Přejít na obsah


Fotka

Omluva všem ownerům - H+ loguje


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
63 odpovědí na toto téma

#21 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 8:20

hplus napsal/a:

Saman napsal/a:
Dovol mi teda, aby som ti ako prvy zablahozelal k najdenych 2500 cache :D


To jeste neni tak uplne hotovy, ale nebude to dlouho trvat, neboj. Hodlas se pripojit k oslavam? :)


no neviem, trocha tej tvojej zelenej mi ostalo este doma a caka na teba :D
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#22 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 8:29

hplus napsal/a:
500 nezalogovaných keší...za posledních cca 5 měsíců, ale můj Found it log bude krátký, stručný a přes kopírák.

Mít čas najít objezdit 500 pixel a nenalézt čas je zalogovat ani jednu něco vypovídá o osobních prioritách a úctě k ownerům :|
Taky se omlouvám. Můj názor je krátký, stručný a jen doufám, že nebude i na další "lovce" - přes kopírák ;)
  • 0

#23 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 8:35

já odlovil 500 pixel nejrychleji asi tak tak za tri roky :D a kesovani a obzvlast i logovani si nalezite uzivam - o to se nenecham pripravit, a ownery take ne ;)
  • 0

#24 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 9:35

Mion napsal/a:
Trochu vostrý? :o No aby vás náhodou neubylo, citlivky !!!
Owner tu není od toho, aby si musel aktivně vyjasňovat údaje, které v logu

Me teda taky prijde zbytecne vyhrocene log hned mazat. Myslim, ze je rozumne par dni i pockat nez dotycny doda fotky. Ja se snazim vse logovat hned, ale fotky (kdyz to nefotim ja) dodavam do tydne.

Kazdopadne H+ uz je snad v te nasi komunite docela proflaklej, to to jeho opozdene logovani berte jako jeho uchylku :)

PS: Neni jedinej co loguje opozdene, ale je nejlepsi :D A pak tu mame i skupinku co na net neloguji vubec! Duvodu je asi vic, ale je to skoda. Driv se psal i hezky log primo do logobooku....
  • 0
VSA

#25 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 9:45

Za par dni bych si na to uz nevzpomnel. I to byl duvod rychle reakce.Abych to mohl pustit z hlavy.
H+ jsem to vysvetlil a snad mne pochopil :)

Lidi, proboha, co to furt resite? Vzdyt o nic nejde, log lze prece snadno napsat znovu a lepe ;)


vsa napsal/a:
Me teda taky prijde zbytecne vyhrocene log hned mazat. Myslim, ze je rozumne par dni i pockat nez dotycny doda fotky...


  • 0

#26 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 10:13

Jenže H+ si zakládal na tom, že má vše logováno chronologicky a když mu to smázneš a on mezitím něco dalšího zalogoval, je zase v háji. Já mu říkal už dávno, tak loguj alespoň ty aktuální nálezy a ty starší dologuješ dodatečně. Jenže to on né, že to chce mít řazené reálně, aby sedělo i ID logu. Jinak není pravda, že má všechny logbooky vyfocené! V Chorvatsku na jednu ostrovní keš polaval bez foťáku, že Honzo :D Ale svědků má na to dost :)
  • 0
VSA

#27 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 10:35

No ale pořád je to jeho problém - tak v tom případě se jednak musí snažit, aby logy ihned splnily podmínky stanovené v listingu, nebo musí po zalogování počkat na reakci ownera. :) Nebo má logovat průběžně, že jo. ;) Kdyby to tak dělalo víc lidí, tak by se owneři ukontrolovali k smrti a nedělali by nic jiného, než by rozesílali dotazy a připomínky k logům a odškrtávali si na roličce toaleťáku, kdo již odpověděl, kdo ne, kdo log doplní, kdo ne... a na to já tedy čas ani nervy nemám :|

vsa napsal/a:
Jenže H+ si zakládal na tom, že má vše logováno chronologicky a když mu to smázneš a on mezitím něco dalšího zalogoval, je zase v háji.


  • 0

#28 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 12:32

Mion napsal/a:
No ale pořád je to jeho problém - tak v tom případě se jednak musí snažit, aby logy ihned splnily podmínky stanovené v listingu, nebo musí po zalogování počkat na reakci ownera. :) Nebo má logovat průběžně, že jo. ;) Kdyby to tak dělalo víc lidí, tak by se owneři ukontrolovali k smrti a nedělali by nic jiného, než by rozesílali dotazy a připomínky k logům a odškrtávali si na roličce toaleťáku, kdo již odpověděl, kdo ne, kdo log doplní, kdo ne... a na to já tedy čas ani nervy nemám :|

vsa napsal/a:
Jenže H+ si zakládal na tom, že má vše logováno chronologicky a když mu to smázneš a on mezitím něco dalšího zalogoval, je zase v háji.

Sorry, tuhle debatu sleduju od začátku, ale zrovna teď jsem si řekl, že tohle je ta největší blbost a čas se vložit :) Co myslíš tím, že by se owneři ukontrolovali k smrti ? Já nic nekontroluju a pokud někdo podvádí a loguje i to co nemá nalezeno, tak si o něm myslím své, ale to je tak všechno. Mazat log po kontrole logbooku mu nebudu, poctiví to nedělají a podvodníky si čas ubírat nenechám. A už vůbec mu nebudu mazat log, pokud keš našel (místo navštívil) a nesplnil nějakou snadnou podmínku... Mazání logů považuju za útok vůči konkrétnímu geocacherovi a když se dívám, kdo kde komu smazal log, tak je to prakticky vždycky kvůli nějaké osobní při...
  • 0

#29 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 12:37

P.S.: Nepředpokládám, že zrovna Mion s Háčkem by se někde chtěli zfackovat ;)
  • 0

#30 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 13:05

Mazat log po kontrole logbooku mu nebudu, poctiví to nedělají a podvodníky si čas ubírat nenechám. A už vůbec mu nebudu mazat log, pokud keš našel (místo navštívil) a nesplnil nějakou snadnou podmínku... Mazání logů považuju za útok vůči konkrétnímu geocacherovi a když se dívám, kdo kde komu smazal log, tak je to prakticky vždycky kvůli nějaké osobní při...


Taky me nasral jeden jouda od vas. Ma tam dve piksly, jednu na strome a druhou pod stromem a ze prej jsme nebyli nahore, tak maze. My nasli tu dole a preci nebudu zkoumat, kde mela byt. Je to jeho bordel, ze tu puvodni neumi najit. O ten mrzkej bod nejde, ale ten princip. Nekterym z nas dokonce platej za vejskovy prace, tak neni problem tam vylezt.
Holt mam tu moc nade vsema a tak ji pouziju.
  • 0

#31 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 14:18

dandra napsal/a:
Mít čas najít objezdit 500 pixel a nenalézt čas je zalogovat ani jednu něco vypovídá o osobních prioritách a úctě k ownerům :|
Taky se omlouvám. Můj názor je krátký, stručný a jen doufám, že nebude i na další "lovce" - přes kopírák ;)


Napsal to za mě Vítek - prostě chci mít ty logy za sebou, nový úlovky, který "spěchaj" - FTF, vložit GC/TB, někde něco poznamenat - vkládám jako note. Ono je to jednoduchý odsoudit takhle od stolu, když víš houby o okolnostech.

Ale aspoň jsem do toho šel veřejně a omluvil se - což myslím upřímně, protože mě takovýhle logování taky štve. Kdybych to namlátil potají někde přes wapový stránky, tak byste věděli všichni houby a nebylo by do koho rejt - ale co bych pro živý debaty ve fóru neudělal. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#32 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 14:21

Saman napsal/a:
no neviem, trocha tej tvojej zelenej mi ostalo este doma a caka na teba :D

Počkej - u Tebe doma VYDRŽÍ zelená? :o Nevídáno, to se u nás na venkově neděje... :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#33 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 14:50

Pro H+.Jak to tady jen tak pro pobavení čtu, nechceš změnit nick na H mínus :D
  • 0
Kolo jede

#34 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 15:04

hplus napsal/a:
Kdybych to namlátil potají někde přes wapový stránky, tak byste věděli všichni houby a nebylo by do koho rejt - ale co bych pro živý debaty ve fóru neudělal. B)


to by si se z toho po.... delat 500 pres to wapovy rozhrani :D
  • 0

#35 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 15:13

hplus napsal/a:
Ono je to jednoduchý odsoudit takhle od stolu, když víš houby o okolnostech.


tak nam je konecne prozrad, ne? to je jednoduchy, odsoudit takhle od stolu, ze o tom jeden vi houby, kdyz to z tebe tahaj jak z chlupaty deky. :D
  • 0

#36 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 16:02

Dain a Olik napsal/a:
to by si se z toho po.... delat 500 pres to wapovy rozhrani :D

WWW::Mechanize to řeší :).
Živě si to představuju ... soubor se seznamem waypointů, a prohnat ho nějakým skriptem který ke každé takové keši zaloguje "Prima cache, jen s hledáním jsme se trochu natrápili. TNLN.", případně by se u každého waypointu mohl ještě podívat na terén a obtížnost a k 5-kovým keším dávat jiné texty než k jedničkovým :).

Že bych si to nechal patentovat? Mass-logger pro kombajnéry.
  • 0

#37 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 17:26

a nebylo by do koho rejt - ale co bych pro živý debaty ve fóru neudělal.

A kamením se házet taky bude? :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#38 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 17:36

CykloDav napsal/a:
Pro H+.Jak to tady jen tak pro pobavení čtu, nechceš změnit nick na H mínus :D


Dobrej nápad - ale už se nějakej "ftipnej" a statečnej anonym zaregistroval jako H+- a už dokonce logoval první statečnej note na jednu z mých keší. Jo, holt bejt celebrita, to je úděl... :D (ale člověka potěší, že to někomu stojí za tu námahu)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#39 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 18:46

hplus napsal/a:

CykloDav napsal/a:
Pro H+.Jak to tady jen tak pro pobavení čtu, nechceš změnit nick na H mínus :D


Dobrej nápad - ale už se nějakej "ftipnej" a statečnej anonym zaregistroval jako H+- a už dokonce logoval první statečnej note na jednu z mých keší. Jo, holt bejt celebrita, to je úděl... :D (ale člověka potěší, že to někomu stojí za tu námahu)

Tak za tím já nejsu, ale zkus H0 B)
  • 0
Kolo jede

#40 mamuláci

mamuláci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 7:20

Taky jsme se stali obětí háplusovy hříčky, mě to vcelku neva, jsem rád, že se zalogoval i na net, papírový logbook zkontolovat nemůžu, bo mi kešku ukradli, ale asi bych s odškrtáváním tak jako tak čas neztrácel..... Háplus měl zřejmě nějaký důvod, proč to takhle dělá, do jeho soukromí nevidím a zpovídat jako malý děcko ho taky nebudu. Ale třeba je to nějaká hi-tech vymoženost, nový geniální přístup, o který by stálo za to podělit se s kolegy ..... Howgh Ondra (www.MAMULÁCI.cz)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama