Přejít na obsah


Fotka

Omluva všem ownerům - H+ loguje


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
63 odpovědí na toto téma

#1 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 13:24

Ahoj všichni

moje logovací situace je mnoha lidem už notoricky známá a zdrojem legrace pro hodně známých: loguji se zpožděním a nestíhám. V současné době jsem se dostal do situace, která se dá nazvat kritickou - asi 500 nezalogovaných keší.

Vždycky jsem se snažil logovat "poctivě" - žádný TFTC, ale pěkně popsat co a jak - pochválit nebo vyjádřit nesouhlas. Ale v současné situaci to už nejsem schopen udělat, proto se předem OMLOUVÁM všem ownerům keší, které jsem našel za posledních cca 5 měsíců, ale můj Found it log bude krátký, stručný a přes kopírák.

V případě, že s má někdo problém se zpětným logováním, jsem schopen nález doložit vyfoceným logbookem (jo, mám všechny) a případně bližším popisem místa a okolnosti nálezu, kontaktujte mě přes profil, dodám na požádání.

Potom, co dologuju tuhle "šichtu" se hodlám vrátit k psaní logů, které za něco stojí.

Děkuji za pochopení a přeji všem, aby se do podobné situace nedostali. ;)

H+
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#2 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 13:26

uff nezávidim... stačí mi když loguju po nějakém výjezdu do padesáti keší a ne desetinásobek
  • 0

#3 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 13:56

No jak tě tak znám, tak loguj jenom - H+ - a naprostá většina kačerů ví, co se dělo.:D Edit: Stále jsem na vahách jestli má rušit Valašsko anebo nahlásit Perník.:P
  • 0
Kolo jede

#4 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 14:01

Tak to jsem fakt zvedavej, jestli to aspon takhle vsechno dologujes :)
  • 0

#5 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 15:05

hehe.. Lonos ma podle statistiky nejakejch 590kesi... ve skutecnosti jich ma asi 2x tolik... jsem zvedavej jak tohle chlapci dologujete!... ;) Ale jinak drzim palce... ;)
  • 0

#6 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 15:11

Zmenili pravidla , tak konecne muzes logovat , noooo jo :D Ale kde si jich nasyslil 500 s podmínkou to teda nevím :)
  • 0

#7 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 15:42

tolik jich nemám ani normálně nalezenejch to ti teda moc nezávidím
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#8 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 16:22

tvůj log na mojí webcam GCPDPE bohužel uznat nemohu, takže jej mažu, dokud nebude přiložena tvoje fotografie z webcam.
Pokud navíc zjistím, že cacheři už nebudou ochotni dobrovolně dodržet dodatečnou (a nyní dobrovolnou) podmínku logování, tak webcam raději zaarchivuji.

hplus napsal/a:
Ahoj všichni

Vždycky jsem se snažil logovat "poctivě" - žádný TFTC, ale pěkně popsat co a jak - pochválit nebo vyjádřit nesouhlas. Ale v současné situaci to už nejsem schopen udělat, proto se předem OMLOUVÁM všem ownerům keší, které jsem našel za posledních cca 5 měsíců, ale můj Found it log bude krátký, stručný a přes kopírák.

V případě, že s má někdo problém se zpětným logováním, jsem schopen nález doložit vyfoceným logbookem (jo, mám všechny) a případně bližším popisem místa a okolnosti nálezu, kontaktujte mě přes profil, dodám na požádání.

...

H+


  • 0

#9 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 16:29

Mion napsal/a:
tvůj log na mojí webcam GCPDPE bohužel uznat nemohu, takže jej mažu, dokud nebude přiložena tvoje fotografie z webcam.


V tom případě prosím smaž log i Qnikovi a Werkimu - protože fotky za nás přidal jen a pouze maaaca. ;)

Jak píšu v prvním příspěvku, v případě jakékoliv pochybnosti mě prosím kdokoliv kontaktujte - nejlépe mailem přes profil na gc.com. Opravdu se nesnažím podvádět nebo logovat keše, kde jsem nebyl, nebo nesplnil podmínky. Mám všechno celkem dobře evidované a doložitelné.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#10 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 18:52

Mion napsal/a:
tvůj log na mojí webcam GCPDPE bohužel uznat nemohu, takže jej mažu, dokud nebude přiložena tvoje fotografie z webcam.
Pokud navíc zjistím, že cacheři už nebudou ochotni dobrovolně dodržet dodatečnou (a nyní dobrovolnou) podmínku logování, tak webcam raději zaarchivuji.

U webcam je to povinné pořád...
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#11 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 19:35

Malé dodatečné vysvětlení - H+ nenapsal do původního logu, s kým lovil a že fotka již je v logu spolulovících. Jelikož mi přišla holá notifikace a navíc mnoho měsíců po skutečném odlovu, vůbec mi nedošlo, že šlo o společný odlov s maacou a werkim a po následné kontrole obsahu logu přímo na webu jsem vložený snímek nenašel a žádnou souvislost ohledně společného odlovu neobjevil. Protože mám spoustu jiných starostí, dál jsem nad tím nebádal a log smazal, s vědomím, že v případně H+ buď doplní chybějící informace, nebo se znovu nezaloguje. Takže asi tak.
  • 0

#12 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 20:15

Jako jo, ale mazat log bez předchozího upozorneni mi prijde trochu vostrý.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#13 hradnik

hradnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 20:58

Ja osobne sice logy u mych kesi rad uznam, ale moc neuznavam tento zpusob lovu. Proste logovani k lovu patri...log je to jedine, co za svoji "namahu" owner kese dostane. My jsme treba udelali nasi velkou akci 24hodin le cache v Brne (40 kesi v patek, 135 v sobotu a asi 15 v nedeli) tak jsem holt zasedl k PC v nedeli pri prijezdu a do 4 do rana logoval. Taky nemam rad logy TNLN,TFTC a tak jsem se snazil hned, dokud to bylo v hlave. Muj nazor je ten, ze pokud nestiham logovat, tak holt musim ubrat v tempu loveni. Nebo to nelogovat vubec. Takhle zpetne mi to prijde jen jako takove honeni za body. Tot muj nazor, ale jak jsem psal, mazat nic nebudu.
  • 0

#14 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 21:18

hplus napsal/a:
V současné době jsem se dostal do situace, která se dá nazvat kritickou - asi 500 nezalogovaných keší.


H+


Dovol mi teda, aby som ti ako prvy zablahozelal k najdenych 2500 cache :D
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#15 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 22:07

Saman napsal/a:
Dovol mi teda, aby som ti ako prvy zablahozelal k najdenych 2500 cache :D


To jeste neni tak uplne hotovy, ale nebude to dlouho trvat, neboj. Hodlas se pripojit k oslavam? :)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#16 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 22:12

LOL a stihneš přijet na GeoVelikonoce? :D
  • 0

#17 marwillCZ

marwillCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 22:14

Ty seš taky kecka, ukecanej, co?
  • 0

#18 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 6:40

Trochu vostrý? :o No aby vás náhodou neubylo, citlivky !!!
Owner tu není od toho, aby si musel aktivně vyjasňovat údaje, které v logu mají pro uznání být a nejsou. To je povinnost cachera, aby si ověřil z listingu, zda má vše OK. Fakt nemám chuť řešit neplatné logy jen proto, že cacher chce ušetřit čas a mně ho tím naopak ubrat. Nebudu rozesílat maily přes profily při každém neplatném logu před tím, než ho smažu a poznamenávat si někam, že se to musí dořešit, kdyby náhodou dotyčný vůbec neodpověděl. Jedině kdybych se fakt nudil a neměl co jiného na práci.

honny napsal/a:
Jako jo, ale mazat log bez předchozího upozorneni mi prijde trochu vostrý.


  • 0

#19 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 7:34

Mion napsal/a:
Trochu vostrý? :o No aby vás náhodou neubylo, citlivky !!!
Owner tu není od toho, aby si musel aktivně vyjasňovat údaje, které v logu mají pro uznání být a nejsou. To je povinnost cachera, aby si ověřil z listingu, zda má vše OK. Fakt nemám chuť řešit neplatné logy jen proto, že cacher chce ušetřit čas a mně ho tím naopak ubrat. Nebudu rozesílat maily přes profily při každém neplatném logu před tím, než ho smažu a poznamenávat si někam, že se to musí dořešit, kdyby náhodou dotyčný vůbec neodpověděl. Jedině kdybych se fakt nudil a neměl co jiného na práci.

Osobně myslím, že jsme si to s Mionem vyříkali - a já to beru jako dobrý upozornění pro další "turbo-logování", pokud jsme podmínku splnili v grupě, tak uvedu, kdo co zaslal nebo přiložil a je to.

Ovšem vtipné maily typu (to už není na Miona) - "mažu Ti log, protože je cache disablovaná" si nechte na jindy - stačí si přečíst datum logu. Ono zase si ten log přečíst pořádně, než ho smažu, taky není tolik práce navíc. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#20 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 7:54

Koukám že půlroční zpoždění má i své proti:-)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama