsíci ji musel Pepa pro naprostý nezájem prodloužit/.
docela by mě zajímalo, co jste v té době dělali vy, co teď máte spoustu "lepších" návrhů, fotek, připomínek, námětů, odsouzení, kritik... :@
po bitvě každý generálem - navíc takovéto diskuze k cíli vést nemohou a každá změna vyvolá mnoho dalších připomínek a tak by to mohlo jít dál a dál až do bezvědomí :)
  • 0

#99 autor_2

autor_2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 10:16

krtekjr napsal/a:
Původně jsem do diskuse nechtěl vůbec zasahovat, ale pod tlakem silných názorů chci hájit zůčastněné =
Logo není o co nejvěrnějším přepracování dané věci, ale o smyslu, nápadu, zapamatovatelnosti, použitelnosti, originalitě, stylizaci... Pokud si někdo myslí, že kvalitní řemeslné překreslení ještěrky z jakékoli fotografie z internetu je originální, nebo dokonce profesionální, musím mu odporovat. Souhlasím, že ať vyhraje kdokoli, může na svém návrhu ještě zapracovat a podle konstruktivních námitek své logo doladit. Nicméně nahrazením celého symbolu za jinou ještěrku je pro mne jako autora nemyslitelné, protože si za myšlenkou svého návru stojím a pakliže logo zvítězí, jej rád v drobném logomanuálu, který připravím, odprezentuji i vám. Zaráží mne, kolik lidí jsou po bitvě generálové a gratuluji všem co se zůčastnili, za to, že dali na jevo svoji angažovanost. Odměna za toto logo je spíše symbolická, takže motivaci na sáhodlouhou studii a spoustu variant loga nemohl snad nikdo očekávat. Nicméně za sebe sděluji, že jsem logo konstruoval /až na drobné nedoladěné detaily/ s největším možným nasazením a proč vypadá tak jak vypadá vám rád sdělím teprve po skončení soutěže.


Tvá slova se mi líbí... a souhlasím s nimi. Jsem ráda, že ses chopil díla a nezaložil ruce vzad jako většina, která tu pláče. Moje motivace je velice kladný vztah ke geocachingu. Do soutěže jsem dala jen jeden návrh, který se mi zdál nejlepší. Další návrhy čekají v záloze. O tom jaké je mé grafické cítění jem tu již psala.
  • 0

#100 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 10:38

Napadl mě ještě jeden klad návrhu číslo tři - toto logo díky svému tvaru dobře padne na CWG a GC (kdyby došlo na jejich výrobu) - u CWG by se mohlo dostat i na rubovou stranu v případě, kdyby groundspeak někdy v budoucnu zarazil použití svého loga.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama