Garmin Oregon 2.98 BETA
#1
Publikováno 15 květen 2009 - 23:43
Changes made from version 2.97 to 2.98:
* Report problems with beta software to OregonBeta@garmin.com
* Fixed not acquiring signal from all satellites in view
* Changed EPE to be more dynamic in changing conditions
A jako vždy, firmware je společný pro všechny Oregony řady 400 i 300.
http://www8.garmin.c...ils.jsp?id=4393
EDIT: GPS firmware nám slušně poskočilo až na verzi 3.40.
Šipky v listingu kešek opět nejsou...
Také bych ocenil, kdyby už konečně v kalendáři týden začínal pondělkem
#2
Publikováno 16 květen 2009 - 4:52
#4
Publikováno 16 květen 2009 - 7:51
#6
Publikováno 16 květen 2009 - 13:34
#7
Publikováno 17 květen 2009 - 6:54
#8
Publikováno 17 květen 2009 - 9:57
Mapset: TOPO Czech 2011 PRO a další
SW: GSAK 8.x.x.x. + Garmin MapSource 6.1x.x.
#10
Publikováno 17 květen 2009 - 16:52
#11
Publikováno 17 květen 2009 - 17:52
Agent. napsal/a:
testoval to huž někdo na keších jak se to chová? pořád vyčkávám a přežívám na 2.96
Dnes jsem byl v lesich na Ralsku a vůbec žádnou změnu oproti předchozí verzi jsem nezaznamenal. Takže s chutí do toho.
#13
Publikováno 18 květen 2009 - 20:30
#14
Publikováno 18 květen 2009 - 21:51
#15
Publikováno 18 květen 2009 - 23:51
#16
Publikováno 19 květen 2009 - 6:39
Tamila napsal/a:
Moje zkušenosti jsou asi takove. Dva dny testuji v Krušných horách a v mistech s dobrym sinalem se zda vse OK ale v mistech se slabym signalem se mi to zda odost horsi nez predchozi verze a v blizkosti kese a slabsi signal tak to skace sem tam 10 m zadna mira. Dalsi zjišteni v budove se to vubec nechyta i tam kde predchozi verze byla OK. Potom nahodne jsem zjistil ze kdyz si prohlizim ulozene stopy a na nich kešky tak se všechny zobrazuji jako zlute krabicky a to vcetne Waypointu patrici k temto keskam a chovají se i jako Waypointy cili nelze zobrazit popis kese.
Dalši zjišteni je ze to delaji jenom kese nahrane hromadně přes skrýšotlač. Ostatni kese jsou OK a teprve potom bylo upgradovano na fw. 2.98 Přesto mi to nedalo a vratil jsem fw. 2.97 a kešky byly všechny OK. Tak nevím.
#17
Publikováno 19 květen 2009 - 6:42
#18
Publikováno 19 květen 2009 - 7:17
#19
Publikováno 19 květen 2009 - 7:54
#20
Publikováno 19 květen 2009 - 10:14
monro napsal/a:
Problém v poslední době řeším při autonavigaci a tam mám podezření na Atlas ČR 8 NT, protože v7 mi to nedělala. Jedu delší štreku (třeba 100km) a on se tak 2x po cestě zasekne. Ukazuje aktuální rychlost, ale mapa a čas do cíle štronzo.
Jo tak to znam taky aktualni verze beta FW a Atlas 8NT mi dela totez obcas
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů