Přejít na obsah


Fotka

Omluva všem ownerům - H+ loguje


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
63 odpovědí na toto téma

#41 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 7:31

Mimon_team napsal/a:
WWW::Mechanize to řeší :).
Živě si to představuju ... soubor se seznamem waypointů, a prohnat ho nějakým skriptem který ke každé takové keši zaloguje "Prima cache, jen s hledáním jsme se trochu natrápili. TNLN.", případně by se u každého waypointu mohl ještě podívat na terén a obtížnost a k 5-kovým keším dávat jiné texty než k jedničkovým :).

Že bych si to nechal patentovat? Mass-logger pro kombajnéry.


prihazuju napad - generovani nahodnych textu. nejdriv do skriptu zadas text o pocasi a tam budou vety: bylo moc hezky. foukal neprijemny vitr. zmokli jsme, ale nevadilo nam to. zmokli jsme a vadilo nam to. priserne pralo slunicko..... dalsi skupina bude hledani: nasli jsme hned. chvili nam to trvalo. jsem slepy, a polozil jsem si na ni batoh.... dalsi skupina: prisel jsem pesky. vzali jsme to na kole. az ke kesi jsme jeli autem a pak to bylo na levy okynko .... atd atd. a skript pak hezky sahne do kazde podmnoziny a nahodne vybere z kazde jednu vetu. no to by v tom byl cert, aby ty logy pak byly stejny :D
  • 0

#42 JarMar

JarMar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 7:49

Dain a Olik napsal/a:
:D

To je dobrý, kdysi jsem viděl takovou tabulku kde byli větičky používané politiky. Dalo se to číst pořád dokola, přecházet z řádku na řádek a pořád to dávalo smysl(nesmysl) naprosto stejně jak to říkají ti pánové nahoře.

Edit: taky dobrý: http://www.kyblsoft.cz/projevy
  • 0

#43 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 8:13

Dain a Olik napsal/a:
prihazuju napad - generovani nahodnych textu. nejdriv do skriptu zadas text o pocasi a tam budou vety: bylo moc hezky. foukal neprijemny vitr. zmokli jsme, ale nevadilo nam to. zmokli jsme a vadilo nam to. priserne pralo slunicko..... dalsi skupina bude hledani: nasli jsme hned. chvili nam to trvalo. jsem slepy, a polozil jsem si na ni batoh.... dalsi skupina: prisel jsem pesky. vzali jsme to na kole. az ke kesi jsme jeli autem a pak to bylo na levy okynko .... atd atd. a skript pak hezky sahne do kazde podmnoziny a nahodne vybere z kazde jednu vetu. no to by v tom byl cert, aby ty logy pak byly stejny :D


Myslim, ze by se to dalo dovest do dokonalosti - spojit to se serverem s predpovedi pocasi (podle data a souradnic kese vybrat typ pocasi), podle Atlasu (silnicni mapy) vybrat nejblizsi misto od silnice (dojeli jsme az ke kesi, prijemna kratka prochazka, to byl teda pochod) a podle obtiznosti delku hledani (nalezeno hned, chvilku nam dala, dala nam zabrat).

Chopi se toho schopny programator? B) (odmena jista! :D)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#44 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 11:23

v&f family napsal/a:
Holt mam tu moc nade vsema a tak ji pouziju.


aneb: "dej blbci funkci a on vymyslí administrativu :-)"
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#45 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 11:31

mitak napsal/a:
pokud někdo podvádí a loguje i to co nemá nalezeno, tak si o něm myslím své, ale to je tak všechno....


Mitáku, z tebe jednou něco bude :-)))

A za mě, kdo loguje kde nebyl, podvádí jen sám sebe.

Bodíky jsou fajn, také mě těší. Jenže tu správnou radost mám, když najdu krabičku a zapisuji se do log bloku. Po druhé pak když jsem u netu a po logování naskakují čísílka. Chápu hledání bez logování na netu, nebo s opožděným logováním. Logování na netu bez hledání v terénu mi pozbývá smyslu.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#46 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 13:13

dandra napsal/a:

hplus napsal/a:
500 nezalogovaných keší...za posledních cca 5 měsíců, ale můj Found it log bude krátký, stručný a přes kopírák.

Mít čas najít objezdit 500 pixel a nenalézt čas je zalogovat ani jednu něco vypovídá o osobních prioritách a úctě k ownerům :|
Taky se omlouvám. Můj názor je krátký, stručný a jen doufám, že nebude i na další "lovce" - přes kopírák ;)


To je nazor toho z Hamandeggs brigady, co logovali po roku a pol? :D

Sorry Dane, ale rad som si rypol :D
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#47 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 13:27

samanku, vzdyt sam vis, ze na tech kesich uz davno predtim byly found log/y clenu. a ten dodatecny to jen vsechno shrnoval. ;)
  • 0

#48 Dragon Riders

Dragon Riders

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 13:39

Dain a Olik napsal/a:
samanku, vzdyt sam vis, ze na tech kesich uz davno predtim byly found log/y clenu. a ten dodatecny to jen vsechno shrnoval. ;)


Hm jsem sice uplne mimo problematiku - ale tady je to same na defacto vsech kesich jsou logy clenu H+ brigady a H+ log to jiz take jenom shrnuje :-)
  • 0

#49 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 14:04

no pokud H+ nema svuj vlastni nazor ... :D ale jinak mne prisel log od Xdeleno ;) a krome univerzalniho mel i neuniverzalni odstavec :)
  • 0

#50 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 14:10

hplus napsal/a:
Myslim, ze by se to dalo dovest do dokonalosti - spojit to se serverem s predpovedi pocasi (podle data a souradnic kese vybrat typ pocasi), podle Atlasu (silnicni mapy) vybrat nejblizsi misto od silnice (dojeli jsme az ke kesi, prijemna kratka prochazka, to byl teda pochod) a podle obtiznosti delku hledani (nalezeno hned, chvilku nam dala, dala nam zabrat).

Chopi se toho schopny programator? B) (odmena jista! :D)


Tohle je vidina penez. :) A jako bonus ti jeste udelam automaticke logovatko z excelu.
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#51 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 14:30

LukaDolar napsal/a:
Tohle je vidina penez. :) A jako bonus ti jeste udelam automaticke logovatko z excelu.


To se dalo čekat, že se ozveš zrovna ty:-D

Dragon Riders napsal/a:
Hm jsem sice uplne mimo problematiku - ale tady je to same na defacto vsech kesich jsou logy clenu H+ brigady a H+ log to jiz take jenom shrnuje :-)


Jestli myslíš těmi členy "H+ brigády" nás...tak nazývěj věci správnými názvy ;) :-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#52 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 15:38

Qnik napsal/a:
[Jestli myslíš těmi členy "H+ brigády" nás...tak nazývěj věci správnými názvy ;) :-D


Jo - rikejte jim normalne "robotci" ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#53 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 15:44

"ti okolo Něj" :)
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#54 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 17:33

Tak to pozor honny... to pozor :-) takhle mě neřikej! :-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#55 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2009 - 6:42

Když jsem viděl ve statistice H+ 335 nalezených za posledních 5 dní, nějak jsem nechápal.:o osobně se s H+ neznám, ale vyměnili jsme si před časem pár e:mailů a tento "kombajn" mi k němu nějak neseděl. Dnes náhodou kouknu na toto vlákno a musel jsem se zasmát. Já jsem jednou logoval po dovolené asi padesát keší a byl jsem z toho dost nešťastný.:( 500 keší je taková darda, že si to ani nedovedu předtavit. Upřímnou soustrast.;)
  • 0

#56 wingshawk

wingshawk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2009 - 11:18

Zaplaťbůh, že loguju rovnou... Bookmarky na EC "nelepím" a tak mi na to zbývá dost času ... :D
  • 0
Dakota 10 + HTC Touch HD + Mio560 + Mio510


#57 JardaLosAngel

JardaLosAngel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2009 - 7:47

Logy z Vychodoceskeho GeoKombajnu mi chodí průběžně již několik týdnů a vždycky mě dostanou a pobaví: obvykle, když mi přijde notifikace, mrknu se přes mobil na své kešky a u těchto kačerů obvykle nový log nevidím, takže to, oč jde zjistím až z e-mailu. :) Ale nejsou jediní, již jsem si na to zvykl a taky u těchto kačerů neřeším, jestli to sedí s papírem. Chvíli na počátku ownerství jsem si to porovnával a našel jsem i několik málo kačerů, kteří jsou v papírovém logbooku a na net to systematicky nepíší a nemají tak ve statistice ani jednu kešku. Ale chápu je, přece jen mě taky víc baví se podívat nějaké zajímavé místo, a kolikrát ani nemusím kešku, či kešky v okolí lovit. Ale když už ulovím, většinou do logu napíšu poctivý ukecaný log a často přidám i fotky. To se docela často vynechává, asi to hodně kačerů zdržuje nebo letí jen za body. P.S. 500 keší zpětně bych logovat nemohl, to by mě zničilo :-O, tak ať se daří.
  • 0

#58 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 0:11

Moc díky za všechny povzbudivé reakce - můžu říct, že jsem se nesetkal s žádným vyloženě negativním ohlasem. Před asi pěti minutami jsem DOLOGOVAL SVOJI POSLEDNÍ chybějící keš, takže jsem konečně po hodně dlouhé době zase v "reálu". Paradoxní je, že teď ostatní kombajnéři mají po víkendu přes 100 nezalogovaných keší - a já jim můžu nadávat a popohánět je... :D (a hodlám si to užít B)) Dobrou noc... :)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#59 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 6:55

hplus napsal/a:

Paradoxní je, že teď ostatní kombajnéři mají po víkendu přes 100 nezalogovaných keší - a já jim můžu nadávat a popohánět je... :D (a hodlám si to užít B))


ale on kazdy kombajner uz ma davno hotovo, protoze loguje samozrejme ihned (nejlip online od kese), aby preci videl ten narust :) to jenom ty jsi nejaky podivny ukaz ;) :D
  • 0

#60 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 9:11

Dain a Olik napsal/a:

hplus napsal/a:

Paradoxní je, že teď ostatní kombajnéři mají po víkendu přes 100 nezalogovaných keší - a já jim můžu nadávat a popohánět je... :D (a hodlám si to užít B))


ale on kazdy kombajner uz ma davno hotovo, protoze loguje samozrejme ihned (nejlip online od kese), aby preci videl ten narust :) to jenom ty jsi nejaky podivny ukaz ;) :D


Já měl na mysli konkrétní kombajnéry - a ONI vědí, o kom je řeč... :D
(Ale jo, jinak jsem podivnej úkaz B))
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama